Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Baby

Baby

(370 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml
    25% rabatt

    Aura Herbals

    Aura Herbals C-vitamin för barn, droppar 100 mg - 30 ml

    13 reviews
    Försäljningspris 55,16 kr Ordinarie pris 73,59 kr
    Enhetspris183,87 kr /100ml
    Visa detaljer
  • MyVita Bitter Apricot Kernels - 500 g

    MyVita

    MyVita Bitter aprikoskärnor – 500 g

    12 reviews
    Ordinarie pris 108,69 kr
    Enhetspris217,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, Strawberry - 90 Softgels
    Slut

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, St RAW bär - 90 Softgels

    6 reviews
    Ordinarie pris 350,69 kr
    Enhetspris3,90 kr vardera
    Visa detaljer
  • Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Äpple & Hallon-snacks i belgisk choklad – 30 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 19,69 kr
    Enhetspris65,63 kr /100g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Choco Apple and Cherry Snack in Dark Chocolate - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Choco Äppel- och körsbärssnacks i mörk choklad - 30 g

    1 review
    Ordinarie pris 18,49 kr
    Enhetspris6,16 kr /10g
    Visa detaljer
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets

    Aliness

    Aliness Premium Vitamin Complex för barn - 120 tabletter

    6 reviews
    Ordinarie pris 167,89 kr
    Enhetspris1,40 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Children's DHA, st RAW bärsmak - 119 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 229,29 kr
    Enhetspris1 926,81 kr /l
    Visa detaljer
  • Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Kids Probiotika & Prebiotika - 30 vegokapslar

    1 review
    Ordinarie pris 95,19 kr
    Enhetspris3,17 kr vardera
    Visa detaljer
  • Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Äpple & jordgubbssnacks i belgisk choklad, sockerfritt – 30 g

    1 review
    Ordinarie pris 19,69 kr
    Enhetspris65,63 kr /100g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail fruktremsor, äpple och svarta vinbär – 14 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 9,19 kr
    Enhetspris65,64 kr /100g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Pear & Pineapple Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Pear & Pineapple Stripe with No Added Sugar - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail Päron- och ananasremsa utan tillsatt socker - 14 g

    No reviews
    Ordinarie pris 9,19 kr
    Enhetspris6,56 kr /10g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple & Raspberry Snack utan tillsatt socker - 60 g

    4 reviews
    Ordinarie pris 28,79 kr
    Enhetspris47,98 kr /100g
    Visa detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml
    Slut

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 Junior, droppar 800 IE - 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 58,19 kr
    Enhetspris1 939,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml
    Slut

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Children's DHA Xtra, bärsmak – 60 ml

    4 reviews
    Ordinarie pris 336,29 kr
    Enhetspris560,48 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Skoczylas Vitamin ADEK Junior Drops - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamin ADEK Junior Droppar - 30 ml

    5 reviews
    Ordinarie pris 159,49 kr
    Enhetspris531,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail fruktremsor, äpple, päron och blåbär – 14 g

    No reviews
    Ordinarie pris 11,49 kr
    Enhetspris82,07 kr /100g
    Visa detaljer
  • Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables

    Now Foods

    Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 tuggtabletter

    4 reviews
    Ordinarie pris 250,79 kr
    Enhetspris2,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g)
    Slut

    Helpa

    Helpa BIO Fruktsmakstavar - 20 g (10x2 g)

    3 reviews
    Ordinarie pris 71,69 kr
    Enhetspris7,17 kr vardera
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Fruit Rollsy, äpple-körsbär – 60 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 28,79 kr
    Enhetspris47,98 kr /100g
    Visa detaljer
  • Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA Kids tuggtabletter - 60 mjuka geler

    2 reviews
    Ordinarie pris 160,39 kr
    Enhetspris2,67 kr vardera
    Visa detaljer
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml
    15% rabatt

    ChildLife

    ChildLife Flytande kalcium med magnesium, Naturlig apelsinsmak - 473 ml

    3 reviews
    Försäljningspris 247,48 kr Ordinarie pris 291,19 kr
    Enhetspris523,21 kr /l
    Visa detaljer
  • Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Junior Omega-3 norsk torskleverolja 1200 mg - 250 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 115,59 kr
    Enhetspris462,36 kr /l
    Visa detaljer
  • Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 sugtabletter

    3 reviews
    Ordinarie pris 171,09 kr
    Enhetspris1,43 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 16
  • Nästa

Kompletta babyvårdslösningar för din lilla

Välkommen till Medpaks omfattande babyavdelning, där kvalitet möter omsorg i varje produkt vi erbjuder. Med 10 års erfarenhet av hälsolösningar, förstår vi att ditt barn bara förtjänar det bästa. Vårt noggrant utvalda sortiment av babyprodukter stöder en sund utveckling och ger sinnesro för föräldrar som navigerar på den underbara resan att uppfostra barn.

Barns hälsa och välbefinnande

Ditt barns hälsa är vår prioritet. Medpak erbjuder ett brett urval av hälsoprodukter för barn från pålitliga tillverkare, som är utformade för att stödja ditt barns immunsystem, utveckling, och allmänna välbefinnande. Från skonsamma kosttillskott som är särskilt framtagna för växande kroppar till naturläkemedel för vanliga besvär under barndomen, hjälper vårt sortiment dig att upprätthålla ditt barns hälsa på ett naturligt och effektivt sätt.

Children's Hygiene Essentials

Att etablera goda hygienvanor börjar tidigt. Vår barnhygienkollektion innehåller skonsamma, säkra produkter som rengör effektivt samtidigt som de respekterar ditt barns känsliga hud. Från badprodukter till munvårdsprodukter som är utformade för små tänder och tandkött, har vi noggrant valt ut produkter som gör de dagliga hygienrutinerna både effektiva och roliga.

Näringsstöd för växande barn

Rätt näring utgör grunden för ditt barns tillväxt och utveckling. Vårt sortiment för barn innehåller åldersanpassade kosttillskott, vitaminer, och speciellt framtagna näringsprodukter som hjälper till att överbrygga eventuella luckor i ditt barns kost. Vi arbetar med ledande tillverkare för att säkerställa att alla produkter uppfyller strikta kvalitetsstandarder och levererar de näringsämnen som ditt växande barn behöver.

Kompletta matningslösningar

Måltiden är en speciell stund då du knyter an till ditt barn. Vår omfattande matningskollektion innehåller allt du behöver för att vårda ditt barn från spädbarnstiden till småbarnsåren. I vårt sortiment finns flaskor som är utformade för komfort, praktiska muggar som växer med ditt barn, ersättningssnoppar med olika flödeshastigheter, smarta lösningar för matförvaring, och praktiska matningstillbehör som gör varje måltid enklare.

Flaskor och muggar

Från antikolikflaskor för nyfödda till spillsäkra muggar för självständiga småbarn, vårt sortiment stöder varje steg i ditt barns matningsresa. Vi har flaskor tillverkade av säkra material som BPA-fri plast och glas, som är utformade för att minska luftintaget och minimera obehag.

Nappar och matningstillbehör

Hitta den perfekta nappen som passar ditt barns matningsbehov, från alternativ med långsamt flöde för nyfödda till variabla flöden för växande spädbarn. Bland våra matningstillbehör finns allt från rengöringsborstar och sterilisatorer till Bibs och matvärmare - allt för att göra matningen bekväm och stressfri.

Food Storage Solutions

Att förbereda och förvara barnmat blir enkelt med våra praktiska matförvaringsbehållare. BPA-fria och utformade för bekvämlighet, hjälper dessa lösningar dig att spara tid samtidigt som du ser till att ditt barn alltid har färsk, näringsrik mat redo när hungern slår till.

Nappar och bitringar för komfort

Lindra obehag vid tandsprickning och ge tröstande lösningar med vårt urval av nappar och bitringar. Dessa produkter är utformade med barnets utveckling i åtanke, och hjälper till att lindra oro samtidigt som de stöder en sund oral utveckling. Vi erbjuder ortodontiska nappar som respekterar munnens naturliga utveckling och innovativa tänder som ger lindring till ömtåligt tandkött under tandningsprocessen.

Varför välja Medpak för ditt barns behov

På Medpak, förstår vi att föräldrar bara vill ha det bästa för sina barn. Det är därför vi noggrant väljer ut varje produkt i vårt babysortiment, och samarbetar med pålitliga tillverkare som är kända för kvalitet och säkerhet. Vår 10-åriga erfarenhet av hälsoprodukter ger oss den expertis som krävs för att erbjuda dig lösningar som verkligen främjar ditt barns välbefinnande. Med konkurrenskraftiga priser, praktiska internationella Hipp leveranser, och enastående kundservice, gör Medpak det enklare och mer tillgängligt att ta hand om ditt barn.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg