Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Nutrend Whey Core, Vanilla - 1800 g

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, Vanilj - 1800 g

    No reviews
    Ordinarie pris 1 012,29 kr
    Enhetspris562,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • BioTech USA Beta Alanine - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA Beta Alanin - 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 303,59 kr
    Enhetspris1 011,97 kr /kg
    Visa detaljer
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% rabatt

    BeKeto

    BeKeto Keto vassleisolat MCT-pulver, Naturlig choklad - 300 g

    No reviews
    Försäljningspris 313,20 kr Ordinarie pris 329,89 kr
    Enhetspris1 044,00 kr /kg
    Visa detaljer
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g
    Slut

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilj - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 200,09 kr
    Enhetspris400,18 kr /kg
    Visa detaljer
  • Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab HGH Day Booster – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 85,69 kr
    Enhetspris1,43 kr vardera
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 27,29 kr
    Enhetspris54,58 kr /100g
    Visa detaljer
  • Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g
    6% rabatt

    Mars

    Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Karamell & Jordnötssmör - 57 g

    No reviews
    Försäljningspris 34,86 kr Ordinarie pris 37,19 kr
    Enhetspris61,16 kr /100g
    Visa detaljer
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Grapefruit - 400 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotonic, Grapefruit - 400 g

    No reviews
    Ordinarie pris 118,99 kr
    Enhetspris297,48 kr /kg
    Visa detaljer
  • Isostar PowerTabs Isotonic, Lemon   - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Citron - 10 brusande tabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 89,29 kr
    Enhetspris8,93 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Sport Isotonic Drink, Körsbär - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Körsbär - 660 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Isotonic Drink, Körsbär - 660 g

    No reviews
    Ordinarie pris 94,09 kr
    Enhetspris142,56 kr /kg
    Visa detaljer
  • Swanson Essential Amino Acid Complex - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Essential Amino Acid Complex – 60 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 198,79 kr
    Enhetspris3,31 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate Peanut Butter - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% vassleprotein Premium, Choklad jordnötssmör - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 224,99 kr
    Enhetspris449,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • 7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 Pieces 7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 Pieces

    7Nutrition

    7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 151,69 kr
    Enhetspris12,64 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab BCAA Xtra, Orange - 330 ml
    Slut

    Activlab

    Activlab BCAA Xtra, Orange - 330 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 9,19 kr
    Enhetspris27,85 kr /l
    Visa detaljer
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Amino Acids, Orange - 840 g
    15% rabatt

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Aminosyror, Orange - 840 g

    No reviews
    Försäljningspris 194,05 kr Ordinarie pris 228,59 kr
    Enhetspris320,74 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Salted Caramel - 700 g
    Slut

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Saltad karamell - 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 330,99 kr
    Enhetspris472,84 kr /kg
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 17,79 kr
    Enhetspris593,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Slut

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passionsfrukt - 41 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,59 kr
    Enhetspris5,75 kr /10g
    Visa detaljer
  • Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 Capsules Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 164,29 kr
    Enhetspris1,83 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife flytande, Körsbär - 25 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 11,89 kr
    Enhetspris4,76 kr /10ml
    Visa detaljer
  • BeOrganic Whey Protein Concentrate WPC 80 Pure BIO - 345 g

    Aliness

    BeOrganic Vassleproteinkoncentrat WPC 80 Pure BIO – 345 g

    No reviews
    Ordinarie pris 226,19 kr
    Enhetspris655,62 kr /kg
    Visa detaljer
  • Acitvlab Isodrink Zero, Electrolytes + Vitamins, Blackcurrant with Apple - 300 g

    Activlab

    Acitvlab Isodrink Zero, Elektrolyter + vitaminer, Svarta vinbär med äpple – 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 71,39 kr
    Enhetspris237,97 kr /kg
    Visa detaljer
  • Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Cranberry - 1500 g

    Isostar

    Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Tranbär - 1500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 333,49 kr
    Enhetspris222,33 kr /kg
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Creakong - 300 g PVL Mutant Creakong - 300 g
    Slut

    PVL

    PVL Mutant Creakong - 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 124,99 kr
    Enhetspris416,63 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 15 / 29
  • 1
  • …
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • …
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg