Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • BioTech USA Beta-Alanine - 90 Capsules
    25% rabatt

    BioTech USA

    BioTech USA Beta-Alanin - 90 kapslar

    No reviews
    Försäljningspris 167,90 kr Ordinarie pris 223,89 kr
    Enhetspris1,87 kr vardera
    Visa detaljer
  • BioTech USA After Post-Workout Drink Powder with Amino Acids, Green Apple Flavoured - 420 g

    BioTech USA

    BioTech USA After Post-Workout Drink Powder med aminosyror, Grönt äpple med smak - 420 g

    No reviews
    Ordinarie pris 325,09 kr
    Enhetspris774,02 kr /kg
    Visa detaljer
  • BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g
    30% rabatt

    BioTech USA

    BioTech USA 100% ren vassle, med smak av choklad och kokosnöt - 454 g

    No reviews
    Försäljningspris 227,53 kr Ordinarie pris 325,69 kr
    Enhetspris501,17 kr /kg
    Visa detaljer
  • SIS Hydro Electrolytes, Pineapple-Mango – 20 Effervescent Tablets

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Electrolytes, Ananas-Mango – 20 brusande tabletter

    1 review
    Ordinarie pris 85,69 kr
    Enhetspris4,28 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 240 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Arginin & Citrullin - 240 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 370,39 kr
    Enhetspris1,54 kr vardera
    Visa detaljer
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Vaniljsmak – 454 g

    No reviews
    Ordinarie pris 367,99 kr
    Enhetspris810,55 kr /kg
    Visa detaljer
  • Skill Nutrition Shaker, Black - 700 ml
    Slut

    Skill Nutrition

    Skill Nutrition Shaker, Black - 700 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 46,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 60 ml
    Slut

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Äpple-Päron - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 16,09 kr
    Enhetspris26,82 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Orange - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotonic, Orange - 400 g

    1 review
    Ordinarie pris 118,99 kr
    Enhetspris297,48 kr /kg
    Visa detaljer
  • Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Cranberry - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Tranbär - 400 g

    1 review
    Ordinarie pris 118,99 kr
    Enhetspris297,48 kr /kg
    Visa detaljer
  • Isostar PowerTabs Isotonic, Orange   - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Apelsin - 10 brusande tabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 89,29 kr
    Enhetspris8,93 kr vardera
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Creakong - 1000 g PVL Mutant Creakong - 1000 g
    Slut

    PVL

    PVL Mutant Creakong - 1000 g

    No reviews
    Ordinarie pris 309,59 kr
    Enhetspris309,59 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g x 18 Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel med koffein, Cola - 50 g x 18

    No reviews
    Ordinarie pris 238,19 kr
    Enhetspris13,23 kr vardera
    Visa detaljer
  • Peak Protein 85, Protein Supplement with Vitamins, Vanilla - 900 g
    5% rabatt

    Peak

    Peak Protein 85, Proteintillskott med vitaminer, Vanilj - 900 g

    No reviews
    Försäljningspris 248,89 kr Ordinarie pris 261,99 kr
    Enhetspris276,54 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Blueberry - 2270 g
    Slut

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Blåbär - 2270 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 102,89 kr
    Enhetspris1 575,56 kr /kg
    Visa detaljer
  • BeKeto Collagen MCT Powder, Tropical Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Collagen MCT Powder, Tropical Coconut & White Chocolate - 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 315,59 kr
    Enhetspris1 051,97 kr /kg
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Double Espresso - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Dubbel Espresso - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 26,19 kr
    Enhetspris436,50 kr /l
    Visa detaljer
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Cookie - 900 g
    Slut

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 Proteinkoncentrat, Cookie - 900 g

    No reviews
    Ordinarie pris 309,59 kr
    Enhetspris343,99 kr /kg
    Visa detaljer
  • Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules Optimum Nutrition Opti-Women - 120 Capsules
    Slut

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Opti-Women - 120 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 345,29 kr
    Enhetspris2,88 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Blackberry - 75 g

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Påse), Björnbär - 75 g

    No reviews
    Ordinarie pris 20,09 kr
    Enhetspris26,79 kr /100g
    Visa detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Blueberry - 700 g
    Slut

    Olimp

    Olimp Vassleproteinkomplex 100%, Blåbär - 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 354,79 kr
    Enhetspris506,84 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 700 g
    10% rabatt

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic med L-karnitinpulver, Orange - 700 g

    No reviews
    Försäljningspris 148,81 kr Ordinarie pris 165,49 kr
    Enhetspris212,59 kr /kg
    Visa detaljer
  • 6PAK Craze Shot, Lemon - Grape Flavour - 12 Pieces
    Slut

    6PAK

    6PAK Craze Shot, Citron - Druvsmak - 12 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 148,29 kr
    Enhetspris12,36 kr vardera
    Visa detaljer
  • Powerbar PowerGel Original, Blackcurrant - 41 g
    Slut

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Svartvinbär - 41 g

    1 review
    Ordinarie pris 30,89 kr
    Enhetspris7,53 kr /10g
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 19 / 29
  • 1
  • …
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • …
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg