Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Biodance

Biodance

(20 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% rabatt

    Biodance

    Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 delar

    3 reviews
    Försäljningspris 165,88 kr Ordinarie pris 196,29 kr
    Enhetspris41,47 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 del

    No reviews
    Ordinarie pris 52,49 kr
    Enhetspris1 543,82 kr /kg
    Visa detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 Pieces
    20% rabatt

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 delar

    1 review
    Försäljningspris 163,57 kr Ordinarie pris 204,49 kr
    Enhetspris40,89 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol fuktgivande mask med kollagen – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 58,39 kr
    Enhetspris58,39 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces
    10% rabatt

    Biodance

    Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask – 4 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 242,94 kr Ordinarie pris 270,99 kr
    Enhetspris60,74 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% rabatt

    Biodance

    Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask – 4 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 228,97 kr Ordinarie pris 269,89 kr
    Enhetspris57,24 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces

    Biodance

    Biodance Collagen Gel Toner Pads – 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 297,89 kr
    Enhetspris4,96 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces
    Slut

    Biodance

    Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask – 4 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 270,99 kr
    Enhetspris67,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml
    10% rabatt

    Biodance

    Biodance Collagen Face Cleansing Mask – 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 132,64 kr Ordinarie pris 147,39 kr
    Enhetspris884,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces
    25% rabatt

    Biodance

    Biodance Cera-nol Gel Toner Pads – 60 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 221,89 kr Ordinarie pris 296,69 kr
    Enhetspris3,70 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    Biodance

    Biodance Skin-Glow Essence Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 482,59 kr
    Enhetspris965,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 67,79 kr
    Enhetspris67,79 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml
    Slut

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 498,49 kr
    Enhetspris996,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml

    Biodance

    Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule för ansikte - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 501,29 kr
    Enhetspris1 002,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml
    Slut

    Biodance

    Biodance Pore Tightening Cream med kollagen – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 442,79 kr
    Enhetspris885,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml
    10% rabatt

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Serum – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 262,91 kr Ordinarie pris 293,29 kr
    Enhetspris8 763,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml

    Biodance

    Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 331,79 kr
    Enhetspris2 764,92 kr /l
    Visa detaljer
  • Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml
    10% rabatt

    Biodance

    Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 235,91 kr Ordinarie pris 262,79 kr
    Enhetspris1 572,73 kr /l
    Visa detaljer
  • Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    Biodance

    Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,59 kr
    Enhetspris1 167,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml
    10% rabatt

    Biodance

    Biodance Micro Dual Serum Toner – 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 196,27 kr Ordinarie pris 218,49 kr
    Enhetspris1 308,47 kr /l
    Visa detaljer

Biodance är ett koreanskt hudvårdsmärke som har tagit sociala medier med storm med sina innovativa Bio-Collagen Real Deep Masks. Biodance är känt för sin unika andra hud-teknik som synligt förvandlas under användning , och skapar avancerade sheet masks och behandlingar som ger professionella resultat genom banbrytande formuleringar.

Biodance Innovation

Biodance revolutionerade kategorin sheet masks med sina Bio-Collagen-masker , som har en transparent kollagenfilm som gradvis löses upp och absorberas av huden under flera timmar. Denna innovativa metod möjliggör en djupare penetration av aktiva ingredienser jämfört med traditionella sheet masks. Varumärket har utökat denna expertis till ett komplett hudvårdssortiment med porförminskande behandlingar ,, återfuktande serum , och riktade lösningar för olika hudproblem.

Biodance-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Biodances kompletta hudvårdssortiment. Den berömda Bio-Collagen Real Deep Mask finns i enstaka stycken eller i 4-pack för regelbunden användning. Ytterligare maskvarianter inkluderar Hydro Cera-nol för barriärstöd , Refreshing Sea Kelp för lugnande effekt , och Radiant Vita Niacinamide för ljusare hud. Collagen Gel Toner Pads och Cera-nol Gel Toner Pads erbjuder daglig bekvämlighet.

För riktade behandlingar , behandlar Pore Tightening Cream with Collagen och Pore Tightening Collagen Ampoule förstorade porer. Hydro Cera-nol Ampoule stöder hudbarriärens hälsa , medan Skin-Glow Essence Cream ger lyster. Micro Dual Serum Toner erbjuder multifunktionell daglig vård.

Varför välja Biodance

Biodance representerar det senaste inom K-Beauty-innovation. Varumärkets virala framgång backas upp av genuint innovativa produkter som ger synliga resultat. För alla som söker avancerad koreansk hudvård som utmanar gränserna för vad sheet masks och behandlingar kan åstadkomma , erbjuder Biodance spännande lösningar som lever upp till hypen på sociala medier.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg