Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies
    Slut

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 gummibonbons

    No reviews
    Ordinarie pris 182,19 kr
    Enhetspris3,04 kr vardera
    Visa detaljer
  • Applied Nutrition Body Fuel Flapjack Protein Bar, Blueberry-Raspberry – 40 g
    Slut

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Body Fuel Flapjack Protein Bar, Blåbär-Hallon – 40 g

    No reviews
    Ordinarie pris 13,89 kr
    Enhetspris34,73 kr /100g
    Visa detaljer
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical Blue – 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonisk med L-karnitinpulver, Tropical Blue – 35 g

    No reviews
    Ordinarie pris 26,19 kr
    Enhetspris74,83 kr /100g
    Visa detaljer
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotoniskt med L-karnitinpulver, Apelsin - 35 g

    No reviews
    Ordinarie pris 26,19 kr
    Enhetspris74,83 kr /100g
    Visa detaljer
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Lemon - 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotoniskt med L-karnitinpulver, Citron – 35 g

    No reviews
    Ordinarie pris 14,19 kr
    Enhetspris40,54 kr /100g
    Visa detaljer
  • Now Foods Odourless Liquid MCT Oil – 473 ml

    Now Foods

    Now Foods Luktfri flytande MCT-olja – 473 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 197,59 kr
    Enhetspris417,74 kr /l
    Visa detaljer
  • SiS Wide Neck Water Bottle, Black - 600 ml
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SiS Science In Sport Shaker, svart – 700 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 139,99 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Strawberry - 40 g

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Jordgubb - 40 g

    No reviews
    Ordinarie pris 18,99 kr
    Enhetspris47,48 kr /100g
    Visa detaljer
  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Orange - 40 g
    6% rabatt

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Apelsin - 40 g

    No reviews
    Försäljningspris 17,70 kr Ordinarie pris 18,89 kr
    Enhetspris44,25 kr /100g
    Visa detaljer
  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Lemon - 40 g
    6% rabatt

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Citron - 40 g

    No reviews
    Försäljningspris 17,70 kr Ordinarie pris 18,89 kr
    Enhetspris44,25 kr /100g
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, White Chocolate with Macadamia - 70 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, White Chocolate with Macadamia - 70 g
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar , Vit choklad med macadamianötter – 70 g

    No reviews
    Ordinarie pris 29,59 kr
    Enhetspris42,27 kr /100g
    Visa detaljer
  • Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 18x50 g Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 18x50 g
    Slut

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 18x50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 280,99 kr
    Enhetspris15,61 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Mixed Flavours - 60 ml x 6
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Blandade smaker – 60 ml x 6

    3 reviews
    Ordinarie pris 107,09 kr
    Enhetspris17,85 kr vardera
    Visa detaljer
  • Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Skogsbär - 10 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 225,69 kr
    Enhetspris22,57 kr vardera
    Visa detaljer
  • PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g
    Slut

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Max Drink, Choklad - 1144 g

    No reviews
    Ordinarie pris 390,39 kr
    Enhetspris341,25 kr /kg
    Visa detaljer
  • PowerBar Protein + L-Carnitine, Raspberry-Yoghurt - 35 g
    Slut

    PowerBar

    PowerBar Protein + L-karnitin, Hallon-yoghurt – 35 g

    No reviews
    Ordinarie pris 18,79 kr
    Enhetspris53,69 kr /100g
    Visa detaljer
  • Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g
    Slut

    Nutrend

    Nutrend Protein Bar 50, Kokosnöt - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris46,58 kr /100g
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu – 12 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 309,59 kr
    Enhetspris25,80 kr vardera
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Citron - 12 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 309,59 kr
    Enhetspris25,80 kr vardera
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energibar, Citron - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 26,19 kr
    Enhetspris52,38 kr /100g
    Visa detaljer
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces
    Slut

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 121,69 kr
    Enhetspris10,14 kr vardera
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 6800 g
    Slut

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 6800 g

    No reviews
    Ordinarie pris 762,19 kr
    Enhetspris112,09 kr /kg
    Visa detaljer
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10 Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10
    Slut

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10

    No reviews
    Ordinarie pris 219,79 kr
    Enhetspris21,98 kr vardera
    Visa detaljer
  • PowerBar 5 Electrolytes, Raspberry-Pomegranate - 10 Tablets
    Slut

    PowerBar

    PowerBar 5 Electrolytes, Hallon-Granatäpple - 10 tabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 61,49 kr
    Enhetspris6,15 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 28 / 29
  • 1
  • …
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg