Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Anthyllis Intimate Hygiene Liquid with Blueberry Extract - 300 ml
    Slut

    Pierpaoli

    Anthyllis intimhygienvätska med blåbärsextrakt – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 75,89 kr
    Enhetspris252,97 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Nineteen Firming Serum Reducing the Visibility of Pores - 2x15ml Dr. Nineteen Firming Serum Reducing the Visibility of Pores - 2x15ml Dr. Nineteen Firming Serum Reducing the Visibility of Pores - 2x15ml

    Dr. Nineteen

    Dr. Nineteen Firming Serum Reducerar synligheten av porer - 2x15 ml

    1 review
    Ordinarie pris 350,29 kr
    Enhetspris1 167,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Nature Republic Sheet Mask with Aloe Vera Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Aloe Vera Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Aloe Vera Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Sheet Mask med aloe vera-extrakt – 23 ml

    1 review
    Ordinarie pris 15,09 kr
    Enhetspris65,61 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dabur Vatika Black Seed Enriched Nourishing Hair Oil - 200 ml

    Vatika

    Dabur Vatika närande hårolja berikad med svartkummin – 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 90,99 kr
    Enhetspris454,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g

    Medi-Peel

    Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel – 120 g

    1 review
    Ordinarie pris 198,49 kr
    Enhetspris1 654,08 kr /kg
    Visa detaljer
  • The Face Shop Real Nature Sheet Mask with Tea Tree Extract - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature Sheet Mask med tea tree-extrakt – 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 11,49 kr
    Enhetspris57,45 kr /100g
    Visa detaljer
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Oil - 200 ml
    Slut

    Vaseline

    Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Oil - 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 151,79 kr
    Enhetspris758,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml Foligain Shampoo for Thinning Hair for Women - 236 ml

    Foligain

    Foligain schampo för tunnare hår för kvinnor – 236 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 297,69 kr
    Enhetspris1 261,40 kr /l
    Visa detaljer
  • COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask  - 3 Pieces COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask  - 3 Pieces COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask  - 3 Pieces

    COSRX

    COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask – 3 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 136,49 kr
    Enhetspris34,12 kr vardera
    Visa detaljer
  • Missha Mascure Soothing Mask with Ceramides - 28 ml Missha Mascure Soothing Mask with Ceramides - 28 ml

    Missha

    Missha Mascure Soothing Mask med ceramider – 28 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 32,69 kr
    Enhetspris1 167,50 kr /l
    Visa detaljer
  • Heveblue Salmon Caring Centella Cream - 100 ml Heveblue Salmon Caring Centella Cream - 100 ml Heveblue Salmon Caring Centella Cream - 100 ml

    HEVEBLUE

    Heveblue Salmon Caring Centella Cream – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 267,39 kr
    Enhetspris2 673,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, and Intimate Hygiene Wash for Children - 300 ml
    Slut

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, och intimhygientvål för barn – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 55,89 kr
    Enhetspris186,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Mg12 SPORT Magnesium Bath Flakes - 4 kg Mg12 SPORT Magnesium Bath Flakes - 4 kg
    Slut

    M12 Partners

    Mg12 SPORT Magnesiumbadflakes – 4 kg

    No reviews
    Ordinarie pris 270,89 kr
    Enhetspris6 772,25 kr /100kg
    Visa detaljer
  • Medicube AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream - 50 ml Medicube AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream - 50 ml Medicube AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream - 50 ml Medicube AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream - 50 ml
    Slut

    Medicube

    Medicube AGE-R Glutathione Glow Capsule Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 245,29 kr
    Enhetspris490,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Creme of Nature Argan Oil Curl Activator with Argan Oil - 354 ml Creme of Nature Argan Oil Curl Activator with Argan Oil - 354 ml

    Creme of Nature

    Creme of Nature Argan Oil Curl Activator med arganolja – 354 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris329,63 kr /l
    Visa detaljer
  • Waya 3D Premium Sleep Eye Mask

    Waya

    Waya 3D Premium sömnmask

    2 reviews
    Ordinarie pris 207,79 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 - 50 ml
    5% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 - 50 ml

    1 review
    Försäljningspris 360,44 kr Ordinarie pris 379,49 kr
    Enhetspris720,88 kr /100ml
    Visa detaljer
  • B_Lab Matcha Hydrating Foam Cleanser - 120 ml B_Lab Matcha Hydrating Foam Cleanser - 120 ml

    B_Lab

    B_Lab Matcha Hydrating Foam Cleanser – 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 127,19 kr
    Enhetspris1 059,92 kr /l
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream med peptider - 20 ml

    1 review
    Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris1 050,95 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml
    Slut

    Medi-Peel

    Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream – 70 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris300,27 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Pestlo Baby Collagen Glow Mask - 70 ml Pestlo Baby Collagen Glow Mask - 70 ml
    Slut
    10% rabatt

    Pestlo

    Pestlo Baby Collagen Glow Mask - 70 ml

    No reviews
    Försäljningspris 473,03 kr Ordinarie pris 525,59 kr
    Enhetspris675,76 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g
    Slut

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Bio S UNS tick SPF50+ - 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 221,89 kr
    Enhetspris1 232,72 kr /100g
    Visa detaljer
  • Enough Real Vita 8 Mask with Vitamin Complex - 10 Pieces Enough Real Vita 8 Mask with Vitamin Complex - 10 Pieces Enough Real Vita 8 Mask with Vitamin Complex - 10 Pieces
    Slut

    Enough

    Enough Real Vita 8 Mask med vitaminkomplex - 10 stycken

    2 reviews
    Ordinarie pris 60,69 kr
    Enhetspris6,07 kr vardera
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-stegs uppstramande mask - 1,5 g + 25 g

    No reviews
    Ordinarie pris 29,09 kr
    Enhetspris109,77 kr /100g
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 36 / 108
  • 1
  • …
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg