Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Nature's Answer
Nature's Answer

Nature's Answer

(8 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alkoholfritt - 30 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 191,89 kr
    Enhetspris63,96 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml
    Slut

    Nature's Answer

    Nature's Answer Ashwagandha, flytande extrakt, alkoholfritt 2000 mg - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 275,29 kr
    Enhetspris45,88 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite Whitening Tandkräm - 113 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 103,89 kr
    Enhetspris919,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    10% rabatt

    Nature's Answer

    Nature's Answer Röda klöverns flygdelar, Flytande extrakt, Alkoholfritt 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 152,50 kr Ordinarie pris 170,39 kr
    Enhetspris50,83 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer mjölktistelfrö, flytande extrakt, alkoholfritt 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 179,89 kr
    Enhetspris59,96 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Licorice, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    Slut

    Nature's Answer

    Nature's Answer lakrits, flytande extrakt, alkoholfritt 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 180,99 kr
    Enhetspris60,33 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Flytande magnesiummalat och glycinat, Mandarin - 480 ml

    1 review
    Ordinarie pris 274,09 kr
    Enhetspris571,02 kr /l
    Visa detaljer
  • Nature's Answer Echinacea, Alcohol-Free 1000 mg - 60 ml
    5% rabatt

    Nature's Answer

    Nature's Answer Echinacea, Alkoholfri 1000 mg - 60 ml

    1 review
    Försäljningspris 248,99 kr Ordinarie pris 262,09 kr
    Enhetspris41,50 kr /10ml
    Visa detaljer

Nature's Answer är ett amerikanskt varumärke för örtkosttillskott som specialiserat sig på flytande extrakt sedan 1972. Med sina signaturformler utan alkohol och avancerad bio-kelaterad extraktion , Nature's Answer levererar Nature's Answer högbiotillgängliga örtkosttillskott.

Flytande växtbaserad excellens

Nature's Answer var pionjärer inom alkoholfria flytande växtbaserade extrakt , och gjorde botaniska kosttillskott tillgängliga för dem som undviker alkohol av hälso- , religiösa , eller smakskäl. Deras bio-kelaterade extraktionsprocess skapar högt biotillgängliga kosttillskott som levererar örter i lättabsorberad flytande form. Detta engagemang för innovativ extraktion har gjort dem till ledande inom flytande örtpreparat.

Nature's Answer Produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Nature's Answer alkoholfria flytande örtextrakt . Sortimentet inkluderar Ashwagandha 2000 mg ( 60 ml ) , Echinacea 1000 mg ( 60 ml ) , Mariatistel 2000 mg ( 30 ml ) ,, rödklöver 2000 mg ( 30 ml ) ,, lakrits 2000 mg ( 30 ml ) , och kungsljusblad ( 30 ml ) . Alla produkter innehåller märkets Bio-Chelated-extrakt för maximal absorption. PerioBrite Whitening Toothpaste ( 113 g ) utökar deras naturliga approach till munvård.

Varför välja Nature's Answer

Nature's Answer levererar amerikansk örtkunskap med överlägsen alkoholfri flytande extraktion. Varumärkets över 50 års erfarenhet garanterar kvalitet och effektivitet. För dem som söker högabsorberbara flytande örtkosttillskott utan alkohol , Nature's Answer erbjuder det pålitliga originalet.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg