Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Vitaminer och kosttillskott
  3. Hälsoämnen

Hälsoämnen

(4738 produkter)
  • Hjärna och kognitiva funktioner
  • Skelett, leder och brosk
  • Hjärta och kärl
  • Detox och rening
  • Matsmältningssystemet
  • Energi
  • Ögon och syn
  • Hår, hud och naglar
  • Immunsystemet
  • Njurar och urinvägar
  • Andningsvägar
  • Sömn
  • Viktnedgång
  • Mäns hälsa
  • Kvinnors hälsa
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Life Extension Herbal Sleep PM - 30 Capsules Life Extension Herbal Sleep PM - 30 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Herbal Sleep PM - 30 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 311,09 kr
    Enhetspris10,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • Doctor Life Curcumin Medicum - 60 Capsules

    Doctor Life

    Doctor Life Curcumin Medicum - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 355,09 kr
    Enhetspris5,92 kr vardera
    Visa detaljer
  • BioTech USA Vitamin C 1000 - 100 Tablets BioTech USA Vitamin C 1000 - 100 Tablets BioTech USA Vitamin C 1000 - 100 Tablets
    20% rabatt

    BioTech USA

    BioTech USA C-vitamin 1000 - 100 tabletter

    No reviews
    Försäljningspris 116,28 kr Ordinarie pris 145,39 kr
    Enhetspris1,16 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules
    Slut

    Solgar

    Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 vegokapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 297,89 kr
    Enhetspris1,19 kr vardera
    Visa detaljer
  • Life Extension Enhanced Sleep without Melatonin - 30 Capsules Life Extension Enhanced Sleep without Melatonin - 30 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Förbättrad sömn utan melatonin - 30 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 307,49 kr
    Enhetspris10,25 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IE - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 501,69 kr
    Enhetspris5,57 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Devil's Claw - 100 Veg Capsules Now Foods Devil's Claw - 100 Veg Capsules Now Foods Devil's Claw - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Djävulsklo - 100 vegokapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 136,99 kr
    Enhetspris1,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Royal Jelly 500 mg - 60 Softgels
    Slut

    Solgar

    Solgar Gelé Royal 500 mg - 60 mjuktabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 258,49 kr
    Enhetspris4,31 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Pantothenic Acid 500 mg - 250 Capsules
    Slut

    Swanson

    Swanson Pantotensyra 500 mg - 250 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 387,29 kr
    Enhetspris1,55 kr vardera
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 2270 g
    Slut

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 2270 g

    1 review
    Ordinarie pris 362,09 kr
    Enhetspris159,51 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitaler's Citicoline 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Citicoline 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Citicoline 300 mg - 60 Capsules
    Slut

    Vitaler's

    Vitaler's Citicoline 300 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 130,00 kr
    Enhetspris2,17 kr vardera
    Visa detaljer
  • BeOrganic Power of Resilience MIX - 100 g BeOrganic Power of Resilience MIX - 100 g BeOrganic Power of Resilience MIX - 100 g
    5% rabatt

    Aliness

    BeOrganic Power of Resilience MIX - 100 g

    No reviews
    Försäljningspris 71,17 kr Ordinarie pris 74,99 kr
    Enhetspris711,70 kr /kg
    Visa detaljer
  • MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Maitake 500 mg - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 362,29 kr
    Enhetspris12,08 kr vardera
    Visa detaljer
  • Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 Tablets Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 Tablets Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 Tablets Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 Tablets Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 Tablets
    Slut

    Solgar

    Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000 mg - 100 tabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris1,55 kr vardera
    Visa detaljer
  • A-Medica Extra Uro - 30 Capsules

    A-Medica

    A-Medica Extra Uro - 30 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 107,19 kr
    Enhetspris3,57 kr vardera
    Visa detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Nyhet

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat, Cola – 369 g

    No reviews
    Ordinarie pris 163,29 kr
    Enhetspris442,52 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules
    24% rabatt

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 96,00 kr Ordinarie pris 126,00 kr
    Enhetspris0,80 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules
    17% rabatt

    Vitaler's

    Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 157,00 kr Ordinarie pris 190,00 kr
    Enhetspris2,62 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's NAC 200 mg – 120 Capsules Vitaler's NAC 200 mg – 120 Capsules Vitaler's NAC 200 mg – 120 Capsules Vitaler's NAC 200 mg – 120 Capsules
    15% rabatt

    Vitaler's

    Vitaler's NAC 200 mg – 120 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 81,00 kr Ordinarie pris 95,00 kr
    Enhetspris0,68 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olini Cod Liver Oil for Kids, Orange - 100 ml
    Slut

    Olini

    Olini torskleverolja för barn, apelsin – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 243,59 kr
    Enhetspris2 435,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Aura Herbals My Thyroid, Thyroid Function Support - 60 Capsules Aura Herbals My Thyroid, Thyroid Function Support - 60 Capsules Aura Herbals My Thyroid, Thyroid Function Support - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals My Thyroid, stöd för sköldkörtelfunktionen – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 109,59 kr
    Enhetspris1,83 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab DODA D'EAU Mega Coffee with Mushrooms - 300 g

    Activlab

    Activlab DODA D'EAU Mega Coffee med svampar – 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 183,49 kr
    Enhetspris611,63 kr /kg
    Visa detaljer
  • Purelab Marek Skoczylas Nattokinase 2000 FU Fermented Soybean Extract - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Purelab Marek Skoczylas Nattokinase 2000 FU Fermenterat sojabönsextrakt – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 119,09 kr
    Enhetspris1,98 kr vardera
    Visa detaljer
  • WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g

    WK DZIK

    WK DZIK Citrullinmalat Citron – 540 g

    No reviews
    Ordinarie pris 238,29 kr
    Enhetspris441,28 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 165 / 198
  • 1
  • …
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 167
  • …
  • 198
  • Nästa

Vanliga hälsoproblem och effektiva förebyggande strategier

Hälsoproblem, som sträcker sig från mindre åkommor till kroniska tillstånd, kan påverka vårt dagliga liv avsevärt. Att förstå dessa vanliga hälsoutmaningar och lära sig hur man förebygger dem är avgörande för att upprätthålla ett optimalt välbefinnande. I denna omfattande guide, kommer vi att utforska de vanligaste hälsoproblemen som påverkar människor Toda y och ge praktiska strategier för förebyggande och hantering.

De vanligaste hälsoproblemen som påverkar människor Toda y

Statistisk forskning har identifierat flera hälsoproblem som påverkar en stor del av befolkningen. Dessa inkluderar:

  • Förkylning och influensa: Virusinfektioner som påverkar andningsorganen
  • Smärta i rörelseapparaten: Inklusive ryggsmärta, nacksmärta, och ledbesvär
  • Sömnstörningar: Såsom sömnlöshet, sömnapné, och restless leg syndrome
  • Matsmältningsproblem: Inklusive halsbränna, gastroesofageal refluxsjukdom (GERD), förstoppning, och irritabelt tarmsyndrom (IBS)
  • Huvudvärk och migrän: Allt från spänningshuvudvärk till försvagande migrän
  • Allergier: Både säsongs- och matrelaterade
  • Psykiska problem: Inklusive depression, ångest, och stressrelaterade sjukdomar
  • Kardiovaskulära problem: Som högt blodtryck och högt kolesterol
  • Viktkontroll: Inklusive fetma och relaterade ämnesomsättningssjukdomar
  • Hudåkommor: Som akne, eksem, och psoriasis

Intressant nog har, studier visat att kvinnor är mer benägna att rapportera de flesta hälsoproblem, med undantag för högt blodtryck och högt kolesterol, som oftare rapporteras av män.

Effektiva strategier för att förebygga sjukdomar

Det är omöjligt att helt undvika alla sjukdomar, men en hälsosam livsstil kan avsevärt minska risken för att utveckla många vanliga hälsoproblem. Här är några viktiga strategier för att bibehålla optimal hälsa:

1. Balanserad kost

En välbalanserad kost är avgörande för att bibehålla ett starkt immunförsvar och en god allmän hälsa. Fokusera på:

  • Att äta en mängd olika frukter och grönsaker
  • Att välja fullkorn framför raffinerade kolhydrater
  • Att äta magert protein och hälsosamma fetter
  • Begränsa bearbetade livsmedel och tillsatt socker

För dem som kämpar för att tillgodose sina näringsbehov enbart genom kosten, vår Vitaminer & Supplements kollektion erbjuder en rad produkter för att stödja optimal näring.

2. Regelbunden fysisk aktivitet

Motion är viktigt för att bibehålla fysisk och psykisk hälsa. Sikta på:

  • Minst 150 minuters aerobisk aktivitet av måttlig intensitet per vecka
  • Styrketräning minst två gånger i veckan
  • Flexibilitets- och balansövningar

3. Tillräcklig sömn

God sömn är avgörande för den allmänna hälsan och välbefinnandet. För att förbättra sömnen:

  • Håll dig till ett konsekvent sömnschema
  • Skapa en avslappnande rutin vid läggdags
  • Se till att din sömnmiljö är bekväm och främjar vila

För dem som kämpar med sömnproblem, vår Sleep Support collection erbjuder naturliga lösningar för att främja bättre sömnkvalitet.

4. Stresshantering

Kronisk stress kan påverka både den fysiska och psykiska hälsan negativt. Prova dessa stressreducerande tekniker:

  • Mindfulness-meditation
  • Djupandningsövningar
  • Yoga eller tai chi
  • Aromaterapi med lugnande eteriska oljor

5. Regelbundna hälsokontroller

Förebyggande vård är nyckeln till att upptäcka potentiella hälsoproblem tidigt. Se till att göra det:

  • Planera regelbundna hälsokontroller hos din vårdgivare
  • Håll dig uppdaterad omrekommenderade undersökningar och vaccinationer
  • Övervaka ditt blodtryck, kolesterol, och blodsockernivåer

Stödja den allmänna hälsan med kosttillskott och supermat

En balanserad kost bör vara grunden för god hälsa, men, kosttillskott och supermat kan ge ytterligare stöd:

  • Multivitaminer: För att fylla eventuella näringsluckor
  • Omega-3-fettsyror: För hjärt- och hjärnhälsa
  • Probiotika: För att stödja matsmältningen och immunförsvaret
  • Superlivsmedel: Som bär, bladgrönsaker, och nötter för deras höga näringstäthet

Vikten av avgiftning

Regelbunden avgiftning kan hjälpa till att befria kroppen från skadliga toxiner som kan bidra till olika hälsoproblem. Överväg:

  • Öka vattenintaget för att stödja naturliga avgiftningsprocesser
  • Ät mat som är rik på antioxidanter
  • Utforska skonsamma avgiftningsprogram under professionell vägledning

Slutsats: Ett holistiskt synsätt på hälsa

Genom att ta itu med vanliga hälsoproblem genom en kombination av förebyggande strategier, balanserad kost, regelbunden motion, och riktade kosttillskott vid behov, kan du avsevärt förbättra ditt allmänna välbefinnande. Kom ihåg att hälsa är en resa, inte en destination, och att små, konsekventa steg kan leda till betydande förbättringar över tid.

Även om dessa strategier kan hjälpa till att förebygga många vanliga hälsoproblem, är det viktigt att rådgöra med vårdpersonal för personlig rådgivning, särskilt när det gäller kroniska tillstånd eller specifika hälsoproblem. Genom att ha ett proaktivt förhållningssätt till din hälsa, kan du förbättra din livskvalitet och minska effekterna av vanliga sjukdomar på dina dagliga aktiviteter.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg