Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Peak No Jokes, Pre- Workout Booster, Ice Candy - 600 g
    10% rabatt

    Peak

    Peak No Jokes, Pre-Workout Booster, Iced Blue – 600 g

    No reviews
    Försäljningspris 445,68 kr Ordinarie pris 495,59 kr
    Enhetspris742,80 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 Pieces Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 Pieces
    Slut

    Olimp

    Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 423,99 kr
    Enhetspris16,96 kr vardera
    Visa detaljer
  • Trec Casein 100, Vanilla - 600 g
    Slut

    Trec Nutrition

    Trec Casein 100, Vanilj - 600 g

    No reviews
    Ordinarie pris 302,99 kr
    Enhetspris504,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey Protein Isolate, Vanilla - 1600 g
    Slut

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey Protein Isolate, Vanilj - 1600 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 262,29 kr
    Enhetspris788,93 kr /kg
    Visa detaljer
  • MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g MusleTech Nitro Tech Whey Protein, Cream Cookies - 1810 g
    Slut

    MuscleTech

    MusleTech Nitro Tech Vassleprotein, Cream Cookies - 1810 g

    No reviews
    Ordinarie pris 757,49 kr
    Enhetspris418,50 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Iso Whey Prozero, White Chocolate - 2250 g

    Nutrend

    Nutrend Iso Whey Prozero, Vit choklad - 2250 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 643,99 kr
    Enhetspris730,66 kr /kg
    Visa detaljer
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Lemon - 600 g
    Slut

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Isotonisk sportdryck, Citron - 600 g

    No reviews
    Ordinarie pris 181,79 kr
    Enhetspris302,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml
    Slut

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 33,19 kr
    Enhetspris49,54 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Nutrend Whey Core, Strawberry - 1800 g
    Slut

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, St RAW bär - 1800 g

    No reviews
    Ordinarie pris 603,79 kr
    Enhetspris335,44 kr /kg
    Visa detaljer
  • Activlab Black Wolf Protein Shake, Pistachio Cookie - 700 g Activlab Black Wolf Protein Shake, Pistachio Cookie - 700 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Protein Shake, Pistachio Cookie – 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 139,19 kr
    Enhetspris198,84 kr /kg
    Visa detaljer
  • Activlab Black Wolf Protein Shake, Banoffee - 700 g Activlab Black Wolf Protein Shake, Banoffee - 700 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Protein Shake, Banoffee – 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 139,19 kr
    Enhetspris198,84 kr /kg
    Visa detaljer
  • WK DZIK Ketchup Mild - 430 g WK DZIK Ketchup Mild - 430 g

    WK DZIK

    WK DZIK Ketchup Mild – 430 g

    No reviews
    Ordinarie pris 45,09 kr
    Enhetspris104,86 kr /kg
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Mass XXXtreme Gainer, Vanilla Ice Cream - 1000 g
    11% rabatt

    PVL (Mutant)

    PVL Mutant Mass XXXtreme Gainer, Vanilla Ice Cream – 1 000 g

    No reviews
    Försäljningspris 150,86 kr Ordinarie pris 168,69 kr
    Enhetspris150,86 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Cherry - 25 ml
    13% rabatt

    Olimp

    Olimp L-karnitin + koffein Extreme Shot, körsbär – 25 ml

    No reviews
    Försäljningspris 20,00 kr Ordinarie pris 23,00 kr
    Enhetspris80,00 kr /100ml
    Visa detaljer
  • WK DZIK Bomba Pre-Workout Powder Watermelon - 300 g WK DZIK Bomba Pre-Workout Powder Watermelon - 300 g

    WK DZIK

    WK DZIK Bomba Pre-Workout-pulver Vattenmelon – 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 256,69 kr
    Enhetspris855,63 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp BEETNOX® Shot - 60 ml

    Olimp

    Olimp BEETNOX ® Shot – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 34,89 kr
    Enhetspris58,15 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Olimp ZMA - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp ZMA – 120 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 413,59 kr
    Enhetspris3,45 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Peach Tea - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Persikote – 630 g

    No reviews
    Ordinarie pris 110,69 kr
    Enhetspris175,70 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Cherry - 25 ml
    Slut

    Olimp

    Olimp L-karnitin + koffein Extreme Shot, Körsbär – 25 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,69 kr
    Enhetspris94,76 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml
    Slut

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Vattenflaska, Blå – 1000 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 87,49 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • BioTech USA Iso Whey Zero, White Chocolate Flavoured - 1816 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , med smak av vit choklad – 1816 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 119,59 kr
    Enhetspris616,51 kr /kg
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Blueberry - 70 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Blueberry - 70 g
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar , Blåbär - 70 g

    No reviews
    Ordinarie pris 29,69 kr
    Enhetspris42,41 kr /100g
    Visa detaljer
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Strawberry-Lime - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Kolhydratdryck, St RAW bär-lime - 82 g

    No reviews
    Ordinarie pris 40,39 kr
    Enhetspris49,26 kr /100g
    Visa detaljer
  • BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Chocolate Flavoured - 1816 g
    15% rabatt

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Chokladsmak – 1816 g

    No reviews
    Försäljningspris 1 502,03 kr Ordinarie pris 1 767,09 kr
    Enhetspris827,11 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 25 / 29
  • 1
  • …
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • …
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg