Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Aromatica

Aromatica

(6 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml
    Slut

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Root Enhancer, Stärkande hårtonic - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris1 633,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml
    Slut

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml

    1 review
    Ordinarie pris 291,99 kr
    Enhetspris729,98 kr /l
    Visa detaljer
  • Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml
    15% rabatt

    Aromatica

    Aromatica Renande schampo med tea tree-olja – 180 ml

    No reviews
    Försäljningspris 197,46 kr Ordinarie pris 232,39 kr
    Enhetspris1 097,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml
    15% rabatt

    Aromatica

    Aromatica Quinoa hårinpackning med proteiner – 160 ml

    No reviews
    Försäljningspris 156,45 kr Ordinarie pris 184,49 kr
    Enhetspris977,81 kr /l
    Visa detaljer
  • Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    No reviews
    Ordinarie pris 190,29 kr
    Enhetspris1 153,27 kr /kg
    Visa detaljer
  • Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner – 180 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 161,09 kr
    Enhetspris894,94 kr /l
    Visa detaljer

Aromatica är ett koreanskt rent skönhetsmärke som är känt för sitt engagemang för naturlig , hållbar hud- och hårvård. Aromatica är känt för sin bästsäljande hårbottenvårdsserie , Rosemary och skapar effektiva produkter med högkvalitativa botaniska ingredienser samtidigt som man upprätthåller strikta standarder för miljöansvar och ingrediensernas transparens.

Aromaticas filosofi om ren skönhet

Aromatica grundades på övertygelsen att effektiv hudvård inte ska ske på bekostnad av hälsan eller miljön. Varumärket följer strikta standarder för ren skönhet , och undviker potentiellt skadliga ingredienser samtidigt som man prioriterar ekologiska , naturligt framställda botaniska ingredienser. Rosmarin , den viktigaste ingrediensen i deras mest berömda produkter , har använts i århundraden för att främja hårbottenhälsa och hårväxt. Aromatica utnyttjar denna traditionella kunskap tillsammans med modern formuleringskompetens för att skapa produkter som ger synliga resultat genom naturens kraft.

Aromatica-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi Aromaticas hyllade hårbottenvårdsserie Rosemary. Rosemary Root Enhancer är en stärkande hårtonic som är utformad för att ge näring åt hårbotten och främja en sund hårväxt vid hårroten. Rosemary Scalp Scaling Shampoo ger en djup rengöring av hårbotten samtidigt som det avlägsnar beläggningar som kan hämma en sund hårväxt. Rosemary Scalp Scrub erbjuder intensiv exfoliering för att avlägsna döda hudceller och produktrester , och skapa en optimal miljö för ett sunt hår. Tillsammans , bildar dessa produkter en komplett hårbottenvårdsrutin som tar itu med grunden för vackert hår.

Varför välja Aromatica

Aromatica tilltalar medvetna konsumenter som vill ha effektiv hårvård utan att kompromissa med ingrediensernas kvalitet eller miljövärden. Varumärkets fokus på hårbottenhälsa bygger på insikten att friskt hår börjar vid roten , ett tillvägagångssätt som har gett dem hängivna fans i hela Asien och Europa. För alla som har problem med hårbotten , vill stödja hårväxten på ett naturligt sätt , eller helt enkelt vill ha renare skönhetsprodukter , Aromaticas Rosemary-serie erbjuder en pålitlig , effektiv lösning med rötter i botanisk vetenskap.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg