Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Medicube

Medicube

(83 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Peptide Serum – 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 238,39 kr
    Enhetspris794,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Triple Collagen Serum - 55 ml

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Serum - 55 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 157,69 kr
    Enhetspris1 051,27 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml

    Medicube

    Medicube Kollagen nattmask med ceramider - 75 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 290,99 kr
    Enhetspris3 879,87 kr /l
    Visa detaljer
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml

    Medicube

    Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 279,19 kr
    Enhetspris253,81 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device
    Slut

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro ansiktslyftningsapparat

    5 reviews
    Ordinarie pris 3 258,09 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    1 review
    Ordinarie pris 211,49 kr
    Enhetspris422,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml

    1 review
    Ordinarie pris 186,89 kr
    Enhetspris622,97 kr /l
    Visa detaljer
  • Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces

    Medicube

    Medicube Zero Pore Exfolierande ansiktspads - 70 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 257,09 kr
    Enhetspris3,67 kr vardera
    Visa detaljer
  • Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml

    Medicube

    Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 29,09 kr
    Enhetspris107,74 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml
    10% rabatt

    Medicube

    Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml

    1 review
    Försäljningspris 235,91 kr Ordinarie pris 262,79 kr
    Enhetspris786,37 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g

    Medicube

    Medicube Deep Vita C kapselkräm - 55 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 292,09 kr
    Enhetspris531,07 kr /100g
    Visa detaljer
  • Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g
    Slut

    Medicube

    Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g

    1 review
    Ordinarie pris 170,49 kr
    Enhetspris1 704,90 kr /kg
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g
    Slut

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream – 55 g

    1 review
    Ordinarie pris 260,49 kr
    Enhetspris473,62 kr /100g
    Visa detaljer
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black
    Slut

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Svart

    4 reviews
    Ordinarie pris 3 149,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml
    5% rabatt

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml

    No reviews
    Försäljningspris 165,93 kr Ordinarie pris 175,29 kr
    Enhetspris118,52 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g
    Slut

    Medicube

    Medicube PDRN PINK Närande mask för hyperpigmentering - 22 g

    No reviews
    Ordinarie pris 58,39 kr
    Enhetspris265,41 kr /100g
    Visa detaljer
  • Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml

    Medicube

    Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,29 kr
    Enhetspris1 168,60 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 279,19 kr
    Enhetspris558,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml
    Slut

    Medicube

    Medicube Deep Lifting Eye Cream med peptider – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 223,09 kr
    Enhetspris743,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 221,99 kr
    Enhetspris443,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml

    Medicube

    Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml

    1 review
    Ordinarie pris 336,59 kr
    Enhetspris1 682,95 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist – 100 ml

    1 review
    Ordinarie pris 240,69 kr
    Enhetspris2 406,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml
    Slut

    Medicube

    Medicube Zero Foam Cleanser – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 193,99 kr
    Enhetspris1 616,58 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nästa

Medicube är ett koreanskt kliniskt hudvårdsmärke som är känt för sina innovativa skönhetsprodukter och högpresterande hudvård. Med bästsäljande Zero Pore , Collagen , och Deep Vita C-serierna samt AGE-R-produkten , ger Medicube Derma tology kliniska resultat för hemmabruk.

Klinisk K-Beauty-innovation

Medicube förenar professionell Derma tology och hudvård i hemmet genom avancerade formler och banbrytande apparater. Varumärkets forskningsdrivna approach levererar kliniskt verksamma aktiva ingredienser i eleganta , effektiva produkter. Deras AGE-R-enhet har revolutionerat hudvården i hemmet genom att erbjuda professionella behandlingsmöjligheter, medan deras hudvårdsserier riktar sig mot specifika problem med precision.

Medicube-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Medicubes omfattande sortiment. Zero Pore-kollektionen innehåller Exfoliating Pads , Mild Pads ( båda 70 stycken ) , One Day Cream ( 50 ml ) , Serum ( 30 ml ) , Blackhead Mud Mask ( 100 g ) , Deep Cleansing Oil ( 205 ml ) , och Cooling Mask. Collagen -serien innehåller Triple Collagen Cream 4.0 ( 50 ml ) , Jelly Cream ( 50 ml , 110 ml ) , Night Mask with Ceramides ( 75 ml ) , Glow Booster Serum ( 15 ml ) , Triple Collagen Toner 4.0 ( 140 ml ) , och Triple Collagen Serum ( 55 ml ) .

Deep Vita C-produkterna inkluderar Capsule Cream ( 55 g ) , Serum ( 30 ml ) , och Pads ( 70 stycken ) . Avancerade behandlingar inkluderar One Day Exosome Shot 2000 och Pore Ampoule 7500 ( båda 30 ml ) , AGE-R Vita C Pro Ampoule ( 20 ml ) , och AGE-R Booster Pro Face Lifting Device. Sheet masks inkluderar PDRN Pink Collagen Gel , PDRN Pink Nourishing , Deep Peptide , Super Cica Calming , och Kojic Acid Turmeric Brightening. PDRN Pink Glutathione Serum Mist ( 100 ml ) kompletterar sortimentet.

Varför välja Medicube

Medicube levererar professionella Derma-resultat genom innovativa apparater och kliniska formuleringar. Varumärkets heltäckande strategi omfattar apparater, behandlingar och underhåll. För dem som söker avancerad koreansk klinisk hudvård för hemmabruk erbjuder Medicube den teknik och de formuleringar som professionella litar på.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg