Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport
  3. Återhämtning

Återhämtning

(26 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Nutrend Flexit Gold Orange Drink - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gold Orange Drink - 400 g

    7 reviews
    Ordinarie pris 258,39 kr
    Enhetspris645,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Flexit Gold Blackcurrant Drink - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gold Svartvinbärsdryck - 400 g

    5 reviews
    Ordinarie pris 259,59 kr
    Enhetspris648,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Xplode Pulver - 250 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 189,29 kr
    Enhetspris757,16 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Flexit Gelacoll - 180 Capsules Nutrend Flexit Gelacoll - 180 Capsules

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gelacoll - 180 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 98,79 kr
    Enhetspris0,55 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nutrend Creaport, Orange - 600 g

    Nutrend

    Nutrend Creaport, Orange - 600 g

    No reviews
    Ordinarie pris 186,99 kr
    Enhetspris311,65 kr /kg
    Visa detaljer
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Tropical - 180 g

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme Pulver Kreatin Komplex, Tropical - 180 g

    1 review
    Ordinarie pris 130,99 kr
    Enhetspris727,72 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Citrus - 1500 g Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Citrus - 1500 g

    Vitargo

    Vitargo kolhydrater + elektrolyter , Citrus - 1500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 497,79 kr
    Enhetspris331,86 kr /kg
    Visa detaljer
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Watermelon - 180 g
    Slut

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme Powder Kreatin Komplex, Vattenmelon - 180 g

    No reviews
    Ordinarie pris 128,59 kr
    Enhetspris714,39 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Whey Core, Vanilla - 1800 g

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, Vanilj - 1800 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 012,29 kr
    Enhetspris562,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • Peak Protein 85, Protein Supplement with Vitamins, Chocolate - 900 g
    Slut

    Peak

    Peak Protein 85, Proteintillskott med vitaminer, Choklad - 900 g

    No reviews
    Ordinarie pris 261,99 kr
    Enhetspris291,10 kr /kg
    Visa detaljer
  • BioTech USA After Post-Workout Drink Powder with Amino Acids, Green Apple Flavoured - 420 g

    BioTech USA

    BioTech USA After Post-Workout Drink Powder med aminosyror, Grönt äpple med smak - 420 g

    No reviews
    Ordinarie pris 325,09 kr
    Enhetspris774,02 kr /kg
    Visa detaljer
  • Peak Protein 85, Protein Supplement with Vitamins, Vanilla - 900 g
    5% rabatt

    Peak

    Peak Protein 85, Proteintillskott med vitaminer, Vanilj - 900 g

    No reviews
    Försäljningspris 248,89 kr Ordinarie pris 261,99 kr
    Enhetspris276,54 kr /kg
    Visa detaljer
  • OstroVit Pump Extreme, Grapefruit - 300 g OstroVit Pump Extreme, Grapefruit - 300 g

    OstroVit

    OstroVit Pump Extreme, Grapefruit – 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 118,99 kr
    Enhetspris396,63 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 750 g
    10% rabatt

    Vitargo

    Vitargo-kolhydrater + elektrolyter, Druvor – 750 g

    No reviews
    Försäljningspris 246,50 kr Ordinarie pris 273,89 kr
    Enhetspris328,67 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 1500 g

    Vitargo

    Vitargo Kolhydrater + Elektrolyter , Druvor - 1500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 551,39 kr
    Enhetspris367,59 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Iso Whey Prozero, White Chocolate - 2250 g

    Nutrend

    Nutrend Iso Whey Prozero, Vit choklad - 2250 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 647,29 kr
    Enhetspris732,13 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Whey Core, Strawberry - 1800 g

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, St RAW bär - 1800 g

    No reviews
    Ordinarie pris 604,99 kr
    Enhetspris336,11 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Labs Whey Protein Complex 100%, Toffee Espresso - 700 g
    Nyhet

    Olimp Labs

    Olimp Labs Whey Protein Complex 100 %, Toffee Espresso – 700 g

    1 review
    Ordinarie pris 279,79 kr
    Enhetspris399,70 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Labs Whey Protein Complex 100%, Strawberry Matcha - 700 g
    5% rabatt
    Nyhet

    Olimp Labs

    Olimp Labs Whey Protein Complex 100 %, Strawberry Matcha – 700 g

    No reviews
    Försäljningspris 265,49 kr Ordinarie pris 279,79 kr
    Enhetspris379,27 kr /kg
    Visa detaljer
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Slut

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Choklad - 1210 g

    No reviews
    Ordinarie pris 345,29 kr
    Enhetspris285,36 kr /kg
    Visa detaljer
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g
    Slut

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gold Standard 100% vassleprotein, Fransk vanilj - 2280 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 054,09 kr
    Enhetspris464,36 kr /kg
    Visa detaljer
  • BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passion Fruit - 60 ml BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passion Fruit - 60 ml
    Nyhet

    BeKeto

    BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passionsfrukt – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 37,19 kr
    Enhetspris61,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Olimp Labs Whey Protein Complex 100%, Cookies & Cream - 700 g
    Slut
    Nyhet

    Olimp Labs

    Olimp Labs Whey Protein Complex 100 %, Cookies & Cream – 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 279,79 kr
    Enhetspris399,70 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Nästa

Släpp loss kraften i regenerering: Din nyckel till ledhälsa och R Ecover y

På Medpak, förstår vi att ledsmärta kan påverka din livskvalitet avsevärt, begränsa rörligheten och hindra dina dagliga aktiviteter. Det är därför vi har tagit fram ett sortiment av förstklassiga regenerationstillskott som är utformade för att stödja ledhälsan, förbättra r Ecover y, och förbättra det allmänna välbefinnandet.

Förstå ledvärk: Orsaker och förebyggande

Ledvärk påverkar ofta knän, anklar, höfter, och axlar. Det kan bero på olika faktorer, inklusive:

  • Mekanisk skada eller degeneration på grund av överdriven fysisk aktivitet
  • Åldersrelateratåldersrelaterat slitage
  • Träningsmisstag, som dålig teknik eller att lyfta för höga vikter
  • Otillräcklig näring
  • Otillräcklig vila och återhämtning Ecover y

För att förebygga ledproblem, är det viktigt att utveckla en personlig träningsplan, värma upp ordentligt före träning, och fokusera på återhämtning Ecover y efter träning. Det är här våra regenerationstillskott kommer in i bilden, och erbjuder riktat stöd för dina leder och övergripande r Ecover y.

Kraften i regenerationstillskott

Vårt noggrant utvalda sortiment av regenerationstillskott fokuserar på naturliga, icke-invasiva lösningar för att stödja ledhälsa och r Ecover y. Viktiga ingredienser i våra produkter inkluderar:

  • Kollagen: Den vanligaste komponenten i bindväv, Kollagen främjar ledhälsan, minskar inflammation, och ökar flexibiliteten.
  • Glukosamin: Denna naturliga substans hjälper till att bygga upp brosk och ledvätska, minskar smärta i samband med ledsvullnad och degenerativa sjukdomar.
  • Vitamin D3: Avgörande för kollagensyntes och broskmetabolism, Vitamin D3 påskyndar ledhälsan Ecover y och ger antiinflammatoriska effekter.
  • MSM (Metylsulfonylmetan) : En organisk svavelförening som avsevärt lindrar ledvärk och minskar risken för muskel- och ledskador efter fysisk ansträngning.

Maximera din R Ecover y med Medpaks regenerationstillskott

Att införliva våra regenerationstillskott i din rutin kan hjälpa dig:

  • Förbättra ledernas hälsa och flexibilitet
  • Minska inflammation och smärta
  • Stödja snabbare återhämtning efter intensiv träning Ecover y
  • Förbättra den allmänna rörligheten och livskvaliteten

Kom ihåg att, effektiv regenerering går utöver kosttillskott. För optimala resultat, kombinera våra produkter med:

  • Tillräcklig vila och sömn
  • En balanserad, näringsrik kost
  • Rätt träningsteknik och uppvärmningsrutiner
  • uppvärmningsrutiner

Utforska Medpaks regenerationslösningar

Oavsett om du är en idrottsman som vill förbättra din r Ecover y, eller någon som vill förbättra ledhälsan, har vårt sortiment av regenerationstillskott något för alla. Upptäck vår omfattande samling av regenereringsprodukter och ta det första steget mot bättre ledhälsa och snabbare återhämtning Ecover y.

För ett holistiskt synsätt på din träningsresa, utforska också vår Sport & Fitness kategori, som erbjuder ett brett utbud av kosttillskott för att stödja din atletiska prestation och ditt allmänna välbefinnande.

Börja din regenereringsresa med Medpak Toda y och upplev skillnaden som riktade, högkvalitativa kosttillskott kan göra i ditt liv. Dina leder kommer att tacka dig!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg