Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml
    10% rabatt

    iUNIK

    IUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 180,69 kr Ordinarie pris 200,79 kr
    Enhetspris361,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 144,59 kr
    Enhetspris1 445,90 kr /l
    Visa detaljer
  • GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml
    Slut

    GROWUS

    GROWUS Damage Therapy Hair Oil – 65 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 291,79 kr
    Enhetspris448,91 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml
    Slut

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid S UNS cremen SPF30 – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 232,19 kr
    Enhetspris464,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Calming Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 199,49 kr
    Enhetspris664,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g

    Arencia

    Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser – 150 g

    No reviews
    Ordinarie pris 213,49 kr
    Enhetspris1 423,27 kr /kg
    Visa detaljer
  • Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml

    Blithe

    Blithe Pressed Serum Velvet Yam – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 337,29 kr
    Enhetspris674,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 213,49 kr
    Enhetspris711,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • BLITHE Targeted Blemish Serum Niacinamide 5.0 - 30 ml BLITHE Targeted Blemish Serum Niacinamide 5.0 - 30 ml

    Blithe

    BLITHE Targeted Blemish Serum Niacinamide 5.0 – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 360,59 kr
    Enhetspris1 201,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml

    Mixsoon

    Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum – 20 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 186,69 kr
    Enhetspris933,45 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml
    20% rabatt

    Jumiso

    Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum – 70 ml

    No reviews
    Försäljningspris 194,76 kr Ordinarie pris 243,79 kr
    Enhetspris278,23 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml

    Secret Key

    Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 263,79 kr
    Enhetspris2 198,25 kr /l
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Slut

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,39 kr
    Enhetspris466,78 kr /100ml
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 3 % PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 208,79 kr
    Enhetspris1 739,92 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g
    15% rabatt

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin läppbalsam – 7 g

    No reviews
    Försäljningspris 167,53 kr Ordinarie pris 197,19 kr
    Enhetspris2 393,29 kr /100g
    Visa detaljer
  • KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets
    Slut

    KAO

    KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask – 12 ark

    No reviews
    Ordinarie pris 198,29 kr
    Enhetspris16,52 kr vardera
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml
    25% rabatt

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 157,48 kr Ordinarie pris 211,19 kr
    Enhetspris524,93 kr /100ml
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml
    20% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 205,36 kr Ordinarie pris 257,89 kr
    Enhetspris410,72 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 200,79 kr
    Enhetspris1 338,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 255,59 kr
    Enhetspris851,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads
    Slut

    Mediheal

    Mediheal Vitamide Brightening Pad – 100 pads

    No reviews
    Ordinarie pris 351,19 kr
    Enhetspris3,51 kr vardera
    Visa detaljer
  • Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads

    Mediheal

    Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad – 100 pads

    No reviews
    Ordinarie pris 453,99 kr
    Enhetspris4,54 kr vardera
    Visa detaljer
  • COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads
    20% rabatt

    COSRX

    COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad – 100 pads

    No reviews
    Försäljningspris 225,96 kr Ordinarie pris 282,49 kr
    Enhetspris2,26 kr vardera
    Visa detaljer
  • Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml

    Benton

    Benton Guava Pore Cleansing Oil – 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 259,09 kr
    Enhetspris1 295,45 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 101 / 108
  • 1
  • …
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg