Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. d'Alba

d'Alba

(24 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml
    Slut

    d'Alba

    d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 284,99 kr
    Enhetspris2 849,90 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris466,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g
    Slut

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches med vit tryffel - 90 g

    No reviews
    Ordinarie pris 606,19 kr
    Enhetspris673,54 kr /100g
    Visa detaljer
  • D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml
    Slut

    d'Alba

    D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 328,19 kr
    Enhetspris656,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces
    5% rabatt

    d'Alba

    d'Alba Vit tryffel närande behandlingsmask - 5 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 155,22 kr Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris31,04 kr vardera
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Ordinarie pris 490,59 kr
    Enhetspris700,84 kr /100g
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml

    d'Alba

    d'Alba Vit tryffel mist/serum i sprayform med vit tryffel – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 325,79 kr
    Enhetspris3 257,90 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml

    d'Alba

    d'Alba Vattenfylld vegansk nattmask med vit tryffel - 12x4 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 226,49 kr
    Enhetspris56,62 kr vardera
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml
    Slut

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum med vit tryffel - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 373,69 kr
    Enhetspris1 245,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml
    Slut

    d'Alba

    d'Alba Mild hudbalanserande ansiktsrengöring med vit tryffel - 200 ml

    1 review
    Ordinarie pris 243,99 kr
    Enhetspris122,00 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% rabatt

    d'Alba

    d'Albas vita tryffel First Aromatic Spray Serum - 120 ml

    No reviews
    Försäljningspris 331,70 kr Ordinarie pris 391,29 kr
    Enhetspris2 764,17 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner med vit tryffel - 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 243,99 kr
    Enhetspris1 626,60 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml

    d'Alba

    d'Alba Mild hudbalanserande lugnande ansiktskräm med vit tryffel - 55 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 268,59 kr
    Enhetspris488,35 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 270,89 kr
    Enhetspris541,78 kr /100ml
    Visa detaljer
  • D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    d'Alba

    D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 268,59 kr
    Enhetspris537,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 332,79 kr
    Enhetspris2 147,03 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml
    Nyhet

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Serum Toner – 180 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 287,29 kr
    Enhetspris1 596,06 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml
    15% rabatt
    Nyhet

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum – 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 315,31 kr Ordinarie pris 371,39 kr
    Enhetspris3 153,10 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml
    15% rabatt

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum – 275 ml

    No reviews
    Försäljningspris 263,96 kr Ordinarie pris 310,69 kr
    Enhetspris959,85 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml
    20% rabatt

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo – 275 ml

    No reviews
    Försäljningspris 246,47 kr Ordinarie pris 308,39 kr
    Enhetspris896,25 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml
    15% rabatt

    d'Alba

    d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum – 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 290,73 kr Ordinarie pris 343,29 kr
    Enhetspris2 907,30 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g
    25% rabatt

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm – 3,6 g

    No reviews
    Försäljningspris 149,37 kr Ordinarie pris 199,59 kr
    Enhetspris3 830,00 kr /100g
    Visa detaljer
  • d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml
    5% rabatt

    d'Alba

    d’Alba White Truffle Double Moisture Cream – 60 ml

    No reviews
    Försäljningspris 525,58 kr Ordinarie pris 553,59 kr
    Enhetspris8 759,67 kr /l
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% rabatt

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 294,32 kr Ordinarie pris 328,19 kr
    Enhetspris588,64 kr /100ml
    Visa detaljer

d'Alba är ett lyxigt koreanskt hudvårdsmärke som bygger på kraften i italienska vita tryfflar. Genom att kombinera denna dyrbara ingrediens med avancerad koreansk formuleringskompetens skapar , d'Alba eleganta produkter som ger näring , fukt , och lyster för kräsna hudvårdsentusiaster.

Vit tryffel Lyx

Vita tryfflar , är en av världens mest uppskattade kulinariska ingredienser , och innehåller kraftfulla antioxidanter och aminosyror som är bra för huden. d'Alba har varit pionjärer inom användningen av extrakt från vit tryffel i hudvård och kombinerar denna sällsynta ingrediens med koreansk skönhetsinnovation. Resultatet är en serie produkter som ger både synliga resultat och en känsla av lyx, vilket gör den dagliga hudvården till något speciellt. Varumärkets signaturprodukt First Spray Serum erbjuder ett unikt och bekvämt sätt att applicera behandlingsprodukter.

d'Alba-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi d'Albas kompletta vita tryffelkollektion. Den kultförklarade First Spray Serum finns i flera storlekar ( 50 ml , 60 ml , 100 ml , 120 ml ) och varianter inklusive revitaliserande och aromatiska formuleringar. Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 ger dubbla fördelar. Sheet masks inkluderar Nourishing Treatment Mask och praktiska Waterfull Vegan Night Mask-påsar.

Mild Skin Balancing-serien erbjuder Face Wash , Soothing Cream , och Toner för mild daglig vård. Double Layer Revitalising Serum ger koncentrerad behandling. Hydrogel Eye Patches riktar sig till den känsliga ögonområdet. Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ kombinerar skydd med d'Albas signaturnäring. Vita Toning Brightening Serum kompletterar den strålningsfokuserade serien.

Varför välja d'Alba

d'Alba ger K-Beauty äkta lyx genom genomtänkta formuleringar och premiumingredienser. Konceptet med vit tryffel är inte bara marknadsföring – dessa produkter ger synlig näring och lyster. För dem som söker förhöjd koreansk hudvård som känns lika speciell som den fungerar , erbjuder d'Alba sofistikerade produkter som gör dagliga rutiner till en lyxig upplevelse.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg