
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
Om Bilovit
Vi tror att det bästa för vårt dagliga välbefinnande kommer direkt från naturen. Det är därför Bilovit skapades – ett varumärke grundat av entusiaster som vill dela med sig av beprövade, naturliga produkter baserade på kraften hos växter från hela världen.
Varje produkt som tas in i vårt sortiment måste uppfylla flera grundläggande principer:
-
· 100 % naturligt ·
___________________inga kompromisser och inga konstgjorda tillsatser.
-
· Rena ingredienser ·
___________________du vet exakt vad du väljer.
-
· Högsta kvalitet ·
___________________bekräftad genom GC/MS-tester för varje sats.
-
· Bra värde ·
___________________för kvalitet ska inte vara ett privilegium.
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
-
Bilovit
Bilovit Eterisk olja av Tea Tree - 10 ml
4 reviewsOrdinarie pris 23,29 krEnhetspris23,29 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja lavendel - 10 ml
4 reviewsOrdinarie pris 26,79 krEnhetspris26,79 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja av geranium - 10 ml
4 reviewsOrdinarie pris 52,49 krEnhetspris52,49 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja Bergamott - 10 ml
6 reviewsOrdinarie pris 25,59 krEnhetspris25,59 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja, apelsin - 10 ml
2 reviewsOrdinarie pris 22,19 krEnhetspris22,19 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja Kardemumma - 10 ml
No reviewsOrdinarie pris 141,29 krEnhetspris141,29 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja citrongräs - 10 ml
2 reviewsOrdinarie pris 20,99 krEnhetspris20,99 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja citron - 10 ml
No reviewsOrdinarie pris 20,29 krEnhetspris20,29 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja kamfer - 10 ml
No reviewsOrdinarie pris 26,79 krEnhetspris26,79 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Eterisk olja av tall - 10 ml
No reviewsOrdinarie pris 25,59 krEnhetspris255,90 kr /100ml
-
Bilovit
Bilovit Naturlig Frankincense - Salvia Vit
2 reviewsOrdinarie pris 30,39 krEnhetspris86,83 kr /100g -
Bilovit
Bilovit rökelseuppsättning: Vit salvia + cederträ + drakens blod
2 reviewsOrdinarie pris 135,49 krEnhetspris -
Bilovit
Bilovit Naturliga aromatiska rökelsepinnar Lotos - 40 g
1 reviewFörsäljningspris 32,31 kr Ordinarie pris 43,19 krEnhetspris8,08 kr /10g -
Bilovit
Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g
2 reviewsOrdinarie pris 467,39 krEnhetspris467,39 kr /kg -
Bilovit
Bilovit Naturlig Frankincense - Dragon's Blood
No reviewsOrdinarie pris 34,99 krEnhetspris1 166,33 kr /kg -
Bilovit
Bilovit Set med 8 naturliga rökelsepinnar
No reviewsFörsäljningspris 236,01 kr Ordinarie pris 262,79 krEnhetspris -
Bilovit
Bilovit Naturliga Aromatiska Rökelsepinnar Jasmin - 40 g
No reviewsFörsäljningspris 32,31 kr Ordinarie pris 43,19 krEnhetspris8,08 kr /10g -
Bilovit
Bilovit Naturlig rökelse - Yerba Santa
No reviewsOrdinarie pris 34,99 krEnhetspris1 399,60 kr /kg -
-
Bilovit
Bilovit Naturliga Aromatiska Rökelsepinnar Örter - 40 g
No reviewsFörsäljningspris 32,31 kr Ordinarie pris 43,19 krEnhetspris8,08 kr /10g
Förutom eteriska oljor erbjuder vi även:
iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI
-
Bilovit
Bilovit Nebulizer Set + Essential Oil Set Början på äventyret"
1 reviewOrdinarie pris 633,39 krEnhetspris -
Bilovit
Bilovit Essential Oil Set - Början på ett äventyr
No reviewsOrdinarie pris 149,49 krEnhetspris249,15 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit Set med eteriska oljor för lugnande - 3 delar
7 reviewsOrdinarie pris 123,79 krEnhetspris412,63 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit Nebulisatorset för eteriska oljor + 5 eteriska oljor
18 reviewsOrdinarie pris 660,29 krEnhetspris -
Bilovit
Bilovit Set med eteriska oljor - Power of Citrus
1 reviewOrdinarie pris 145,89 krEnhetspris243,15 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit Set med eteriska oljor - Aromas of Passion
No reviewsFörsäljningspris 182,22 kr Ordinarie pris 242,99 krEnhetspris303,70 kr /100ml



iAI
Bilderna i det här avsnittet har genererats med AI