Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 275,59 kr
    Enhetspris551,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner - 400 ml
    15% rabatt

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella Toning Toner - 400 ml

    No reviews
    Försäljningspris 262,76 kr Ordinarie pris 309,49 kr
    Enhetspris656,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Isntree Hyaluronic Acid Toner Plus - 200 ml

    Isntree

    Isntree Hyaluronsyra Toner Plus - 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 198,49 kr
    Enhetspris99,25 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Ordinarie pris 166,99 kr
    Enhetspris759,05 kr /100g
    Visa detaljer
  • COSRX Propolis Light Ampule - 30 ml COSRX Propolis Light Ampule - 30 ml

    COSRX

    COSRX Propolis Light Ampull - 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 212,49 kr
    Enhetspris7 083,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Soda-baserad deodorant i Cream Pink Grapefruit - 45 g

    No reviews
    Ordinarie pris 99,19 kr
    Enhetspris22,04 kr /10g
    Visa detaljer
  • Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml

    Ben&Anna

    Ben&Anna Whitening tandkräm med aktivt kol - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 106,19 kr
    Enhetspris106,19 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion - 180 ml

    Banila Co

    Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion - 180 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 291,99 kr
    Enhetspris162,22 kr /100ml
    Visa detaljer
  • A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris466,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml
    25% rabatt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Rengöringsskum - 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 95,75 kr Ordinarie pris 128,49 kr
    Enhetspris63,83 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Ben&Anna Mouthwash Aloe Sage Mint Oil - 500 ml
    Slut

    Ben&Anna

    Ben&Anna Munskölj Aloe Salvia Mintolja - 500 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 172,69 kr
    Enhetspris345,38 kr /l
    Visa detaljer
  • Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Silver - 1 Piece Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Silver - 1 Piece

    Missha

    Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Silver - 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 57,19 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g
    20% rabatt

    Mary&May

    Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g

    No reviews
    Försäljningspris 93,33 kr Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris622,20 kr /100g
    Visa detaljer
  • Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml

    Jumiso

    Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum – 40 ml

    1 review
    Ordinarie pris 175,19 kr
    Enhetspris437,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam - 100 g Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam - 100 g
    Slut

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam – 100 g

    No reviews
    Ordinarie pris 109,69 kr
    Enhetspris1 096,90 kr /kg
    Visa detaljer
  • COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml
    20% rabatt

    COSRX

    COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream – 450 ml

    1 review
    Försäljningspris 180,94 kr Ordinarie pris 226,49 kr
    Enhetspris402,09 kr /l
    Visa detaljer
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads – 40 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 173,99 kr
    Enhetspris4,35 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml
    25% rabatt

    Dr. Nineteen

    Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 199,69 kr Ordinarie pris 266,29 kr
    Enhetspris399,38 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml

    Foligain

    Foligain-behandling mot håravfall för kvinnor – 59 ml

    1 review
    Ordinarie pris 441,39 kr
    Enhetspris748,12 kr /100ml
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot 100 - 10 x 2 ml VT Cosmetics Reedle Shot 100 - 10 x 2 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 100 – 10 x 2 ml

    1 review
    Ordinarie pris 100,29 kr
    Enhetspris10,03 kr vardera
    Visa detaljer
  • APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml
    15% rabatt

    APLB

    APLB Strengthening Serum med hyaluronsyra och ceramider – 40 ml

    1 review
    Försäljningspris 99,16 kr Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris247,90 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g
    Slut

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick – 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 242,89 kr
    Enhetspris1 214,45 kr /100ml
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml
    5% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 244,05 kr Ordinarie pris 256,89 kr
    Enhetspris488,10 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Laneige Cica Sleeping Mask - 60 ml Laneige Cica Sleeping Mask - 60 ml
    Slut

    Laneige

    Laneige Cica Sleeping Mask – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 350,29 kr
    Enhetspris5 838,17 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 38 / 108
  • 1
  • …
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg