Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g
    15% rabatt

    Benton

    Benton Deep Green Tea Cleansing Foam – 120 g

    No reviews
    Försäljningspris 131,75 kr Ordinarie pris 155,09 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products
    Slut

    Medicube

    Medicube komplett hudvårdsrutin-set – 6 produkter

    No reviews
    Ordinarie pris 1 085,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml

    Purito

    Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 232,19 kr
    Enhetspris464,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml
    15% rabatt

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist – 90 ml

    No reviews
    Försäljningspris 694,44 kr Ordinarie pris 816,99 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml
    Slut

    Sol De Janeiro

    Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist – 90 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 255,09 kr
    Enhetspris283,43 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set – 3 delar

    No reviews
    Ordinarie pris 374,59 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces
    5% rabatt

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Resekroppsvård – 3 delar

    No reviews
    Försäljningspris 354,74 kr Ordinarie pris 374,59 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml

    Purito

    Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 190,09 kr
    Enhetspris1 900,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask – 5 påsar

    No reviews
    Ordinarie pris 333,69 kr
    Enhetspris66,74 kr vardera
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% rabatt

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 294,14 kr Ordinarie pris 327,99 kr
    Enhetspris588,28 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml
    Slut

    Clarins

    Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 1 021,29 kr
    Enhetspris2 042,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 75 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hästsalva med bigift – 75 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 208,79 kr
    Enhetspris2 783,87 kr /l
    Visa detaljer
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 257,89 kr
    Enhetspris859,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml

    Missha

    Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 490,19 kr
    Enhetspris1 633,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 250,89 kr
    Enhetspris836,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g
    10% rabatt

    Heimish

    Heimish All Clean White Clay Foam – 150 g

    No reviews
    Försäljningspris 124,88 kr Ordinarie pris 138,89 kr
    Enhetspris832,53 kr /kg
    Visa detaljer
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g

    Laka

    Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Nyans 02 Attention – 7 g

    No reviews
    Ordinarie pris 211,19 kr
    Enhetspris30,17 kr /g
    Visa detaljer
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g

    Laka

    Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Nyans 01 Beginning – 7 g

    No reviews
    Ordinarie pris 211,19 kr
    Enhetspris30,17 kr /g
    Visa detaljer
  • LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 901 Teddy LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 902 Earth LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 903 Tulip LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 904 Peony LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 905 Modernist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 906 Tawny LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 907 Ginger LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 908 Vanilla LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 909 Soap LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 910 Fog LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 911 Terrapeach LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 912 Sandalwood LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 913 Cinnamon LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 914 Cocoa LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 915 Hazel LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 916 Bebe LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 917 May LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 918 Florist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 919 Summer LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 920 Canna LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 921 Allure LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g LKA401 LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 924 Cliff LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 925 Glory
    Upp till 16% rabatt

    Laka

    LAKA Mono Eyeshadow – 1,8 g

    No reviews
    +20
    FörsäljningsprisFrån 75,78 kr Ordinarie pris 89,79 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 193,69 kr
    Enhetspris1 291,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml

    Purito

    Purito Timeless Bloom Spot Treatment med retinol – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 231,09 kr
    Enhetspris770,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads
    20% rabatt

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Mela Face Pads med lugnande serum – 60 pads

    No reviews
    Försäljningspris 270,68 kr Ordinarie pris 338,39 kr
    Enhetspris4,51 kr vardera
    Visa detaljer
  • Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light
    Slut

    Age 20's

    Age 20's Compact Foundation, Nyans 21 – Medium Light

    No reviews
    Ordinarie pris 431,79 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g
    10% rabatt

    COSRX

    COSRX AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum – 50 g

    No reviews
    Försäljningspris 210,03 kr Ordinarie pris 233,39 kr
    Enhetspris420,06 kr /100g
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 102 / 108
  • 1
  • …
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg