Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Mikroniserat kreatinmonohydrat 5000 mg, St RAW bär - 500 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 141,49 kr
    Enhetspris282,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • BioTech USA 100% Creatine Monohydrate - 500 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % kreatinmonohydrat – 500 g

    1 review
    Ordinarie pris 216,59 kr
    Enhetspris433,18 kr /kg
    Visa detaljer
  • Levrone Anabolic Test - 90 Tablets

    Kevin Levrone

    Levrone Anabolic Test - 90 tabletter

    4 reviews
    Ordinarie pris 300,69 kr
    Enhetspris3,34 kr vardera
    Visa detaljer
  • Life Extension Taurine 1000 mg - 90 Veg Capsules Life Extension Taurine 1000 mg - 90 Veg Capsules

    Life Extension

    Life Extension Taurin 1000 mg - 90 vegokapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 182,99 kr
    Enhetspris2,03 kr vardera
    Visa detaljer
  • 6PAK Magnesium + Vitamin B6 - 90 Capsules

    6PAK

    6PAK Magnesium + Vitamin B6 - 90 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 58,19 kr
    Enhetspris0,65 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold Omega 3 Sport Edition - 120 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 247,19 kr
    Enhetspris2,06 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab BCAA Xtra, Orange - 24 Pieces Activlab BCAA Xtra, Orange - 24 Pieces
    Slut

    Activlab

    Activlab BCAA Xtra, Orange - 24 bitar

    1 review
    Ordinarie pris 203,79 kr
    Enhetspris8,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Thermo Speed Hardcore Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Thermo Speed Hardcore Mega Caps - 120 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 275,69 kr
    Enhetspris2,30 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3+K2 Sport Edition - 60 kapslar

    4 reviews
    Ordinarie pris 142,59 kr
    Enhetspris2,38 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab ZMA (Magnesium, Zinc, B6) - 90 Capsules

    Activlab

    Activlab ZMA (Magnesium, Zink, B6) - 90 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 122,39 kr
    Enhetspris1,36 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport mikroniserat kreatinmonohydrat 5000 mg, körsbär – 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 141,49 kr
    Enhetspris282,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nature's Finest Detox Belly Burn - 125 g
    Slut

    Nature's Finest

    Nature's Finest Detox Belly Burn - 125 g

    2 reviews
    Ordinarie pris 235,19 kr
    Enhetspris188,15 kr /100g
    Visa detaljer
  • BeKeto Keto Bar, Double Chocolate - 40 g BeKeto Keto Bar, Double Chocolate - 40 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Bar, Dubbelchoklad - 40 g

    No reviews
    Ordinarie pris 26,49 kr
    Enhetspris66,23 kr /100g
    Visa detaljer
  • Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Skakapparat med sil, Svart - 500 ml + 150 ml

    1 review
    Ordinarie pris 34,89 kr
    Enhetspris53,68 kr /l
    Visa detaljer
  • 6PAK Flex Pak, Hydrolyzed Collagen + MSM + Glucosamine Sulphate, Orange Flavour - 400 g

    6PAK

    6PAK Flex Pak, Hydrolyserat kollagen + MSM + glukosaminsulfat, Apelsinsmak - 400 g

    1 review
    Ordinarie pris 148,49 kr
    Enhetspris371,23 kr /kg
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g
    Slut

    PVL

    PVL Mutant Creakong CX8-pulver - 249 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 111,59 kr
    Enhetspris448,15 kr /kg
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Madness, Sweet Iced Tea - 270 g

    PVL

    PVL Mutant Madness, Sött iste - 270 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 166,29 kr
    Enhetspris61,59 kr /100g
    Visa detaljer
  • 6PAK Creatine monohydrate - 120 Capsules

    6PAK

    6PAK Kreatinmonohydrat - 120 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 116,39 kr
    Enhetspris0,97 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp L-karnitin 1500 Extreme Mega Caps - 120 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 370,79 kr
    Enhetspris3,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Chela-MZB Sport Formula Mega Caps - 60 Capsules Olimp Chela-MZB Sport Formula Mega Caps - 60 Capsules Olimp Chela-MZB Sport Formula Mega Caps - 60 Capsules Olimp Chela-MZB Sport Formula Mega Caps - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-MZB Sport Formula Mega Caps - 60 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 165,19 kr
    Enhetspris2,75 kr vardera
    Visa detaljer
  • BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g

    Aliness

    BeOrganic Ärtproteinpulver - 200 g

    1 review
    Ordinarie pris 61,79 kr
    Enhetspris308,95 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp T-100 Male Testo Booster Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp T-100 Manlig Testo Booster Mega Caps - 120 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 324,49 kr
    Enhetspris2,70 kr vardera
    Visa detaljer
  • Medverita Carnosine 250 mg - 60 Capsules

    Medverita

    Medverita Karnosin 250 mg - 60 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 99,79 kr
    Enhetspris1,66 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Taurine Mega Caps® 1500 - 120 Capsules Olimp Taurine Mega Caps® 1500 - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Taurin Mega Caps ® 1500 - 120 kapslar

    3 reviews
    Ordinarie pris 124,69 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 2 / 29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg