Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Hem
  3. Bastuutrustning

Bastuutrustning

(40 produkter)
  • Bastu eterisk olja
  • Bastuverktyg och utrustning
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit Eterisk olja av eukalyptus - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 27,89 kr
    Enhetspris27,89 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml

    Bilovit

    Bilovit Eterisk olja av eukalyptus - 30 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 74,69 kr
    Enhetspris74,69 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils

    Bilovit

    Bilovit Sauna Aromaterapiskål för eteriska oljor

    No reviews
    Ordinarie pris 251,99 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Lavender - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Lavender - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Lavendel - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus Lemon - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus Lemon - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Eukalyptus Citron - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Bamboo Sauna Vittles Bilovit Bamboo Sauna Vittles
    Slut

    Bilovit

    Bilovit bastubad i bambu

    2 reviews
    Ordinarie pris 128,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Bergamot - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Bergamot - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Bergamot - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Palo Santo - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Palo Santo - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Palo Santo - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 83,96 kr Ordinarie pris 111,99 kr
    Enhetspris335,84 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Cedar - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Cedar - 250 ml
    Slut

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Cedar - 250 ml

    1 review
    Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris373,56 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Pine - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Pine - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Pine - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece

    Bilovit

    Bilovit Aluminium Bastu Timglas, Svart - 1 del

    1 review
    Ordinarie pris 243,99 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece
    Slut

    Bilovit

    Bilovit bastusand timglas - 1 del

    No reviews
    Ordinarie pris 163,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml

    Bilovit

    Bilovit Bastusked, Tall - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 130,69 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres

    Bilovit

    Bilovit Bastuhink, Furu - 4 liter

    No reviews
    Ordinarie pris 372,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Tangerine - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Tangerine - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Tangerine - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer
    Slut

    Bilovit

    Bilovit Pine bastutermometer med hygrometer

    No reviews
    Ordinarie pris 290,59 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black

    Bilovit

    Bilovit bastutermometer med hygrometer - svart

    No reviews
    Ordinarie pris 325,69 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer

    Bilovit

    Bilovit Rund bastutermometer med hygrometer

    1 review
    Ordinarie pris 136,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres

    Bilovit

    Bilovit Bastuhink i aluminium, Svart - 7 liter

    No reviews
    Ordinarie pris 442,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece
    Slut

    Bilovit

    Bilovit Bastumössa i filt, Grå - 1 del

    No reviews
    Ordinarie pris 55,89 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Peppermint - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Peppermint - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Pepparmint - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Bilovit Sauna Emulsion Fir - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Fir - 250 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsion Fir - 250 ml

    No reviews
    Försäljningspris 70,01 kr Ordinarie pris 93,39 kr
    Enhetspris280,04 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Nästa

Bastutillbehör för ökad välbefinnande och avslappning

Förvandla din bastuupplevelse med Medpaks omfattande sortiment av förstklassiga bastutillbehör. Med vår tioåriga erfarenhet av hälsoprodukter, erbjuder vi noggrant utvalda artiklar som förbättrar både funktionaliteten och de terapeutiska fördelarna med dina bastusessioner. Från aromatiska emulsioner till traditionella trätillbehör, vår kollektion innehåller allt som behövs för att skapa en autentisk och föryngrande bastumiljö.

Terapeutiska bastuemulsioner och aromaterapi

Förhöj dina bastusessioner med vårt omfattande sortiment av naturliga bastuemulsioner som kombinerar aromaterapifördelar med traditionella bastupraktiker. Dessa noggrant formulerade emulsioner löses lätt upp i bastuvatten, och frigör terapeutiska ångor som förbättrar andningshälsan samtidigt som de skapar uppslukande sensoriska upplevelser. Varje doft erbjuder specifika fördelar, från lavendelns lugnande egenskaper till eukalyptusens andningsrengörande effekter.

I vår mångsidiga emulsionskollektion finns dofter för alla önskemål och hälsomål:

  • Skogs- ochinspirerade alternativ som ceder, tall, och gran som tar med sig naturens föryngrande väsen inomhus
  • Uppfriskande citrus- och örtblandningar som bergamott, mandarin, och melissa för upplyftande upplevelser
  • Terapeutiska som tea tree, pepparmynta, och eukalyptus som främjar andningshälsan

Traditionella bastutillbehör i trä

En autentisk bastuupplevelse kräver rätt traditionella tillbehör tillverkade av naturmaterial. Vår kollektion innehåller handgjorda tillbehör i furu som förkroppsligar århundraden av nordisk bastutradition samtidigt som de ger funktionella fördelar för moderna bastubadare. Dessa naturliga träföremål motstår fukt och värme samtidigt som de utvecklar vackra patina som förbättrar deras utseende med tiden.

Viktiga trätillbehör skapar grunden för korrekt bastuträning. Traditionella hinkar i olika storlekar ger optimal lagring och hällning av vatten, medan specialiserade slevar säkerställer exakt applicering av vatten på bastustenarna. Ergonomiska huvudstöd tillverkade av aromatisk furu förbättrar komforten under långa bastusessioner samtidigt som de naturligt motstår fukt och bakterietillväxt.

Instrument för precisionsövervakning och tidsinställning

Optimala bastuupplevelser kräver noggrann uppmärksamhet på temperatur, luftfuktighet, och sessionens längd. Våra övervakningsinstrument kombinerar traditionellt hantverk med exakta mätfunktioner, för att garantera säkra och effektiva bastusessioner. Dessa precisionsverktyg hjälper dig att upprätthålla idealiska förhållanden samtidigt som du spårar sessionens framsteg för konsekventa hälsofördelar.

Övervakningsutrustning av professionell kvalitet inkluderar:

  • Combination thermometer and hygrometer units that accurately track both temperature and humidity levels
  • Traditional sand and modern aluminum hourglasses for precise session timing without electronic devices
  • Specialized aromatherapy bowls designed for safe essential oil diffusion in high-heta miljöer

Hållbara moderna material

Samtidigt som vi respekterar bastutraditionerna, innehåller vår kollektion även tillbehör tillverkade av moderna material som ger ökad hållbarhet och enkelt underhåll. Aluminiumhinkar och timglas är korrosionsbeständiga alternativ till traditionella material samtidigt som de estetiska och funktionella egenskaper som är viktiga för autentiska bastuupplevelser bibehålls.

Dessa moderna alternativ erbjuder praktiska fördelar för frekventa bastubadare, inklusive förbättrad hållbarhet i miljöer med hög fuktighet och förenklade rengöringsprocedurer. Den eleganta designen kompletterar både traditionella och moderna bastuinstallationer samtidigt som den ger tillförlitlig prestanda under otaliga bastusessioner.

Kompletta lösningar för bastuinredning

För att skapa den perfekta bastumiljön krävs samordning av flera tillbehör som fungerar harmoniskt tillsammans. Vår kollektion innehåller alla viktiga komponenter som behövs för en komplett bastuinställning, från verktyg för vattenapplicering till aromaterapisystem. Detta omfattande tillvägagångssätt säkerställer att varje aspekt av din bastuupplevelse bidrar till maximal avkoppling och välbefinnande.

Samordnade tillbehörssatser eliminerar gissningar när det gäller att skapa optimala bastumiljöer samtidigt som de säkerställer att alla komponenter fungerar tillsammans på ett effektivt sätt. De noggrant utvalda artiklarna kompletterar varandra estetiskt och funktionellt, och skapar sammanhängande upplevelser som förbättrar både det visuella intrycket och den terapeutiska effekten av dina bastubad.

Wellness-fokuserad aromaterapi-integration

Moderna bastubadare inser alltmer de terapeutiska fördelarna med att kombinera värmeterapi med aromaterapi. Våra specialiserade aromaterapitillbehör gör det möjligt att på ett säkert sätt integrera eteriska oljor och naturliga dofter i miljöer med höga temperaturer. Dessa specialdesignade föremål säkerställer att de aromatiska fördelarna förbättrar snarare än försämrar den traditionella bastuupplevelsen.

De terapeutiska fördelarna med aromaterapiförstärkta bastusessioner inkluderar förbättrad andningsfunktion, förbättrad avslappning, och djupare kopplingar mellan kropp och själ. Våra tillbehör gör det enkelt att införliva dessa fördelar på ett säkert och effektivt sätt i din vanliga basturutin.

Kvalitets- och hantverksstandarder

På Medpak, upprätthåller vi strikta standarder för alla bastutillbehör, för att säkerställa att de uppfyller de krävande kraven i miljöer med hög värme, och hög fuktighet. Våra produkter väljs ut för sin hållbarhet, säkerhet, och äkthet, vilket återspeglar vårt engagemang för kvalitet som har förtjänat förtroende från wellnessentusiaster i hela Europa, inklusive Tyskland, Litauen, Nederländerna, Italien, Slovakien, och Storbritannien.

Varje tillbehör genomgår noggrann utvärdering av materialkvalitet, hantverk, och långsiktig prestanda i bastuförhållanden. Detta omfattande tillvägagångssätt säkerställer att din investering i bastutillbehör ger åratal av tillförlitlig service samtidigt som de estetiska och funktionella kvaliteterna som definierar utmärkta bastuupplevelser bibehålls.

Komplettera din wellness-helgedom

Skapa en heltäckande strategi för wellness i hemmet med kompletterande produkter från vårt sortiment. Förbättra din vård efter bastun med våra naturliga personliga vårdprodukter som är utformade för hud som har upplevt värmeterapi. Stöd din hälsorutin med våra rena eteriska oljor för aromaterapitillämpningar. För fullständig avslappning, utforska vår sömnstödskollektion för att förlänga de lugnande fördelarna med bastusessioner.

Upptäck autentiska bastutillbehör som hedrar traditionella metoder samtidigt som de stöder moderna wellnessmål. Upplev skillnaden med Medpak där kvalitetshantverk möter terapeutisk innovation i varje tillbehör vi erbjuder för din personliga hälsohelgedom.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg