Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Vitaminer och kosttillskott
  3. Hälsoämnen

Hälsoämnen

(4738 produkter)
  • Hjärna och kognitiva funktioner
  • Skelett, leder och brosk
  • Hjärta och kärl
  • Detox och rening
  • Matsmältningssystemet
  • Energi
  • Ögon och syn
  • Hår, hud och naglar
  • Immunsystemet
  • Njurar och urinvägar
  • Andningsvägar
  • Sömn
  • Viktnedgång
  • Mäns hälsa
  • Kvinnors hälsa
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Swanson Full Spectrum Blessed Thistle 400 mg - 90 Capsules
    19% rabatt
    Nyhet

    Swanson

    Swanson Fullspektrum tistel 400 mg - 90 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 80,00 kr Ordinarie pris 99,00 kr
    Enhetspris0,89 kr vardera
    Visa detaljer
  • Kenay L-Proline Amino Acid 520 mg - 60 Capsules
    10% rabatt
    Nyhet

    Kenay

    Kenay L-prolin aminosyra 520 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 159,00 kr Ordinarie pris 177,00 kr
    Enhetspris2,65 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml
    35% rabatt
    Nyhet

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, droppar - 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 44,00 kr Ordinarie pris 68,00 kr
    Enhetspris12,98 kr /ml
    Visa detaljer
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% rabatt
    Nyhet

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 94,00 kr Ordinarie pris 134,00 kr
    Enhetspris62,67 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% rabatt
    Nyhet

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Koffein, Citron - 745 g

    No reviews
    Försäljningspris 164,00 kr Ordinarie pris 215,00 kr
    Enhetspris220,13 kr /kg
    Visa detaljer
  • Protego Vitamin K2+D3 - 30 Capsules
    11% rabatt
    Nyhet

    Salvum

    Protego Vitamin K2+D3 – 30 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 49,00 kr Ordinarie pris 55,00 kr
    Enhetspris1,63 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    36% rabatt
    Nyhet

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, droppar - 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 61,00 kr Ordinarie pris 95,00 kr
    Enhetspris20,33 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules
    15% rabatt
    Nyhet

    Vitaler's

    Vitaler's Kudzu-rot 500 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 77,00 kr Ordinarie pris 91,00 kr
    Enhetspris1,28 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml
    36% rabatt
    Nyhet

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, droppar - 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 35,00 kr Ordinarie pris 55,00 kr
    Enhetspris11,67 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% rabatt
    Nyhet

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g

    No reviews
    Försäljningspris 112,00 kr Ordinarie pris 125,00 kr
    Enhetspris373,33 kr /kg
    Visa detaljer
  • CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml
    10% rabatt
    Nyhet

    CureSupport

    CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 188,00 kr Ordinarie pris 209,00 kr
    Enhetspris188,00 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, Zinc, L-Carnosine and Probiotic - 60 Capsules
    5% rabatt
    Nyhet

    Kenay

    Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, zink, L-karnosin och probiotika – 60 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 404,94 kr Ordinarie pris 426,39 kr
    Enhetspris6,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab Pharma NeuroFokus - 240 Capsules
    Nyhet

    Activlab

    Activlab Pharma NeuroFokus – 240 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 230,99 kr
    Enhetspris0,96 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aura Herbals Mycodrop 7-in-1 Mushroom Cocoa - 330 g
    Nyhet

    Aura Herbals

    Aura Herbals Mycodrop 7-i-1 svamp- och kakaopulver – 330 g

    No reviews
    Ordinarie pris 153,59 kr
    Enhetspris465,42 kr /kg
    Visa detaljer
  • EkoToTu HydroLimfa Oral Liquid 9 Herbal Extracts - 50 ml
    11% rabatt
    Nyhet

    EkoToTu

    EkoToTu HydroLimfa Oralvätska med 9 örtextrakt – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 128,51 kr Ordinarie pris 143,99 kr
    Enhetspris257,02 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Enzymedica Digest Gold (Digestive Enzymes) - 45 Capsules
    Nyhet

    Enzymedica

    Enzymedica Digest Gold (matsmältningsenzymer) – 45 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 557,29 kr
    Enhetspris12,38 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Vitamin D3 5000 IU - 240 Softgels
    Slut
    Nyhet

    Now Foods

    Now Foods Vitamin D3 5000 IU - 240 Softgels

    13 reviews
    Ordinarie pris 195,29 kr
    Enhetspris0,81 kr vardera
    Visa detaljer
  • Norsa Pharma Anpyrol KPU/HPU - 60 Capsules Norsa Pharma Anpyrol KPU/HPU - 60 Capsules
    Nyhet

    Norsa Pharma

    Norsa Pharma Anpyrol KPU/HPU – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 358,39 kr
    Enhetspris5,97 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 2000 g
    Nyhet

    Vitargo

    Vitargo kolhydrater + elektrolyter, druvsmak – 2 000 g

    No reviews
    Ordinarie pris 515,59 kr
    Enhetspris257,80 kr /kg
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml
    Nyhet

    SiS

    SIS GO Isotonic Energy, citron-lime – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 22,59 kr
    Enhetspris37,65 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Carnium Botanicals Premium Shape, Weight Management Complex - 60 Capsules Carnium Botanicals Premium Shape, Weight Management Complex - 60 Capsules
    Nyhet

    Carnium Botanicals

    Carnium Botanicals Premium Shape, viktkontrollkomplex – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 296,59 kr
    Enhetspris4,94 kr vardera
    Visa detaljer
  • BeKeto Nose Strips - 30 Pieces BeKeto Nose Strips - 30 Pieces BeKeto Nose Strips - 30 Pieces
    Nyhet

    BeKeto

    BeKeto näsremsor – 30 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 172,59 kr
    Enhetspris5,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passion Fruit - 60 ml BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passion Fruit - 60 ml
    Nyhet

    BeKeto

    BeKeto Pre-Workout Shot, Mango & Passionsfrukt – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 37,19 kr
    Enhetspris61,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Carnium Botanicals MenoWELL, Herbal Complex for Women in Menopause - 60 Capsules Carnium Botanicals MenoWELL, Herbal Complex for Women in Menopause - 60 Capsules
    Nyhet

    Carnium Botanicals

    Carnium Botanicals MenoWELL, örtkomplex för kvinnor i klimakteriet – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 376,29 kr
    Enhetspris6,27 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 188 / 198
  • 1
  • …
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • …
  • 198
  • Nästa

Vanliga hälsoproblem och effektiva förebyggande strategier

Hälsoproblem, som sträcker sig från mindre åkommor till kroniska tillstånd, kan påverka vårt dagliga liv avsevärt. Att förstå dessa vanliga hälsoutmaningar och lära sig hur man förebygger dem är avgörande för att upprätthålla ett optimalt välbefinnande. I denna omfattande guide, kommer vi att utforska de vanligaste hälsoproblemen som påverkar människor Toda y och ge praktiska strategier för förebyggande och hantering.

De vanligaste hälsoproblemen som påverkar människor Toda y

Statistisk forskning har identifierat flera hälsoproblem som påverkar en stor del av befolkningen. Dessa inkluderar:

  • Förkylning och influensa: Virusinfektioner som påverkar andningsorganen
  • Smärta i rörelseapparaten: Inklusive ryggsmärta, nacksmärta, och ledbesvär
  • Sömnstörningar: Såsom sömnlöshet, sömnapné, och restless leg syndrome
  • Matsmältningsproblem: Inklusive halsbränna, gastroesofageal refluxsjukdom (GERD), förstoppning, och irritabelt tarmsyndrom (IBS)
  • Huvudvärk och migrän: Allt från spänningshuvudvärk till försvagande migrän
  • Allergier: Både säsongs- och matrelaterade
  • Psykiska problem: Inklusive depression, ångest, och stressrelaterade sjukdomar
  • Kardiovaskulära problem: Som högt blodtryck och högt kolesterol
  • Viktkontroll: Inklusive fetma och relaterade ämnesomsättningssjukdomar
  • Hudåkommor: Som akne, eksem, och psoriasis

Intressant nog har, studier visat att kvinnor är mer benägna att rapportera de flesta hälsoproblem, med undantag för högt blodtryck och högt kolesterol, som oftare rapporteras av män.

Effektiva strategier för att förebygga sjukdomar

Det är omöjligt att helt undvika alla sjukdomar, men en hälsosam livsstil kan avsevärt minska risken för att utveckla många vanliga hälsoproblem. Här är några viktiga strategier för att bibehålla optimal hälsa:

1. Balanserad kost

En välbalanserad kost är avgörande för att bibehålla ett starkt immunförsvar och en god allmän hälsa. Fokusera på:

  • Att äta en mängd olika frukter och grönsaker
  • Att välja fullkorn framför raffinerade kolhydrater
  • Att äta magert protein och hälsosamma fetter
  • Begränsa bearbetade livsmedel och tillsatt socker

För dem som kämpar för att tillgodose sina näringsbehov enbart genom kosten, vår Vitaminer & Supplements kollektion erbjuder en rad produkter för att stödja optimal näring.

2. Regelbunden fysisk aktivitet

Motion är viktigt för att bibehålla fysisk och psykisk hälsa. Sikta på:

  • Minst 150 minuters aerobisk aktivitet av måttlig intensitet per vecka
  • Styrketräning minst två gånger i veckan
  • Flexibilitets- och balansövningar

3. Tillräcklig sömn

God sömn är avgörande för den allmänna hälsan och välbefinnandet. För att förbättra sömnen:

  • Håll dig till ett konsekvent sömnschema
  • Skapa en avslappnande rutin vid läggdags
  • Se till att din sömnmiljö är bekväm och främjar vila

För dem som kämpar med sömnproblem, vår Sleep Support collection erbjuder naturliga lösningar för att främja bättre sömnkvalitet.

4. Stresshantering

Kronisk stress kan påverka både den fysiska och psykiska hälsan negativt. Prova dessa stressreducerande tekniker:

  • Mindfulness-meditation
  • Djupandningsövningar
  • Yoga eller tai chi
  • Aromaterapi med lugnande eteriska oljor

5. Regelbundna hälsokontroller

Förebyggande vård är nyckeln till att upptäcka potentiella hälsoproblem tidigt. Se till att göra det:

  • Planera regelbundna hälsokontroller hos din vårdgivare
  • Håll dig uppdaterad omrekommenderade undersökningar och vaccinationer
  • Övervaka ditt blodtryck, kolesterol, och blodsockernivåer

Stödja den allmänna hälsan med kosttillskott och supermat

En balanserad kost bör vara grunden för god hälsa, men, kosttillskott och supermat kan ge ytterligare stöd:

  • Multivitaminer: För att fylla eventuella näringsluckor
  • Omega-3-fettsyror: För hjärt- och hjärnhälsa
  • Probiotika: För att stödja matsmältningen och immunförsvaret
  • Superlivsmedel: Som bär, bladgrönsaker, och nötter för deras höga näringstäthet

Vikten av avgiftning

Regelbunden avgiftning kan hjälpa till att befria kroppen från skadliga toxiner som kan bidra till olika hälsoproblem. Överväg:

  • Öka vattenintaget för att stödja naturliga avgiftningsprocesser
  • Ät mat som är rik på antioxidanter
  • Utforska skonsamma avgiftningsprogram under professionell vägledning

Slutsats: Ett holistiskt synsätt på hälsa

Genom att ta itu med vanliga hälsoproblem genom en kombination av förebyggande strategier, balanserad kost, regelbunden motion, och riktade kosttillskott vid behov, kan du avsevärt förbättra ditt allmänna välbefinnande. Kom ihåg att hälsa är en resa, inte en destination, och att små, konsekventa steg kan leda till betydande förbättringar över tid.

Även om dessa strategier kan hjälpa till att förebygga många vanliga hälsoproblem, är det viktigt att rådgöra med vårdpersonal för personlig rådgivning, särskilt när det gäller kroniska tillstånd eller specifika hälsoproblem. Genom att ha ett proaktivt förhållningssätt till din hälsa, kan du förbättra din livskvalitet och minska effekterna av vanliga sjukdomar på dina dagliga aktiviteter.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg