Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Mixsoon Bean Cream Mini - 15 ml
    7% rabatt

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Cream Mini – 15 ml

    No reviews
    Försäljningspris 46,68 kr Ordinarie pris 50,19 kr
    Enhetspris3 112,00 kr /l
    Visa detaljer
  • iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml iUNIK Centella Relief Sorbet Cream - 50 ml
    20% rabatt

    iUNIK

    iUNIK Centella Relief Sorbet Cream – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 184,39 kr Ordinarie pris 231,09 kr
    Enhetspris3 687,80 kr /l
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Eye Cream - 15 ml VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Eye Cream - 15 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Eye Cream – 15 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 291,79 kr
    Enhetspris19 452,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero - 80 ml Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero - 80 ml
    Slut

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero – 80 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 268,39 kr
    Enhetspris3 354,88 kr /l
    Visa detaljer
  • Anthyllis Face & Hand Cleansing Gel with Licorice - 300 ml
    6% rabatt

    Anthyllis

    Anthyllis ansikts- och handrengöringsgel med lakrits – 300 ml

    No reviews
    Försäljningspris 95,75 kr Ordinarie pris 101,59 kr
    Enhetspris319,17 kr /l
    Visa detaljer
  • I'm From Honey Mask - 70 ml I'm From Honey Mask - 70 ml I'm From Honey Mask - 70 ml I'm From Honey Mask - 70 ml
    10% rabatt

    I'm From

    I'm From Honey Mask – 70 ml

    No reviews
    Försäljningspris 175,03 kr Ordinarie pris 194,89 kr
    Enhetspris2 500,43 kr /l
    Visa detaljer
  • Jumiso Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner - 205 ml Jumiso Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner - 205 ml Jumiso Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner - 205 ml
    15% rabatt

    Jumiso

    Jumiso Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner – 205 ml

    No reviews
    Försäljningspris 158,67 kr Ordinarie pris 186,69 kr
    Enhetspris774,00 kr /l
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask - 30 Sheets VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask - 30 Sheets VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask - 30 Sheets
    5% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask – 30 ark

    No reviews
    Försäljningspris 282,32 kr Ordinarie pris 297,49 kr
    Enhetspris9,41 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Althea 345 Repair Cream - 15 ml Dr. Althea 345 Repair Cream - 15 ml Dr. Althea 345 Repair Cream - 15 ml

    Dr. Althea

    Dr. Althea 345 Repair Cream – 15 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 121,39 kr
    Enhetspris8 092,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Torriden Dive-In Mild Sunscreen SPF50+ - 60 ml Torriden Dive-In Mild Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    10% rabatt

    Torriden

    Torriden Dive-In Mild Sunscreen SPF50+ – 60 ml

    No reviews
    Försäljningspris 196,09 kr Ordinarie pris 218,29 kr
    Enhetspris3 268,17 kr /l
    Visa detaljer
  • Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml
    15% rabatt

    Tocobo

    Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ – 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 169,15 kr Ordinarie pris 199,49 kr
    Enhetspris1 127,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Jumiso Niacinamide 5+ Overnight Cream - 50 ml Jumiso Niacinamide 5+ Overnight Cream - 50 ml Jumiso Niacinamide 5+ Overnight Cream - 50 ml Jumiso Niacinamide 5+ Overnight Cream - 50 ml
    15% rabatt

    Jumiso

    Jumiso Niacinamide 5+ Overnight Cream – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 167,95 kr Ordinarie pris 198,29 kr
    Enhetspris3 359,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Benton Snail Bee Face Cream - 50 g Benton Snail Bee Face Cream - 50 g Benton Snail Bee Face Cream - 50 g
    Slut

    Benton

    Benton Snail Bee Face Cream – 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 175,09 kr
    Enhetspris3 501,80 kr /kg
    Visa detaljer
  • Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml

    Biodance

    Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 331,39 kr
    Enhetspris2 761,58 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml
    20% rabatt

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo – 275 ml

    No reviews
    Försäljningspris 246,31 kr Ordinarie pris 308,19 kr
    Enhetspris895,67 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml
    15% rabatt

    d'Alba

    d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum – 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 290,48 kr Ordinarie pris 342,99 kr
    Enhetspris2 904,80 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g
    25% rabatt

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm – 3,6 g

    No reviews
    Försäljningspris 149,30 kr Ordinarie pris 199,49 kr
    Enhetspris3 828,21 kr /100g
    Visa detaljer
  • Hayejin Rice Bran Oil for Face - 30 ml Hayejin Rice Bran Oil for Face - 30 ml
    15% rabatt

    Hayejin

    Hayejin risbranolja för ansiktet – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 179,00 kr Ordinarie pris 211,00 kr
    Enhetspris596,67 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 60 ml Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 60 ml Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 60 ml
    5% rabatt

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence – 60 ml

    No reviews
    Försäljningspris 319,78 kr Ordinarie pris 337,29 kr
    Enhetspris5 329,67 kr /l
    Visa detaljer
  • RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml RareCraft Sicilian Sunset Beard Oil - 30 ml
    Slut

    RareCraft

    RareCraft Sicilian S UNS et skäggolja – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 282,29 kr
    Enhetspris9 409,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 30 ml Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 30 ml Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence - 30 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin 3.0 Essence – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 255,59 kr
    Enhetspris8 519,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Ma:nyo Pure Soybean Cleansing Milk - 200 ml Ma:nyo Pure Soybean Cleansing Milk - 200 ml Ma:nyo Pure Soybean Cleansing Milk - 200 ml Ma:nyo Pure Soybean Cleansing Milk - 200 ml
    30% rabatt

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Soybean Cleansing Milk – 200 ml

    No reviews
    Försäljningspris 184,34 kr Ordinarie pris 264,89 kr
    Enhetspris921,70 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr.Althea Stretchfit Calming Pad - 50 Pads Dr.Althea Stretchfit Calming Pad - 50 Pads Dr.Althea Stretchfit Calming Pad - 50 Pads
    10% rabatt

    Dr. Althea

    Dr.Althea Stretchfit Calming Pad – 50 pads

    No reviews
    Försäljningspris 185,47 kr Ordinarie pris 206,49 kr
    Enhetspris3,71 kr vardera
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g
    15% rabatt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask – 11 g

    No reviews
    Försäljningspris 176,16 kr Ordinarie pris 207,69 kr
    Enhetspris176,16 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 99 / 108
  • 1
  • …
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg