Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Petitfee

Petitfee

(23 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Dry Essence fotförpackning - 2 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 stycken

    3 reviews
    Ordinarie pris 128,59 kr
    Enhetspris2,14 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces
    6% rabatt

    Petitfee

    Petitfee Agave kylande hydrogel ögonkuddar - 60 stycken

    1 review
    Försäljningspris 120,28 kr Ordinarie pris 127,29 kr
    Enhetspris2,00 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Petittfee 98% Hydro Gel Collagen & COQ10 Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee 98% Hydro Gel Collagen & COQ10 ögonplåster - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 140,19 kr
    Enhetspris2,34 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 134,29 kr
    Enhetspris2,24 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Hydrogel Eye Pads Ruby Bulgarian Rose - 60 pieces Petitfee Hydrogel Eye Pads Ruby Bulgarian Rose - 60 pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Hydrogel Eye Pads Ruby Bulgarian Rose - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 135,49 kr
    Enhetspris2,26 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Oil Blossom Lip Mask Havtornsolja - 15 g

    No reviews
    Ordinarie pris 109,69 kr
    Enhetspris731,27 kr /100g
    Visa detaljer
  • Petitfee Snow Lotus White Brightening Face Cream - 50 ml
    20% rabatt

    Petitfee

    Petitfee Snow Lotus White Brightening Face Cream – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 101,81 kr Ordinarie pris 127,29 kr
    Enhetspris203,62 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 Patches Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 Patches
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 plåster

    No reviews
    Ordinarie pris 29,09 kr
    Enhetspris1,26 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 219,69 kr
    Enhetspris3,66 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - 60 pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 128,59 kr
    Enhetspris2,14 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 193,99 kr
    Enhetspris2,16 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Gold & Snail Hydrogel Mask Pack - 5 delar

    1 review
    Ordinarie pris 128,59 kr
    Enhetspris25,72 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack - 5 delar

    No reviews
    Ordinarie pris 128,59 kr
    Enhetspris25,72 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 147,19 kr
    Enhetspris2,45 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g
    15% rabatt

    Petitfee

    Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash – 80 g

    No reviews
    Försäljningspris 176,33 kr Ordinarie pris 207,89 kr
    Enhetspris220,41 kr /100g
    Visa detaljer
  • Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch – 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 186,89 kr
    Enhetspris3,11 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 164,79 kr
    Enhetspris2,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Revitaliserande ögonplåster med betaglukan och adenosin – 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 292,09 kr
    Enhetspris4,87 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask med kakaoextrakt – 5 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 186,89 kr
    Enhetspris37,38 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Gold Hydrogel Mask med guld och ginseng-extrakt – 5 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 175,29 kr
    Enhetspris35,06 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask – 5 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 144,79 kr
    Enhetspris28,96 kr vardera
    Visa detaljer

Petitfee är ett koreanskt hudvårdsmärke känt för hydrogelögonplåster och ansiktsmasker. Med lyxiga formuleringar med guld , snigelmucin , pärla , och botaniska extrakt , levererar Petitfee riktade behandlingsprodukter som har blivit K-Beauty-kultfavoriter över hela världen.

Specialister på hydrogelplåster

Petitfee har bemästrat konsten att använda hydrogelteknik , och skapar plåster som levererar koncentrerade aktiva ingredienser direkt till det känsliga området under ögonen. Varumärkets ögonplåster kombinerar premiumingredienser som 24K guld , svart pärla , snigelsekret , och växtextrakt i kylande , lugnande hydrogel som fäster perfekt på hudens konturer för maximal absorption.

Petitfee-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Petitfees signatursortiment. Hydrogel-ögonplåster finns i olika formuleringar—guldinfunderade för uppstramning , svart pärla för ljusare hud , snigel för regenerering , kollagen med CoQ10 för anti-aging , och botaniska alternativ som agave , kamomill , kakao , och bulgarisk ros. Hydrogel-ansiktsmasker utökar dessa fördelar till en behandling av hela ansiktet. Oil Blossom-läppmasker ger näring med kamelia- och havtornsolja. Centella-plåster riktar in sig på blemmor. Hand- och fotpackningar ger intensiv fuktbehandling. B-Glucan enzymtvål och ljusnande kräm kompletterar hudvårdsutbudet.

Varför välja Petitfee

Petitfee levererar koreansk hydrogelexpertis med premiumingredienser i effektiva , lyxiga format. Varumärkets ögonplåster erbjuder spa-kvalitet i hemmet. För dem som söker riktade K-Beauty-behandlingar som ger synliga resultat , är Petitfee ett pålitligt val.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg