
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
Om Vitaler’s
Vitaler’s grundades utifrån en strävan efter äkthet inom kosttillskottsbranschen. Vår mission är att tillhandahålla rena, naturliga kosttillskott fria från artificiella färgämnen, konserveringsmedel och onödiga tillsatser.
Vi anser att det är viktigt att fatta välgrundade val, och därför skapade vi våra egna produkter när vi inte kunde hitta några som uppfyllde våra krav.
Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott som stödjer dina dagliga behov.
-
· En minimalistisk, effektiv sammansättning ·
endast det väsentliga
-
· Höga kvalitetskrav på tillverkningen ·
-
· Öppenhet och äkthet ·
fullständig öppenhet kring ingredienser och fördelar
-
· Ansvarsfullt urval av ingredienser ·
vi samarbetar uteslutande med pålitliga leverantörer
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
Vitaminer
-
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE - 240 mjuka geler
11 reviewsOrdinarie pris 87,99 krEnhetspris0,37 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets
3 reviewsOrdinarie pris 85,69 krEnhetspris0,71 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B12 100 mcg – 120 tabletter
No reviewsOrdinarie pris 64,19 krEnhetspris0,53 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets
1 reviewOrdinarie pris 93,99 krEnhetspris0,78 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Biotin 2500 mcg - 240 Tablets
1 reviewOrdinarie pris 85,69 krEnhetspris0,36 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin 1000 mg - 120 kapslar
10 reviewsOrdinarie pris 77,29 krEnhetspris0,64 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, droppar - 30 ml
No reviewsFörsäljningspris 85,61 kr Ordinarie pris 114,19 krEnhetspris28,54 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg – 120 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 105,79 krEnhetspris0,88 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE, Droppar – 30 ml
No reviewsFörsäljningspris 48,88 kr Ordinarie pris 65,29 krEnhetspris16,29 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B3 500 mg - 60 kapslar
No reviewsFörsäljningspris 56,08 kr Ordinarie pris 74,89 krEnhetspris0,93 kr vardera
Mineraler
-
Vitaler's
Vitaler's Zink 15 mg + Selen 200 mcg - 120 kapslar
24 reviewsOrdinarie pris 77,29 krEnhetspris0,64 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Ekologiskt selen 200 mcg - 120 kapslar
8 reviewsOrdinarie pris 65,29 krEnhetspris0,54 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Jod 200 mcg - 120 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 71,39 krEnhetspris0,59 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Zinkpikolinat 15 mg - 120 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 47,49 krEnhetspris0,40 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Koppar 2 mg - 120 tabletter
4 reviewsOrdinarie pris 59,39 krEnhetspris0,49 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Kaliumcitrat 380 mg - 120 kapslar
4 reviewsOrdinarie pris 101,09 krEnhetspris0,84 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + B6 6 mg - 120 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 132,09 krEnhetspris1,10 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 – 60 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 71,39 krEnhetspris1,19 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Kalciumcitrat 1200 mg + Vitamin D3 2000 IE - 60 kapslar
2 reviewsOrdinarie pris 79,59 krEnhetspris1,33 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's ZMA Mg 240 mg + Zn 15 mg + B6 10 mg - 120 kapslar
6 reviewsOrdinarie pris 93,99 krEnhetspris0,78 kr vardera
I vårt sortiment hittar du:
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
Kosttillskott
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapslar
72 reviewsOrdinarie pris 89,29 krEnhetspris1,49 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Uridin 300 mg - 60 kapslar
28 reviewsOrdinarie pris 118,89 krEnhetspris1,98 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapslar
1 reviewOrdinarie pris 64,19 krEnhetspris1,07 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Curcumin + Piperine - 60 kapslar
No reviewsOrdinarie pris 154,69 krEnhetspris2,58 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's MCT Kokosolja - 500 ml
6 reviewsOrdinarie pris 133,19 krEnhetspris266,38 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapslar
5 reviewsOrdinarie pris 118,89 krEnhetspris1,98 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 kapslar
5 reviewsOrdinarie pris 66,59 krEnhetspris1,11 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Lejonman 500 mg - 60 kapslar
6 reviewsOrdinarie pris 105,79 krEnhetspris1,76 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Spermidine 10 mg - 30 kapslar
3 reviewsFörsäljningspris 178,47 kr Ordinarie pris 237,99 krEnhetspris5,95 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafan 400 mcg - 120 tabletter
7 reviewsOrdinarie pris 85,69 krEnhetspris0,71 kr vardera
Sportserien
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulver - 500 g
12 reviewsOrdinarie pris 130,89 krEnhetspris261,78 kr /kg -
Vitaler's
Vitalers Sport Isotonic Drink, jordgubb – 22 g
No reviewsOrdinarie pris 5,79 krEnhetspris263,18 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikroniserat kreatinmonohydrat 5000 mg, körsbär – 500 g
No reviewsOrdinarie pris 141,69 krEnhetspris283,38 kr /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, Citron-lime - 660 g
No reviewsOrdinarie pris 93,99 krEnhetspris142,41 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Naturligt fiskkollagen - 350 g
No reviewsFörsäljningspris 186,34 kr Ordinarie pris 248,59 krEnhetspris532,40 kr /kg -
Vitaler's
Vitalers Collagen Sport 5000 mg, blåbär – 500 ml
No reviewsFörsäljningspris 175,98 kr Ordinarie pris 235,49 krEnhetspris351,96 kr /l -
Vitaler's
Vitalers Sport Isotonic Drink, körsbär – 20 x 22 g
No reviewsFörsäljningspris 78,43 kr Ordinarie pris 83,19 krEnhetspris3,92 kr vardera -
Vitaler's
Vitaler's Skakapparat med sil, Svart - 500 ml + 150 ml
1 reviewOrdinarie pris 34,89 krEnhetspris53,68 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport Mikroniserat kreatinmonohydrat 5000 mg, St RAW bär - 500 g
3 reviewsOrdinarie pris 141,69 krEnhetspris283,38 kr /kg



iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI