Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Green Pasture
Green Pasture

Green Pasture

(13 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja - 180 ml

    16 reviews
    Ordinarie pris 632,89 kr
    Enhetspris351,61 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja, Smaklös - 120 kapslar

    12 reviews
    Ordinarie pris 613,79 kr
    Enhetspris5,11 kr vardera
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja och koncentrerad smöroljeblandning - 120 kapslar

    7 reviews
    Ordinarie pris 661,49 kr
    Enhetspris5,51 kr vardera
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja och koncentrerad smöroljeblandning, Choklad, Gel - 188 ml

    5 reviews
    Ordinarie pris 700,89 kr
    Enhetspris372,81 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 176 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja, Orange - 176 ml

    4 reviews
    Ordinarie pris 598,29 kr
    Enhetspris332,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Gel - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja och koncentrerad smöroljeblandning, Gel - 188 ml

    5 reviews
    Ordinarie pris 667,39 kr
    Enhetspris3 549,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Cinnamon - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja, Kanel - 180 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 572,09 kr
    Enhetspris317,83 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil Concentrated Butter Oil, Cinnamon - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja Koncentrerad smörolja, Kanel - 188 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 653,09 kr
    Enhetspris3 473,88 kr /l
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Orange - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad leverolja från skator, Orange - 180 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 673,39 kr
    Enhetspris374,11 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Green Pasture Concentrated Butter Oil - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Koncentrerad smörolja - 188 ml

    1 review
    Ordinarie pris 673,39 kr
    Enhetspris3 581,86 kr /l
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Skate Liver Oil, Unflavored - 120 capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad skifferleverolja, Smaklös - 120 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 661,49 kr
    Enhetspris5,51 kr vardera
    Visa detaljer
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Orange - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermenterad torskleverolja, Apelsin - 120 kapslar

    5 reviews
    Ordinarie pris 613,79 kr
    Enhetspris5,11 kr vardera
    Visa detaljer
  • Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules Green Pasture Concentrated Butter Oil - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Koncentrerad smörolja - 120 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 673,39 kr
    Enhetspris5,61 kr vardera
    Visa detaljer

Green Pasture är ett amerikanskt varumärke känt för sina traditionellt fermenterade produkter av torskleverolja och smörolja. I enlighet med de traditionella näringsprinciper som förespråkas av Dr. Weston A. Price , Green Pasture tillverkar näringsrika oljor som uppskattas av dem som söker traditionella , kosttillskott av hela livsmedel.

Traditionell fermentering av högsta kvalitet

Green Pasture använder traditionella fermenteringsmetoder för att extrahera och bevara näringsämnena i torsklever- och rockoleverolja – en process som bevarar det naturliga vitamininnehållet utan att värmen skadar det. Varumärket producerar också koncentrerad smörolja från gräsbetande kor , enligt Dr. Prices forskning om de synergistiska fördelarna med att kombinera dessa traditionella fetter. Denna traditionella approach till näring har gett Green Pasture en hängiven skara anhängare bland entusiaster av traditionell mat.

Green Pasture Produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Green Pasture:s premiumsortiment. Fermenterad torskleverolja finns i smakerna naturell , apelsin , och kanel ( 176–180 ml flytande ) eller 120 kapslar. Fermenterad rockaleverolja finns i smakerna apelsin eller naturell i kapslar. Koncentrerad smörolja finns i 120 kapslar. Den unika blandningen av fermenterad torskleverolja och smörolja kombinerar båda oljorna i geléform, 188 ml, inklusive choklad, eller 120 kapslar för Dr. Prices rekommenderade synergistiska omega-3-fettsyror.shop/collections/fish-oil-omegas-epa-dha "> omega nutrition.

Varför välja Green Pasture

Green Pasture representerar guldstandarden inom traditionellt framställda fiskleveroljor. Varumärkets fermenteringsmetoder och högkvalitativa råvaror ger produkter som är genuint näringsrika. För dem som följer traditionella näringsprinciper eller söker de mest traditionellt framställda torskleverolja som finns tillgängliga , Green Pasture erbjuder kompromisslös kvalitet grundad i näringsmässig visdom.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg