Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • MOEV Annurcatin Hair Vinegar - 210 ml MOEV Annurcatin Hair Vinegar - 210 ml MOEV Annurcatin Hair Vinegar - 210 ml
    Nyhet

    Moev

    MOEV Annurcatin Hair Vinegar – 210 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 186,69 kr
    Enhetspris889,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel - 150 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control Melting Cleansing Gel – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 194,89 kr
    Enhetspris1 299,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream - 50 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 283,59 kr
    Enhetspris567,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask - 60 Pieces
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask – 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 264,89 kr
    Enhetspris4,41 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask - 10 Pieces
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Nourishing Mask – 10 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 172,59 kr
    Enhetspris17,26 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ - 100 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Cica Regen Waterproof Sun SPF 50+ – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 336,09 kr
    Enhetspris3 360,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Reju All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum - 10 ml Dr. Reju All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum - 10 ml Dr. Reju All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum - 10 ml
    Nyhet

    Dr. Reju

    Dr. Reju All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum – 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 165,69 kr
    Enhetspris16 569,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Vegan Niacin Rice Ampoule - 30 ml Dr. Ceuracle Vegan Niacin Rice Ampoule - 30 ml Dr. Ceuracle Vegan Niacin Rice Ampoule - 30 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Vegan Niacin Rice Ampoule – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,09 kr
    Enhetspris5 836,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Nature Republic Sheet Mask with Cucumber Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Cucumber Extract - 23 ml
    Slut
    Nyhet

    Nature Republic

    Nature Republic Sheet Mask med gurkextrakt – 23 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 15,09 kr
    Enhetspris15,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nature Republic Hand Cream, Coconut Butter - 30 ml
    Slut
    Nyhet

    Nature Republic

    Nature Republic Handkräm, Kokosnötssmör – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 73,39 kr
    Enhetspris2 446,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Paese Long Cover Luminous Foundation, Shade 01 - 30 ml Paese Long Cover Luminous Foundation, Shade 01 - 30 ml Paese Long Cover Luminous Foundation, Shade 01 - 30 ml
    6% rabatt
    Nyhet

    Paese

    Paese Long Cover Luminous Foundation, nyans 01 – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 93,25 kr Ordinarie pris 99,09 kr
    Enhetspris3 108,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence - 150 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 355,99 kr
    Enhetspris2 373,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Anthyllis Anti-Dandruff Shampoo with Nettle & Sage - 250 ml
    Slut
    Nyhet

    Pierpaoli

    Anthyllis mjällschampo med nässla och salvia – 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 100,29 kr
    Enhetspris401,16 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 263,79 kr
    Enhetspris5 275,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Toner - 120 ml Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Toner - 120 ml Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Toner - 120 ml
    Nyhet

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Toner – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 264,89 kr
    Enhetspris2 207,42 kr /l
    Visa detaljer
  • Anthyllis Purifying Oily Hair Shampoo with Burdock Extract - 300 ml
    Nyhet

    Pierpaoli

    Anthyllis Purifying Oily Hair Shampoo med kardborre-extrakt – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 101,59 kr
    Enhetspris338,63 kr /l
    Visa detaljer
  • Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer - 40 ml Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer - 40 ml
    Nyhet

    Missha

    Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer – 40 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 150,49 kr
    Enhetspris3 762,25 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 60 ml Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 60 ml
    10% rabatt
    Nyhet

    Dr. Reju

    Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream – 60 ml

    No reviews
    Försäljningspris 692,12 kr Ordinarie pris 769,19 kr
    Enhetspris11 535,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Paese NUDElightful Nourishing Lip Oil, Shade Milky Fudge - 8 ml Paese NUDElightful Nourishing Lip Oil, Shade Milky Fudge - 8 ml Paese NUDElightful Nourishing Lip Oil, Shade Milky Fudge - 8 ml Paese NUDElightful Nourishing Lip Oil, Shade Milky Fudge - 8 ml
    Nyhet

    Paese

    Paese NUDElightful Nourishing Lip Oil, nyans Milky Fudge – 8 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 61,79 kr
    Enhetspris7 723,75 kr /l
    Visa detaljer
  • Meditherapy Tranexamic Acid Skin Booster Cream - 100 ml Meditherapy Tranexamic Acid Skin Booster Cream - 100 ml Meditherapy Tranexamic Acid Skin Booster Cream - 100 ml Meditherapy Tranexamic Acid Skin Booster Cream - 100 ml
    Slut
    Nyhet

    Meditherapy

    Meditherapy Tranexaminsyra Skin Booster Cream – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 255,59 kr
    Enhetspris2 555,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Kaine Cleansing Balm with Apple Cider Vinegar - 50 ml Kaine Cleansing Balm with Apple Cider Vinegar - 50 ml Kaine Cleansing Balm with Apple Cider Vinegar - 50 ml Kaine Cleansing Balm with Apple Cider Vinegar - 50 ml
    Nyhet

    Kaine

    Kaine rengöringsbalsam med äppelcidervinäger – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 228,79 kr
    Enhetspris4 575,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Fitomed Anti-Hair Loss Tonic for Oily Hair - 200 g Fitomed Anti-Hair Loss Tonic for Oily Hair - 200 g
    Slut
    Nyhet

    Fitomed

    Fitomed Anti-håravfallstonic för fet hårbotten – 200 g

    No reviews
    Ordinarie pris 115,49 kr
    Enhetspris577,45 kr /kg
    Visa detaljer
  • Fitomed Salicylic Oil for Skin with Blackheads - 27 g Fitomed Salicylic Oil for Skin with Blackheads - 27 g
    Slut
    Nyhet

    Fitomed

    Fitomed salicylsyraolja för hud med pormaskar – 27 g

    No reviews
    Ordinarie pris 114,29 kr
    Enhetspris4 232,96 kr /kg
    Visa detaljer
  • Paese Translucent Mattifying Pressed Powder, Shade 5A Natural - 9 g Paese Translucent Mattifying Pressed Powder, Shade 5A Natural - 9 g Paese Translucent Mattifying Pressed Powder, Shade 5A Natural - 9 g
    6% rabatt
    Nyhet

    Paese

    Paese Translucent Mattifying Pressed Powder, nyans 5A Natural – 9 g

    No reviews
    Försäljningspris 94,45 kr Ordinarie pris 100,29 kr
    Enhetspris10 494,44 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 95 / 108
  • 1
  • …
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg