Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Laborell

Laborell

(10 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Laborell Vitamin K2 200 mcg + D3 4000 IU - 90 Capsules Laborell Vitamin K2 200 mcg + D3 4000 IU - 90 Capsules
    Slut

    Laborell

    Laborell Vitamin K2 200 mcg + D3 4000 IE - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 212,69 kr
    Enhetspris2,36 kr vardera
    Visa detaljer
  • Laborell Chlorophyll Liquid - 500 ml
    Slut

    Laborell

    Laborell Klorofyll vätska - 500 ml

    8 reviews
    Ordinarie pris 200,79 kr
    Enhetspris401,58 kr /l
    Visa detaljer
  • Laborell Colostrum Bovine Colostrum 60% IgG - 90 Capsules Laborell Colostrum Bovine Colostrum 60% IgG - 90 Capsules
    Slut

    Laborell

    Laborell Colostrum Bovint Colostrum 60% IgG - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 212,69 kr
    Enhetspris2,36 kr vardera
    Visa detaljer
  • Laborell L-Carnitine 3000 mg, Pineapple - 500 ml

    Laborell

    Laborell L-karnitin 3000 mg, Ananas - 500 ml

    1 review
    Ordinarie pris 114,09 kr
    Enhetspris228,18 kr /l
    Visa detaljer
  • Laborell L-arginine 1200 mg + Vitamins B6, B9, B12 - 90 Capsules

    Laborell

    Laborell L-arginin 1200 mg + Vitaminer B6, B9, B12 - 90 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 159,19 kr
    Enhetspris1,77 kr vardera
    Visa detaljer
  • Laborell L-Carnosine 1200 mg - 60 Capsules
    Slut

    Laborell

    Laborell L-karnitin 1200 mg – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 169,89 kr
    Enhetspris2,83 kr vardera
    Visa detaljer
  • Laborell Burning Queen - 90 Capsules
    6% rabatt

    Laborell

    Laborell Brinnande drottning - 90 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 140,17 kr Ordinarie pris 148,49 kr
    Enhetspris1,56 kr vardera
    Visa detaljer
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatinmonohydratpulver - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 212,69 kr
    Enhetspris425,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatinmonohydratpulver, Apple - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 234,09 kr
    Enhetspris468,18 kr /kg
    Visa detaljer
  • Laborell Collagen Skin & Beauty 2500 mg, Cherry - 7 Shots x 25 ml Laborell Collagen Skin & Beauty 2500 mg, Cherry - 7 Shots x 25 ml
    10% rabatt

    Laborell

    Laborell Kollagen Hud & Skönhet 2500 mg, Körsbär - 7 skott x 25 ml

    No reviews
    Försäljningspris 123,53 kr Ordinarie pris 137,79 kr
    Enhetspris17,65 kr vardera
    Visa detaljer

Laborell är ett polskt märke för kosttillskott och sportnäring som erbjuder målinriktade hälsoformler. Från kollagenskott till kreatin och aminosyror , Laborell tillhandahåller högkvalitativa kosttillskott för skönhet , prestanda , och allmän välbefinnande.

Polska kosttillskott av högsta kvalitet

Laborell utvecklar kosttillskott som riktar sig mot specifika hälso- och prestationsmål. Varumärket kombinerar polsk tillverkningskvalitet med effektiva formuleringar , och erbjuder produkter som sträcker sig från skönhetsfokuserat kollagen till stöd för atletisk prestanda. Deras mångsidiga sortiment speglar förståelsen att olika hälsomål kräver olika lösningar.

Laborell-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Laborells omfattande sortiment. Skönhetstillskott inkluderar Collagen Skin & Beauty 2500 mg Cherry shots ( 7x25 ml ) . Immun- och tarmstöd inkluderar Colostrum Bovine 60 % IgG ( 90 kapslar ) och Chlorophyll Liquid ( 500 ml ) .

Sportnäring inkluderar kreatinmonohydratpulver utan smak och äpple ( båda 500 g ) , L-Arginin 1200 mg med B-vitaminer ( 90 kapslar ) , och L-karnitin 3000 mg ananas ( 500 ml ) . Specialtillskott med L-karnosin 1200 mg ( 60 kapslar ) , Burning Queen för ämnesomsättningen ( 90 kapslar ) , och vitamin K2 200 mcg + D3 4000 IU ( 90 kapslar ) .

Varför välja Laborell

Laborell levererar polska kosttillskott av hög kvalitet inom kategorierna skönhet och prestanda. Varumärkets målinriktade formuleringar uppfyller specifika hälsomål på ett effektivt sätt. För dem som söker högkvalitativa kosttillskott från kreatin till kollagen , erbjuder Laborell pålitliga alternativ med tydliga fördelar.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg