Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Vitaminer och kosttillskott
  3. Vitaminer
  4. Vitamin E

Vitamin E

(50 produkter)
  • Vitamin A
  • Vitamin B
  • Vitamin C
  • Vitamin D
  • Vitamin E
  • Vitamin K
  • Multivitaminer
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte - 90 kapslar

    17 reviews
    Ordinarie pris 235,89 kr
    Enhetspris2,62 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Vitamin E-400 - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamin E-400 - 60 mjuka geler

    3 reviews
    Ordinarie pris 63,09 kr
    Enhetspris1,05 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Naturligt E-vitamin 400 IE - 100 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 132,29 kr
    Enhetspris1,32 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamin E-400 med blandade tokoferoler - 100 softgels

    3 reviews
    Ordinarie pris 180,99 kr
    Enhetspris1,81 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules

    Biowen

    Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 kapslar

    5 reviews
    Ordinarie pris 200,19 kr
    Enhetspris3,34 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Naturligt E-vitamin 400 IE - 100 softgels

    2 reviews
    Ordinarie pris 147,69 kr
    Enhetspris1,48 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 184,69 kr
    Enhetspris3,08 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels
    Slut

    Solgar

    Solgar Vitamin E 268 mg - 100 softgels

    4 reviews
    Ordinarie pris 206,09 kr
    Enhetspris2,06 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin E, droppar 12 mg - 30 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 65,39 kr
    Enhetspris2 179,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 170,39 kr
    Enhetspris1,89 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamin A E, droppar - 20 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 100,09 kr
    Enhetspris50,05 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Swanson Natural Vitamin E 200 IU - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Naturligt E-vitamin 200 IE - 100 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 76,29 kr
    Enhetspris0,76 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biowen Omega 3 Family TG - 225 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Family TG - 225 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 300,29 kr
    Enhetspris1,33 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamin E Blandade tokoferoler 400 IU - 100 softgels

    No reviews
    Ordinarie pris 156,09 kr
    Enhetspris1,56 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Vitamin E 670 mg (1000 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels
    Slut

    Solgar

    Solgar Vitamin E 670 mg (1000 IE) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels

    2 reviews
    Ordinarie pris 382,49 kr
    Enhetspris3,82 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml
    Slut

    Solgar

    Solgar E-vitamin i flytande form - 59 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 197,79 kr
    Enhetspris335,24 kr /100ml
    Visa detaljer
  • 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules
    Slut

    7Nutrition

    7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 114,39 kr
    Enhetspris1,04 kr vardera
    Visa detaljer
  • Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels

    No reviews
    Ordinarie pris 289,59 kr
    Enhetspris4,83 kr vardera
    Visa detaljer
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin A+E FORTE, droppar - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 134,59 kr
    Enhetspris44,86 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamin E-400 D-alfa-tokoferyl - 100 softgels

    1 review
    Ordinarie pris 178,69 kr
    Enhetspris1,79 kr vardera
    Visa detaljer
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita Vitamin ADEK - 120 gummier

    No reviews
    Ordinarie pris 135,89 kr
    Enhetspris1,13 kr vardera
    Visa detaljer
  • Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 mjuka geler

    1 review
    Ordinarie pris 194,19 kr
    Enhetspris2,16 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamin E-400 med blandade tokoferoler - 50 softgels

    2 reviews
    Ordinarie pris 107,19 kr
    Enhetspris2,14 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nästa

Vitamin E: Ungdomselixiret för övergripande hälsa och välbefinnande

Vitamin E, ofta kallat ungdomselixiret, är känt för sina kraftfulla antioxidantegenskaper. Detta viktiga näringsämne spelar en avgörande roll för att bevara integriteten hos celler, vävnader, och organ, och hjälper kroppen att upprätthålla homeostas genom olika biologiska processer. Många kliniska studier har bekräftat de mångfacetterade fördelarna med vitamin E för att upprätthålla den övergripande kroppsliga balansen. Låt oss utforska de viktigaste aspekterna av detta viktiga näringsämne.

Egenskaper och källor för vitamin E

Vitamin E är en samlingsbeteckning för en grupp kemiska föreningar med liknande fysiologiska aktiviteter. Det tillhör tokokromanolgruppen, som inkluderar tokoferoler (med alfa-tokoferol som den mest kritiska) och tokotrienoler.

Som en av de sällsynta fettlösliga vitaminerna, lagras inte vitamin E i betydande mängder i kroppen. Istället, finns det kvar under en relativt kort period, med 60% till 70% av föreningen som utsöndras dagligen. Denna snabba omsättning tyder på att kroppen strävar efter att upprätthålla en konstant och lämplig nivå baserat på dess aktuella behov.

Att upprätthålla en regelbunden tillförsel av vitamin E är avgörande, men det kan vara utmanande på grund av dess känslighet TiB för nedbrytning från syre och värme. Därför, är det bäst att söka E-vitamin i livsmedel som inte kräver värmebehandling. Rika källor till vitamin E inkluderar:

  • Frön och nötter
  • Vetegroddar
  • Gröna bladgrönsaker (t.ex., spenat)
  • Avokado
  • Röd paprika
  • Mango
  • Vegetabiliska oljor (raps, solros, och olivolja)
  • Fisk
  • Hela spannmålskorn

E-vitaminets egenskaper och effekter på kroppen

E-vitamin är ett potent antioxidant som aktivt arbetar för att förhindra åldrandeprocessen. Den skyddar effektivt kroppen mot miljöeffekter, konserveringsmedel, och olika skadliga ämnen från maten. Några av dess viktigaste fördelar inkluderar:

  • Stärker och ökar flexibiliteten i blodkärlen
  • Stödjer behandlingen av muskelsjukdomar
  • Skyddar mot cerebrovaskulära sjukdomar (t.ex., stroke, subaraknoidalblödning, aneurysm)
  • Skyddar mot kardiovaskulära sjukdomar (t.ex., högt blodtryck, kranskärlssjukdom, hjärtsvikt)
  • Positiv inverkan på hälsoproblem såsom ateroskleros, fibrotiska vävnadssjukdomar, amyotrofisk lateral skleros, och neurodegenerativa sjukdomar (Parkinsons, Alzheimers, AVED)

E-vitamin och fertilitet

E-vitamin spelar en avgörande roll för att upprätthålla normala funktioner i reproduktionsorganen hos kvinnor och är nödvändigt för befruktning och under graviditet. Hos män kan, långvarig brist leda till minskad gonadotropinsekretion, vilket resulterar i nedsatt libido, erektil dysfunktion, förändrad ejakulatvolym, spermiedegeneration, och infertilitet.

E-vitamin för hud och hår

E-vitaminets inverkan på hudens och hårets hälsa är betydande. Som en robust antioxidant, används det ofta som en primär ingrediens i anti-aging- och hudvårdsprodukter. För maximala fördelar, är det lämpligt att säkerställa ett tillräckligt internt E-vitaminintag vid sidan av topisk applicering. Fördelarna inkluderar:

  • Förbättrad struktur, jämnhet, och elasticitet i både epidermis och dermis
  • Näring, skydd, och regenerering av huden
  • Minskad inflammation och svullnad
  • Förbättrad läkning av missfärgningar och ärr
  • Förbättrat allmänt tillstånd i hårbotten och hår

Vitamin E-brist: Orsaker och symtom

Upptaget av E-vitamin beror på olika faktorer utöver kosten. Brist kan uppstå på grund av otillräcklig gallproduktion eller som en följd av vissa sjukdomar (inklusive kolestas, celiaki, fettmalabsorption, och dysfunktioner i matsmältningssystemet). Vanliga symtom på E-vitaminbrist inkluderar:

  • Kronisk svaghet
  • Nedsatt immunförsvar (Återkommande infektioner)
  • Muskel- och ledvärk
  • Skörhet i blodkärlsväggar
  • Brist på energi och apati
  • Hudförändringar (keratos, torrhet)

Långvariglångvarig brist kan leda till allvarliga neurologiska störningar och degenerativa processer i hjärnan, som förvärras med åldern. Att uppfylla det dagliga behovet av vitamin E kan avsevärt förbättra kroppsfunktionerna, minska sjukdomsriskerna, och stödja läkningsprocesser för olika tillstånd.

Med tanke på dess omfattande fördelar och avgörande roll för att upprätthålla den allmänna hälsan, bör ett tillräckligt intag av vitamin E vara en prioritet i allas näringsplan. Oavsett om det sker genom en balanserad kost rik på E-vitaminkällor eller lämpliga tillskott, kan detta ungdomselixir bidra avsevärt till din hälsa och livslängd.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg