Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. APLB

APLB

(15 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml

    APLB

    APLB Fuktgivande ansiktskräm med Glutathione och Niacinamide - 55 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 152,79 kr
    Enhetspris277,80 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml

    APLB

    APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml

    1 review
    Ordinarie pris 152,79 kr
    Enhetspris509,30 kr /l
    Visa detaljer
  • APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml
    Slut

    APLB

    APLB Collagen EGF Peptide Body Balm – 300 ml

    1 review
    Ordinarie pris 104,99 kr
    Enhetspris349,97 kr /l
    Visa detaljer
  • APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml

    APLB

    APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml

    1 review
    Ordinarie pris 15,09 kr
    Enhetspris60,36 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml
    Slut

    APLB

    APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 116,59 kr
    Enhetspris388,63 kr /l
    Visa detaljer
  • APLB Body Balm with Tranexamic Acid and Niacinamide - 300 ml APLB Body Balm with Tranexamic Acid and Niacinamide - 300 ml
    Slut

    APLB

    APLB Body Balm med tranexaminsyra och niacinamid – 300 ml

    1 review
    Ordinarie pris 104,99 kr
    Enhetspris349,97 kr /l
    Visa detaljer
  • APLB Glutathione Niacinamide Sunscreen SPF50+ PA++++ - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Sunscreen SPF50+ PA++++ - 40 ml

    APLB

    APLB Glutathione Niacinamide S UNS creen SPF50+ PA++++ - 40 ml

    1 review
    Ordinarie pris 127,09 kr
    Enhetspris317,73 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml
    15% rabatt

    APLB

    APLB Strengthening Serum med hyaluronsyra och ceramider – 40 ml

    1 review
    Försäljningspris 99,08 kr Ordinarie pris 116,59 kr
    Enhetspris247,70 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml

    APLB

    APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 173,89 kr
    Enhetspris316,16 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml

    APLB

    APLB Moisturizing Cream med hyaluronsyra och ceramider – 55 ml

    1 review
    Ordinarie pris 157,49 kr
    Enhetspris286,35 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml
    Slut

    APLB

    APLB Gentle Facial Gel med Glutathione och Niacinamide - 80 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 152,79 kr
    Enhetspris190,99 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml

    APLB

    APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 150,49 kr
    Enhetspris376,23 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml

    APLB

    APLB Body Wash med glutation och niacinamid – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 116,59 kr
    Enhetspris388,63 kr /l
    Visa detaljer
  • APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml
    30% rabatt

    APLB

    APLB Kräm med salicylsyra BHA och arbutin – 55 ml

    No reviews
    Försäljningspris 109,63 kr Ordinarie pris 157,49 kr
    Enhetspris199,33 kr /100ml
    Visa detaljer
  • APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml

    APLB

    APLB Ampullserum med salicylsyra och arbutin – 40 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,09 kr
    Enhetspris437,73 kr /100ml
    Visa detaljer

APLB är ett koreanskt hudvårdsmärke som har fått en hängiven följarskara tack vare sina kraftfulla upplysande formler baserade på glutation och niacinamid. Med fokus på att leverera synliga resultat för matt , ojämn hudton , skapar APLB effektiva produkter som hjälper till att avslöja en klarare , mer lysande hy genom vetenskapligt underbyggda aktiva ingredienser.

APLB:s filosofi om ljusare hud

APLB har byggt sitt rykte på att utnyttja den ljusande kraften hos glutation , en potent antioxidant som finns naturligt i kroppen och som spelar en viktig roll för hudens klarhet. I kombination med niacinamid, en annan beprövad ljusnande ingrediens, verkar APLB:s formuleringar mot hyperpigmentering, mörka fläckar och allmän matthet. Varumärket utökar denna expertis till att omfatta andra målinriktade aktiva ingredienser som salicylsyra för porvård, hyaluronsyra och ceramider för återfuktning, retinol för anti-aging och tranexaminsyra för envis missfärgning.

APLB-produkter hos Medpak

Hos Medpak , erbjuder vi APLB:s omfattande sortiment av hudljusnande produkter för ansikte och kropp. Serien Glutathione Niacinamide innehåller en ampull Serum , Fuktighetskräm , Mild ansiktsgel , Sheet Mask , och S UNScreen SPF50+ för komplett hudvård med uppiggande effekt. För strålande hud över hela kroppen , förlänger Glutathione Niacinamide Body Lotion och Body Wash de uppiggande effekterna. Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion erbjuder anti-aging kroppsvård , medan Tranexamic Acid Body Balm riktar in sig på envisa missfärgningar på kroppen.

För specifika hudproblem , erbjuder APLB Hyaluronic Acid and Ceramides-serien med ett Strengthening Serum och Moisturizing Cream för att stärka hudbarriären. Salicylic Acid and Arbutin-serien innehåller ett Ampoule Serum och en Cream för dem som har problem med både porer och pigmentering.

Varför välja APLB

APLB utmärker sig genom sin fokuserade expertis inom hudljusning och sin vilja att skapa kroppsvårdsprodukter med samma aktiva koncentrationer som vanligtvis används i ansiktsvård. Varumärket erbjuder en prisvärd ingång till seriösa hudljusningsrutiner , med produkter som ger synliga resultat. För alla som söker en jämnare , lysande hy från topp till tå , erbjuder APLB målinriktade K-Beauty-lösningar som fungerar.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg