Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Hem
  3. Aromaterapi
  4. Doftoljor

Doftoljor

(58 produkter)
  • Diffusorer och förnebulare
  • Eteriska oljeset
  • Individuella eteriska oljor
  • Doftoljor
  • Rökelsepinnar
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Fresh House - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Fresh House - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 24,49 kr
    Enhetspris24,49 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Milioner (Pacco Rabane,1 Million) - 12 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 24,49 kr
    Enhetspris20,41 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Quince - 12 ml
    11% rabatt

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja kvitten - 12 ml

    5 reviews
    Försäljningspris 19,84 kr Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris1 653,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris1 849,17 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lavender - 10 ml
    Slut

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Lavendel - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris2 329,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Orange and Vanilla - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja apelsin och vanilj - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris2 329,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Jasmine - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Jasmine - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris23,29 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris19,41 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Egyptian Nights - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Egyptiska nätter - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 24,49 kr
    Enhetspris24,49 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil White Musk - 10 ml
    Slut

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Vit mysk - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris232,90 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Choklad med apelsin och kanel - 12 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris19,41 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Musk - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Musk - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris2 329,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Sandalwood - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Sandalwood - 12 ml
    Slut

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Sandelträ - 12 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris19,41 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Rose - 10 ml
    5% rabatt

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Rose - 10 ml

    No reviews
    Försäljningspris 21,02 kr Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris210,20 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Patchouli - 12 ml

    1 review
    Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris18,49 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil English Rose - 10 ml
    5% rabatt

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Engelsk ros - 10 ml

    2 reviews
    Försäljningspris 21,02 kr Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris21,02 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Opium - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Opium - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris232,90 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Vanilla - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doft Vanilj - 10 ml

    1 review
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris2 329,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Lemongrass - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doft Citrongräs - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris2 329,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Paris - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Paris - 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 19,69 kr
    Enhetspris1 969,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Vanilla and Lemon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Vanilla and Lemon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Vanilla and Lemon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Vanilla and Lemon - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Vanilj och citron - 12 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris194,08 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Ylang - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Ylang - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Ylang - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Ylang - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doft Ylang - 12 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris1 940,83 kr /l
    Visa detaljer
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Peony - 10 ml
    11% rabatt

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Doftolja Pion - 10 ml

    2 reviews
    Försäljningspris 19,84 kr Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris1 984,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nästa

Doftoljor för hem- och personlig aromaterapi

Förvandla ditt boende och dina dagliga rutiner med vår kollektion av doftoljor. På Medpak, har vi tio års erfarenhet av hälso- och skönhetsprodukter och erbjuder ett noga utvalt sortiment av doftoljor som är utformade för att skapa en inbjudande atmosfär och öka ditt välbefinnande. Varje doft i vår kollektion ger långvariga, konsekventa aromer som kan användas på många olika sätt i hemmet och för personlig vård.

Mångsidiga användningsområden för vardagen

Doftoljor erbjuder exceptionell mångsidighet jämfört med andra doftprodukter. Deras koncentrerade formuleringar ger konsekventa doftupplevelser som kan införlivas i olika aspekter av din dagliga rutin. Från att skapa välkomnande hemmiljöer till att förbättra personlig vård, dessa mångsidiga oljor fungerar som ett tillgängligt sätt att införliva behagliga dofter i din livsstil.

Förbättra din dagliga miljö med dessa populära applikationer:

  • Doft i hemmet genom diffusorer, rumssprayer, och tyguppfräschare som skapar inbjudande atmosfärer
  • Personlig användning inklusive doftande bad, massageapplikationer, och sömnstöd när de används på rätt sätt
  • Förbättrad städning i hemmet genom att tillsätta några droppar i moppvatten eller tvätt för naturligt doftande resultat

Distinkta doftupplevelser

Vår kollektion av doftoljor har ett brett utbud av doftprofiler som passar olika preferenser och ändamål. Från lugnande lavendel som förvandlar utrymmen till mysiga, harmoniska miljöer till uppfriskande citrusblandningar som ger energi och uppfriskning, vårt urval tillgodoser olika aromaterapibehov. Varje doft är formulerad för att ge konsekventa, naturtrogna doftupplevelser som behåller sin karaktär från första intryck till kvardröjande noter.

De noggrant utvalda dofterna i vår kollektion inkluderar:

  • Botaniska dofter inspirerade av trädgårdar och naturlandskap som för in utomhuskänslan i ditt hem
  • Avslappningsfokuserade dofter som främjar fridfulla miljöer och stödjer
  • Fräscha, rena dofter som förhöjer dina vardagsrum med subtila, välkomnande atmosfärer

Enkel integrering i dagliga rutiner

Att integrera doftoljor i ditt dagliga liv är enkelt och givande. Tillsätt några droppar i dammsugarpåsen innan du städar för att sprida behagliga dofter i hela hemmet. Skapa personliga bilfräschare genom att applicera oljor på absorberande material. Tillsätt doft i tvätten för att få naturligt doftande kläder och sängkläder. Dessa enkla applikationer gör att du kan anpassa din miljö med minimal ansträngning och maximal effekt.

Kvalitets- och säkerhetsstandarder

På Medpak, prioriterar vi både kvalitet och säkerhet i vårt urval av doftoljor. Vi väljer produkter som ger konsekventa doftupplevelser samtidigt som de uppfyller strikta standarder för hemmabruk. Vårt engagemang för kvalitet har gett oss förtroende från kunder i hela Europa, inklusive Tyskland, Litauen, Nederländerna, Italien, Slovakien, och Storbritannien som förlitar sig på våra doftoljor för sina aromatiska behov.

När du njuter av doftoljor, ska du alltid följa riktlinjerna för korrekt användning:

  • Använd endast utvärtes, enligt rekommenderade spädningsgrader för olika tillämpningar
  • Förvara på rätt sätt, åtskilt från barn och husdjur, undvik kontakt med ögon och slemhinnor
  • Testa nya dofter i små mängder vid användning för personligt bruk

Komplettera din aromatiska upplevelse

Förbättra din doftoljeupplevelse med kompletterande produkter från vår kollektion. För optimala spridningsresultat, utforska våra diffusorer och nebulisatorer utformade för att effektivt sprida dofter i hela ditt utrymme. För dem som är intresserade av naturliga alternativ, erbjuder våra eteriska oljor aromatiska alternativ som härrör från växter. Komplettera din doftkollektion med våra doftljus för en multisensorisk upplevelse.

Förvandla din hemmiljö med våra doftoljor och skapa inbjudande, personliga utrymmen som stöder ditt välbefinnande och din livsstil. Börja din doftresa Toda y och upplev skillnaden som doftande kvalitetsprodukter kan göra i ditt dagliga liv.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg