Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Medicube Kojic Acid Turmeric Vita Capsule Cream - 53 g Medicube Kojic Acid Turmeric Vita Capsule Cream - 53 g Medicube Kojic Acid Turmeric Vita Capsule Cream - 53 g
    Nyhet

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Vita Capsule Cream – 53 g

    No reviews
    Ordinarie pris 334,99 kr
    Enhetspris6 320,57 kr /kg
    Visa detaljer
  • Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot - 80 ml Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot - 80 ml Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot - 80 ml
    Nyhet

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Peel Shot – 80 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 266,09 kr
    Enhetspris332,61 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Hyaluronic Moisturizing Capsule Cream - 55 g Medicube Hyaluronic Moisturizing Capsule Cream - 55 g Medicube Hyaluronic Moisturizing Capsule Cream - 55 g
    Nyhet

    Medicube

    Medicube Hyaluronic Moisturizing Capsule Cream – 55 g

    No reviews
    Ordinarie pris 379,19 kr
    Enhetspris6 894,36 kr /kg
    Visa detaljer
  • Cell Fusion C Laser UV Sunscreen SPF 50+ - 50 ml Cell Fusion C Laser UV Sunscreen SPF 50+ - 50 ml Cell Fusion C Laser UV Sunscreen SPF 50+ - 50 ml
    Nyhet

    Cell Fusion

    Cell Fusion C Laser UV Sunscreen SPF 50+ – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 291,79 kr
    Enhetspris5 835,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece
    Slut
    Nyhet

    Arencia

    Arencia Red Collagen Jello Mask – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 52,19 kr
    Enhetspris52,19 kr vardera
    Visa detaljer
  • Cell Fusion C Post Alpha First Cooling Mask - 5 Sheets Cell Fusion C Post Alpha First Cooling Mask - 5 Sheets Cell Fusion C Post Alpha First Cooling Mask - 5 Sheets
    Nyhet

    Cell Fusion

    Cell Fusion C Post Alpha First Cooling Mask – 5 ark

    No reviews
    Ordinarie pris 177,39 kr
    Enhetspris35,48 kr vardera
    Visa detaljer
  • Cell Fusion C Low pH pHarrier Cleansing Foam - 165 ml Cell Fusion C Low pH pHarrier Cleansing Foam - 165 ml Cell Fusion C Low pH pHarrier Cleansing Foam - 165 ml
    Nyhet

    Cell Fusion

    Cell Fusion C Low pH pHarrier Cleansing Foam – 165 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 292,89 kr
    Enhetspris1 775,09 kr /l
    Visa detaljer
  • Pierpaoli Bioconte Refreshing Intimate Hygiene Lotion with Thyme Hydrolate - 300 ml
    6% rabatt
    Nyhet

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Refreshing Intimate Hygiene Lotion med timjanhydrolat – 300 ml

    No reviews
    Försäljningspris 55,99 kr Ordinarie pris 59,49 kr
    Enhetspris186,63 kr /l
    Visa detaljer
  • HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream - 15 ml HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream - 15 ml HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream - 15 ml HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream - 15 ml HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream - 15 ml
    Nyhet

    HEVEBLUE

    HEVEBLUE Black Yuja Bean Lifting Auto Eye Cream – 15 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 116,59 kr
    Enhetspris777,27 kr /100ml
    Visa detaljer
  • HEVEBLUE Salmon Caring Newpair PDRN Booster Shot Essence - 5 ml HEVEBLUE Salmon Caring Newpair PDRN Booster Shot Essence - 5 ml HEVEBLUE Salmon Caring Newpair PDRN Booster Shot Essence - 5 ml HEVEBLUE Salmon Caring Newpair PDRN Booster Shot Essence - 5 ml
    Nyhet

    HEVEBLUE

    HEVEBLUE Salmon Caring Newpair PDRN Booster Shot Essence – 5 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 239,19 kr
    Enhetspris4 783,80 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Enough Collagen Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 g Enough Collagen Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 g Enough Collagen Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 g
    22% rabatt
    Nyhet

    Enough

    Enough Collagen Moisture solkräm SPF50+ PA++++ – 50 g

    No reviews
    Försäljningspris 46,63 kr Ordinarie pris 59,49 kr
    Enhetspris93,26 kr /100g
    Visa detaljer
  • As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml
    15% rabatt
    Nyhet

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy balsam mot mjäll – 355 ml

    No reviews
    Försäljningspris 129,44 kr Ordinarie pris 152,79 kr
    Enhetspris364,62 kr /l
    Visa detaljer
  • L'Oréal Paris Excellence Crème Permanent Hair Colour - 4 Brown L'Oréal Paris Excellence Crème Permanent Hair Colour - 4 Brown
    Nyhet

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Excellence Crème Permanent hårfärg – 4 Brown

    No reviews
    Ordinarie pris 116,59 kr
    Enhetspris116,59 kr vardera
    Visa detaljer
  • MOEV Annurcatin No Sebum Hair Cream - 30 g MOEV Annurcatin No Sebum Hair Cream - 30 g
    Nyhet

    Moev

    MOEV Annurcatin No Sebum Hair Cream – 30 g

    No reviews
    Ordinarie pris 208,79 kr
    Enhetspris695,97 kr /100g
    Visa detaljer
  • Nacomi Next Lvl UV Basic Face Cream SPF 50 - 50 ml Nacomi Next Lvl UV Basic Face Cream SPF 50 - 50 ml Nacomi Next Lvl UV Basic Face Cream SPF 50 - 50 ml
    5% rabatt
    Nyhet

    Nacomi

    Nacomi Next Lvl UV Basic ansiktskräm SPF 50 – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 123,69 kr Ordinarie pris 130,69 kr
    Enhetspris247,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml
    Nyhet

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Serum Toner – 180 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 286,99 kr
    Enhetspris1 594,39 kr /l
    Visa detaljer
  • Cantu Kids Conditioning Detangler - 177 ml
    6% rabatt
    Nyhet

    Cantu

    Cantu Kids Conditioning Detangler – 177 ml

    No reviews
    Försäljningspris 76,92 kr Ordinarie pris 81,59 kr
    Enhetspris434,58 kr /l
    Visa detaljer
  • Genabelle PDRN 360 Rejuvenating Eye Mask - 70 Patches Genabelle PDRN 360 Rejuvenating Eye Mask - 70 Patches Genabelle PDRN 360 Rejuvenating Eye Mask - 70 Patches Genabelle PDRN 360 Rejuvenating Eye Mask - 70 Patches
    Nyhet

    Genabelle

    Genabelle PDRN 360 Rejuvenating Eye Mask – 70 plåster

    No reviews
    Ordinarie pris 394,39 kr
    Enhetspris5,63 kr vardera
    Visa detaljer
  • Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30% - 5.3 g
    Nyhet

    Fwee

    Fwee 3D Voluming Gloss, Dirty Cola 30 % – 5,3 g

    No reviews
    Ordinarie pris 185,49 kr
    Enhetspris3 499,81 kr /100g
    Visa detaljer
  • Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces
    Nyhet

    Arencia

    Arencia Red Collagen Jello Mask – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 197,19 kr
    Enhetspris49,30 kr vardera
    Visa detaljer
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml
    15% rabatt
    Nyhet

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum – 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 315,14 kr Ordinarie pris 371,19 kr
    Enhetspris3 151,40 kr /l
    Visa detaljer
  • DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo - 205 ml
    10% rabatt
    Nyhet

    DS Laboratories

    DS Labs Revita Strengthening Caffeine Shampoo – 205 ml

    No reviews
    Försäljningspris 450,47 kr Ordinarie pris 500,69 kr
    Enhetspris2 197,41 kr /l
    Visa detaljer
  • Curly Shyll Silky Oil Serum - 70 ml Curly Shyll Silky Oil Serum - 70 ml Curly Shyll Silky Oil Serum - 70 ml
    Nyhet

    Curly Shyll

    Curly Shyll Silky Oil Serum – 70 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 291,79 kr
    Enhetspris416,84 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream Mask - 4 Sheets Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream Mask - 4 Sheets Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream Mask - 4 Sheets Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream Mask - 4 Sheets
    5% rabatt
    Nyhet

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream Mask – 4 ark

    No reviews
    Försäljningspris 220,51 kr Ordinarie pris 232,19 kr
    Enhetspris55,13 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 94 / 108
  • 1
  • …
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg