Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Wellbear

Wellbear

(70 produkter)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels

    Wellbear

    Wellbear Vitamin D3 4000 IE - 120 mjuka geler

    2 reviews
    Ordinarie pris 52,29 kr
    Enhetspris0,44 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapslar

    5 reviews
    Ordinarie pris 130,99 kr
    Enhetspris2,18 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Vitamin C with Rose Hip 1000 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin C with Rose Hip 1000 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin C with Rose Hip 1000 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin C with Rose Hip 1000 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear C-vitamin med nypon 1000 mg - 60 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 42,79 kr
    Enhetspris0,71 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets
    Slut

    Wellbear

    Wellbear Melatonin 1 mg - 240 tabletter

    6 reviews
    Ordinarie pris 52,29 kr
    Enhetspris0,22 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Uridine 300 mg - 60 Capsules Wellbear Uridine 300 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Uridine 300 mg - 60 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 184,49 kr
    Enhetspris3,07 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Maca 600 mg - 60 Capsules Wellbear Maca 600 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Maca 600 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 52,29 kr
    Enhetspris0,87 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules Wellbear Sodium Butyrate 600 mg - 60 Capsules
    30% rabatt

    Wellbear

    Wellbear Natriumbutyrat 600 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 74,93 kr Ordinarie pris 107,09 kr
    Enhetspris1,25 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 Capsules
    30% rabatt

    Wellbear

    Wellbear Lion's Mane 500 mg - 60 kapslar

    1 review
    Försäljningspris 95,19 kr Ordinarie pris 136,89 kr
    Enhetspris1,59 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Berberine 400 mg - 60 Capsules Wellbear Berberine 400 mg - 60 Capsules Wellbear Berberine 400 mg - 60 Capsules Wellbear Berberine 400 mg - 60 Capsules
    Slut

    Wellbear

    Wellbear Berberin 400 mg - 60 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 95,19 kr
    Enhetspris1,59 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml

    Wellbear

    Wellbear Svartkumminolja kallpressad - 250 ml

    4 reviews
    Ordinarie pris 108,89 kr
    Enhetspris435,56 kr /l
    Visa detaljer
  • Wellbear Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules Wellbear Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules Wellbear Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules Wellbear Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules
    7% rabatt

    Wellbear

    Wellbear Djävulsklo 500 mg - 60 kapslar

    1 review
    Försäljningspris 50,01 kr Ordinarie pris 53,59 kr
    Enhetspris0,83 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Shiitake 400 mg - 60 Capsules Wellbear Shiitake 400 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Shiitake 400 mg - 60 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 66,69 kr
    Enhetspris1,11 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets
    10% rabatt

    Wellbear

    Wellbear Melatonin Forte- 60 tabletter

    1 review
    Försäljningspris 53,53 kr Ordinarie pris 59,49 kr
    Enhetspris0,89 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Saw Palmetto 550 mg - 60 Capsules Wellbear Saw Palmetto 550 mg - 60 Capsules Wellbear Saw Palmetto 550 mg - 60 Capsules Wellbear Saw Palmetto 550 mg - 60 Capsules Wellbear Saw Palmetto 550 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Sågpalmetto 550 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 57,19 kr
    Enhetspris0,95 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Shilajit 400 mg - 60 Capsules Wellbear Shilajit 400 mg - 60 Capsules Wellbear Shilajit 400 mg - 60 Capsules Wellbear Shilajit 400 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Shilajit 400 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 85,69 kr
    Enhetspris1,43 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Nattokinase 100 mg - 60 Capsules Wellbear Nattokinase 100 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Nattokinase 100 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 104,79 kr
    Enhetspris1,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Chaga 500 mg - 60 Capsules Wellbear Chaga 500 mg - 60 Capsules Wellbear Chaga 500 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Chaga 500 mg - 60 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 95,19 kr
    Enhetspris1,59 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml

    Wellbear

    Wellbear Svart kumminolja Kallpressad - 1000 ml

    4 reviews
    Ordinarie pris 343,09 kr
    Enhetspris686,18 kr /l
    Visa detaljer
  • Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml

    Wellbear

    Wellbear Svart kumminolja Kallpressad - 500 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 202,89 kr
    Enhetspris405,78 kr /l
    Visa detaljer
  • Wellbear Digestive Enzymes - 60 Capsules Wellbear Digestive Enzymes - 60 Capsules
    Slut

    Wellbear

    Wellbear matsmältningsenzymer - 60 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 142,79 kr
    Enhetspris2,38 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Wellbear Fenugreek 500 mg - 60 Capsules
    Slut

    Wellbear

    Wellbear Bockhornsklöver 500 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 59,49 kr
    Enhetspris0,50 kr vardera
    Visa detaljer
  • Wellbear Camelina oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Camelina oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Camelina oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Camelina oil Cold Pressed - 500 ml
    30% rabatt

    Wellbear

    Wellbear Camelinaolja Kallpressad - 500 ml

    No reviews
    Försäljningspris 83,42 kr Ordinarie pris 119,39 kr
    Enhetspris166,84 kr /l
    Visa detaljer
  • Wellbear Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Wellbear Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 57,19 kr
    Enhetspris0,95 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nästa

Wellbear är ett polskt varumärke som erbjuder kallpressade oljor och kosttillskott. Genom att kombinera traditionell oljepressning med moderna kosttillskottsformuleringar , levererar Wellbear naturliga polska hälsoprodukter för daglig hälsostöd.

Polsk naturlig hälsa

Wellbear utnyttjar näringskraften i frön och växter genom två kompletterande metoder. Deras kallpressade oljor bevarar hela spektrumet av näringsämnen genom skonsam extraktion ,, medan deras kosttillskottsserie ger målinriktat stöd med högkvalitativa ört- och vitaminformuleringar. Detta dubbla fokus speglar en holistisk syn på naturlig hälsa.

Wellbear-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Wellbears kompletta sortiment. https://medpak.shop/collections/healthy-food-nutrition Kallpressade oljor inkluderar linfrö, hampa, camelina, nattljus och safflor – tillgängliga i olika storlekar för olika användningsbehov. Kosttillskottsortimentet omfattar medicinska svampar som lejonman, chaga och reishi, adaptogener som ashwagandha och rhodiola, traditionella örter som mariatistel, djävulsklo och echinacea, samt viktiga vitaminer och mineraler. Nootropiska kosttillskott som Alpha GPC och Huperzine A stöder kognitiva funktioner. Pifpaws produkter för husdjur utvidgar varumärkets naturliga filosofi till djurens välbefinnande.

Varför välja Wellbear

Wellbear levererar polsk naturlig hälsa genom högkvalitativa kallpressade oljor och effektiva kosttillskott. Varumärkets sortiment tillgodoser olika hälsobehov på ett naturligt sätt. För dem som söker äkta polska oljor och kosttillskott , erbjuder Wellbear pålitlig naturlig kvalitet.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg