Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml
    Slut

    Dear, Klairs

    Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum – 80 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 243,99 kr
    Enhetspris304,99 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Axis-Y Biome Ultimate Indulging Cream - 55 ml Axis-Y Biome Ultimate Indulging Cream - 55 ml Axis-Y Biome Ultimate Indulging Cream - 55 ml
    15% rabatt

    Axis-Y

    Axis-Y Biome Ultimate Indulging Cream – 55 ml

    No reviews
    Försäljningspris 218,33 kr Ordinarie pris 256,89 kr
    Enhetspris3 969,64 kr /l
    Visa detaljer
  • Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces

    Anua

    Anua Heartleaf 70 Lugnande kollagenmask – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 157,69 kr
    Enhetspris39,42 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dear, Klairs Supple Preparation Unscented Moisturizing Toner - 180 ml

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Supple Preparation UNS cented Moisturizing Toner - 180 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 268,59 kr
    Enhetspris1 492,17 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris1 401,27 kr /100ml
    Visa detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner - 210 ml SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner - 210 ml SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner - 210 ml
    10% rabatt

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner – 210 ml

    No reviews
    Försäljningspris 178,62 kr Ordinarie pris 198,49 kr
    Enhetspris850,57 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito From Green Cleansing Oil - 200 ml Purito From Green Cleansing Oil - 200 ml Purito From Green Cleansing Oil - 200 ml

    Purito

    Purito From Green Cleansing Oil – 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 261,49 kr
    Enhetspris1 307,45 kr /l
    Visa detaljer
  • Torriden SOLID IN Ceramide Cream - 70 ml
    Slut

    Torriden

    Torriden SOLID IN Ceramide Cream – 70 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris333,56 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Mixsoon Centella Asiatica Toner - 150 ml Mixsoon Centella Asiatica Toner - 150 ml
    Slut

    Mixsoon

    Mixsoon Centella Asiatica Toner – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 134,19 kr
    Enhetspris894,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Commonlabs Vitamin C Brightening Peeling Toner - 200 ml Commonlabs Vitamin C Brightening Peeling Toner - 200 ml

    COMMONLABS

    Commonlabs Vitamin C Brightening Peeling Toner - 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 198,49 kr
    Enhetspris992,45 kr /l
    Visa detaljer
  • Schwarzkopf got2b Glued Fixing Hair Spray - 300 ml

    Schwarzkopf

    Schwarzkopf got2b Glued Fixing Hair Spray – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 85,19 kr
    Enhetspris283,97 kr /l
    Visa detaljer
  • Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml

    Some by Mi

    Some by Mi PDRN Spirulina Relief Serum – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 221,89 kr
    Enhetspris443,78 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence - 50 ml

    SkinFood

    Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 309,49 kr
    Enhetspris618,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • RareCraft Heavyweight Beard Balm - 50 ml
    Slut

    RareCraft

    RareCraft Heavyweight Beard Balm – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 238,29 kr
    Enhetspris476,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 391,29 kr
    Enhetspris782,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml
    15% rabatt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 371,42 kr Ordinarie pris 437,99 kr
    Enhetspris742,84 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Hince True Dimension Radiance Balm, Light - 10 g Hince True Dimension Radiance Balm, Light - 10 g

    Hince

    Hince True Dimension Radiance Balm, Light - 10 g

    No reviews
    Ordinarie pris 226,49 kr
    Enhetspris2 264,90 kr /100g
    Visa detaljer
  • Isntree Real Rose Calming Mask - 100 ml Isntree Real Rose Calming Mask - 100 ml Isntree Real Rose Calming Mask - 100 ml Isntree Real Rose Calming Mask - 100 ml
    5% rabatt

    Isntree

    Isntree Real Rose Calming Mask - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 165,83 kr Ordinarie pris 175,19 kr
    Enhetspris1 658,30 kr /l
    Visa detaljer
  • Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml
    Slut

    Dear, Klairs

    Kära, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 60,69 kr
    Enhetspris242,76 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g
    6% rabatt

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ – 18 g

    No reviews
    Försäljningspris 178,58 kr Ordinarie pris 189,09 kr
    Enhetspris992,11 kr /100g
    Visa detaljer
  • Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Ordinarie pris 221,89 kr
    Enhetspris443,78 kr /100ml
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml
    15% rabatt

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 173,65 kr Ordinarie pris 204,39 kr
    Enhetspris578,83 kr /100ml
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot 700, Booster to Improve Skin Texture - 30 ml VT Cosmetics Reedle Shot 700, Booster to Improve Skin Texture - 30 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 700, Booster för att förbättra hudens textur - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 583,89 kr
    Enhetspris1 946,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Himalaya Gum Expert Sensi-White - 75 ml Himalaya Gum Expert Sensi-White - 75 ml Himalaya Gum Expert Sensi-White - 75 ml
    Slut

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Sensi-White - 75 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 47,89 kr
    Enhetspris63,85 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 74 / 108
  • 1
  • …
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg