
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
Immunförsvarssäsongen: vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård för hösten
— Säsongens basprodukter —
C-vitamin, D3-vitamin (även med K2), zink och selen i kapslar, tabletter och droppar. C-vitamin, D-vitamin, zink och selen bidrar var för sig till att immunsystemet fungerar normalt.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, droppar – 20 ml
15 reviewsOrdinarie pris 225,79 krEnhetspris1 128,95 kr /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE, Droppar – 30 ml
No reviewsFörsäljningspris 48,88 kr Ordinarie pris 65,29 krEnhetspris16,29 kr /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zink 25 mg - 60 kapslar
9 reviewsOrdinarie pris 127,19 krEnhetspris2,12 kr vardera -
Aliness
Aliness Vitamin D3 FORTE olja 100 mcg - 120 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 104,59 krEnhetspris0,87 kr vardera -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, droppar - 20 ml
36 reviewsOrdinarie pris 304,29 krEnhetspris1 521,45 kr /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IE) - 100 Softgels
6 reviewsOrdinarie pris 219,89 krEnhetspris2,20 kr vardera -
Osavi
Osavi Vitamin D3 + K2,4000 IE + 150 mcg - 120 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 215,19 krEnhetspris1,79 kr vardera -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, droppar - 50 ml
16 reviewsOrdinarie pris 175,79 krEnhetspris351,58 kr /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) – 50 vegetabiliska kapslar
No reviewsOrdinarie pris 164,09 krEnhetspris3,28 kr vardera -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamin D3 10000 IE - 120 softgels
9 reviewsOrdinarie pris 146,19 krEnhetspris1,22 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 16000 IU - 120 Tablets
No reviewsOrdinarie pris 141,49 krEnhetspris1,18 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norsk torskleverolja, Mintsmak 1200 mg - 250 ml
10 reviewsFörsäljningspris 86,66 kr Ordinarie pris 115,59 krEnhetspris346,64 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin 1000 mg - 120 kapslar
10 reviewsOrdinarie pris 77,19 krEnhetspris0,64 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Zinkpikolinat 15 mg - 120 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 47,39 krEnhetspris0,39 kr vardera -
Swanson
Swanson Vitamin D3 4000 IE (100 mcg) - 90 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 50,99 krEnhetspris0,57 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets
3 reviewsOrdinarie pris 85,59 krEnhetspris0,71 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Ekologiskt selen 200 mcg - 120 kapslar
8 reviewsOrdinarie pris 65,29 krEnhetspris0,54 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Zink 15 mg + Selen 200 mcg - 120 kapslar
25 reviewsOrdinarie pris 77,19 krEnhetspris0,64 kr vardera -
Swanson
Swanson Zinkpikolinat 22 mg - 60 kapslar
10 reviewsOrdinarie pris 42,69 krEnhetspris0,71 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Kalciumcitrat 1200 mg + Vitamin D3 2000 IE - 60 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 79,49 krEnhetspris1,32 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin med nypon 1000 mg - 60 kapslar
7 reviewsOrdinarie pris 53,49 krEnhetspris0,89 kr vardera -
Wellbear
Wellbear Vitamin D3 4000 IE - 120 mjuka geler
2 reviewsOrdinarie pris 52,19 krEnhetspris0,43 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 8000 IU - 120 Tablets
No reviewsFörsäljningspris 68,86 kr Ordinarie pris 77,19 krEnhetspris0,57 kr vardera -
Aliness
Aliness C-vitamin 1000 mg - 100 vegokapslar
15 reviewsFörsäljningspris 106,45 kr Ordinarie pris 133,09 krEnhetspris1,06 kr vardera -
Now Foods
Now Foods Vitamin D-3 & K-2 – 120 kapslar
7 reviewsOrdinarie pris 123,59 krEnhetspris1,03 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, droppar - 30 ml
No reviewsFörsäljningspris 53,44 kr Ordinarie pris 71,29 krEnhetspris15,76 kr /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 2000 IU K2-MK7 75 mcg, droppar - 30 ml
1 reviewFörsäljningspris 82,78 kr Ordinarie pris 110,49 krEnhetspris27,59 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Tablets
No reviewsOrdinarie pris 83,09 krEnhetspris1,38 kr vardera -
Swanson
Swanson Vitamin D3 2000 IE (50 mcg) - 250 kapslar
11 reviewsOrdinarie pris 83,09 krEnhetspris0,33 kr vardera -
Ostrovit
Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 tabletter
34 reviewsFörsäljningspris 33,10 kr Ordinarie pris 36,79 krEnhetspris0,37 kr vardera

iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
— Hudvård för kalla dagar —
Ansiktskrämer med ceramider eller centella, handkrämer och kroppslotioner. Daglig fukt och välbefinnande för huden när luften blir kall och torr.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream med mjölkproteiner – 100 ml
No reviewsOrdinarie pris 41,89 krEnhetspris418,90 kr /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsFörsäljningspris 239,97 kr Ordinarie pris 320,39 krEnhetspris399,95 kr /100ml -
Enough
Enough Collagen Hydro Moisture Massage Cream - 300 ml
No reviewsFörsäljningspris 122,31 kr Ordinarie pris 164,29 krEnhetspris407,70 kr /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewOrdinarie pris 103,69 krEnhetspris691,27 kr /100ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear ansiktskräm – 20 g
No reviewsOrdinarie pris 344,89 krEnhetspris1 724,45 kr /100g -
Medicube
Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray – 125 ml
1 reviewOrdinarie pris 315,69 krEnhetspris2 525,52 kr /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Soothing Cream with Niacinamide - 60 ml
No reviewsOrdinarie pris 236,59 krEnhetspris394,32 kr /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Fuktgivande emulsion med ceramider för ansikte och kropp – 350 ml
6 reviewsOrdinarie pris 232,99 krEnhetspris665,69 kr /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsOrdinarie pris 232,99 krEnhetspris2 912,38 kr /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml
No reviewsOrdinarie pris 220,19 krEnhetspris440,38 kr /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, antirynkkräm för ansiktet – 15 ml
No reviewsFörsäljningspris 88,40 kr Ordinarie pris 118,69 krEnhetspris589,33 kr /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask – 90 ml
No reviewsOrdinarie pris 327,39 krEnhetspris1 818,83 kr /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewOrdinarie pris 180,49 krEnhetspris300,82 kr /100ml -
COSRX
COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (med björksav) - 100 ml
1 reviewOrdinarie pris 171,19 krEnhetspris171,19 kr /100ml -
Medicube
Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml
1 reviewOrdinarie pris 186,39 krEnhetspris621,30 kr /l -
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsOrdinarie pris 98,99 krEnhetspris197,98 kr /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
No reviewsOrdinarie pris 232,99 krEnhetspris465,98 kr /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel Återfuktande kräm - 100 ml
1 reviewOrdinarie pris 173,59 krEnhetspris1 735,90 kr /l -
Isntree
Isntree Hyaluronic Acid Moist Cream - 100 ml
1 reviewOrdinarie pris 168,89 krEnhetspris1 688,90 kr /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewOrdinarie pris 210,89 krEnhetspris421,78 kr /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Handkräm med naturligt rosenvatten - 75 ml
21 reviewsOrdinarie pris 22,09 krEnhetspris29,45 kr /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Återfuktande kroppsolja - 250 ml
No reviewsOrdinarie pris 94,39 krEnhetspris37,76 kr /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Fuktkräm - 75 ml
No reviewsOrdinarie pris 232,99 krEnhetspris310,65 kr /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsFörsäljningspris 187,50 kr Ordinarie pris 197,99 krEnhetspris375,00 kr /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsOrdinarie pris 192,29 krEnhetspris240,36 kr /100g -
Astron
Astron Live Benolja med gentiana - 100 ml
10 reviewsOrdinarie pris 46,49 krEnhetspris46,49 kr /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 20 ml
No reviewsFörsäljningspris 339,10 kr Ordinarie pris 424,19 krEnhetspris1 695,50 kr /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Fuktkräm - 100 ml
2 reviewsFörsäljningspris 241,10 kr Ordinarie pris 267,89 krEnhetspris241,10 kr /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream med ceramider – 100 ml
No reviewsOrdinarie pris 207,29 krEnhetspris2 072,90 kr /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenererande ansiktskräm – 50 ml
1 reviewOrdinarie pris 273,79 krEnhetspris547,58 kr /100ml
— För barn —
Vitamin D3-droppar, multivitaminer för barn, torskleverolja och vitaminklubbor med fruktsmaker. Lätt att få med i frukosten inför skoldagen.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Children's DHA, st RAW bärsmak - 119 ml
2 reviewsOrdinarie pris 229,39 krEnhetspris1 927,65 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, droppar - 30 ml
No reviewsFörsäljningspris 85,53 kr Ordinarie pris 114,09 krEnhetspris28,51 kr /10ml -
ChildLife
ChildLife Vitamin D3 500 IU för barn, Bär - 30 ml
1 reviewOrdinarie pris 117,59 krEnhetspris391,97 kr /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, droppar - 30 ml
No reviewsOrdinarie pris 53,49 krEnhetspris17,83 kr /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby – 5 ml
No reviewsOrdinarie pris 54,59 krEnhetspris1 091,80 kr /100ml -
Starpharma
Starpharma Hälsosam slickepinne med C- och D-vitamin, St RAW bär - 6 g
No reviewsOrdinarie pris 5,79 krEnhetspris965,00 kr /kg -
Starpharma
Starpharma Hälsosam klubba Hals, Hallon - 6 g
No reviewsOrdinarie pris 5,79 krEnhetspris965,00 kr /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 tabletter
No reviewsOrdinarie pris 289,99 krEnhetspris2,42 kr vardera -
Biolit
2 reviewsFörsäljningspris 257,54 kr Ordinarie pris 303,09 krEnhetspris2,58 kr vardera -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml
2 reviewsOrdinarie pris 213,99 krEnhetspris356,65 kr /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki C-vitamin 250 mg, Apelsin – 60 pastiller
No reviewsOrdinarie pris 50,99 krEnhetspris0,85 kr vardera -
MyVita
MyVita Probiotic - 120 gummibitar
3 reviewsOrdinarie pris 135,49 krEnhetspris1,13 kr vardera -
Starpharma
Starpharma Mniamki Vitamin D3-pastiller, Ananas – 60 pastiller
No reviewsOrdinarie pris 50,99 krEnhetspris0,85 kr vardera -
-
Starpharma
Starpharma Hälsosam slickepinne med vitamin D3 och K2, Kakao - 6 g
No reviewsOrdinarie pris 5,79 krEnhetspris965,00 kr /kg

— Probiotika, svampar och örter —
Probiotiska kulturer från enstamiga till blandningar med 28 stammar, samt reishi- och maitakesvampar, ingefära och andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus med FOS (Probiotika) - 60 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 111,69 krEnhetspris1,86 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapslar
1 reviewFörsäljningspris 62,28 kr Ordinarie pris 83,09 krEnhetspris1,04 kr vardera -
Solgar
Solgar Extrakt av Reishi Shiitake Maitake-svamp - 50 vegokapslar
3 reviewsOrdinarie pris 281,79 krEnhetspris5,64 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces boulardii med FOS (probiotika) – 60 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 198,49 krEnhetspris3,31 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Probiotic 28 stammar med FOS – 30 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 150,99 krEnhetspris5,03 kr vardera -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapslar
24 reviewsOrdinarie pris 106,89 krEnhetspris3,56 kr vardera -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 68,89 krEnhetspris3,44 kr vardera -
Salvum
Proviterol Multi Probiotika med 9 stammar – 20 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 74,79 krEnhetspris3,74 kr vardera -
Swanson
Swanson Probiotisk L.Plantarum - 30 kapslar
7 reviewsOrdinarie pris 67,69 krEnhetspris2,26 kr vardera -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 65,29 krEnhetspris3,26 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Probiotika 18 stammar med FOS – 30 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 86,69 krEnhetspris2,89 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Travel Probiotic – 30 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 141,49 krEnhetspris4,72 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Ingefära 500 mg – 60 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 79,49 krEnhetspris1,32 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapslar
1 reviewFörsäljningspris 56,00 kr Ordinarie pris 74,79 krEnhetspris0,93 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 146,19 krEnhetspris2,44 kr vardera -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 14,19 krEnhetspris0,71 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake bladmask) 500 mg - 60 kapslar
No reviewsFörsäljningspris 98,83 kr Ordinarie pris 131,89 krEnhetspris1,65 kr vardera -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 sugtabletter
15 reviewsOrdinarie pris 183,09 krEnhetspris3,05 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 118,79 krEnhetspris1,98 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapslar
No reviewsFörsäljningspris 71,29 kr Ordinarie pris 95,09 krEnhetspris1,19 kr vardera -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapslar
3 reviewsOrdinarie pris 62,99 krEnhetspris0,63 kr vardera -
Swanson
Swanson Epic Pro Probiotika med 25 stammar - 30 vegokapslar
20 reviewsOrdinarie pris 171,09 krEnhetspris5,70 kr vardera -
Swanson
Swanson Oral probiotisk formula , Jordgubb - 30 pastiller
No reviewsOrdinarie pris 148,49 krEnhetspris4,95 kr vardera -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 81,99 krEnhetspris2,05 kr vardera -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapslar
27 reviewsOrdinarie pris 115,29 krEnhetspris0,96 kr vardera -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapslar
1 reviewFörsäljningspris 94,20 kr Ordinarie pris 144,99 krEnhetspris1,57 kr vardera -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 117,69 krEnhetspris1,96 kr vardera