Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kolhydrater
  • Kreatin
  • Pre-workout
  • Proteinpulver
  • Viktökning
  • Fettförbrännare
  • Återhämtning
  • Testosteronförstärkare
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Salted Caramel - 60 g

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Saltad karamell - 60 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris38,82 kr /100g
    Visa detaljer
  • Nutrend Citruline Malate 3000 mg - 300 g
    15% rabatt

    Nutrend

    Nutrend Citruline Malate 3000 mg - 300 g

    No reviews
    Försäljningspris 126,16 kr Ordinarie pris 148,79 kr
    Enhetspris420,53 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel med koffein, Cola - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 15,39 kr
    Enhetspris30,78 kr /100g
    Visa detaljer
  • Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-prolin 500 mg - 100 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 151,19 kr
    Enhetspris1,51 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g
    Slut

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, pulver - 250 g

    1 review
    Ordinarie pris 76,00 kr
    Enhetspris304,00 kr /kg
    Visa detaljer
  • PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g

    PVL

    PVL Mutant Madness , Fruit Punch - 270 g

    No reviews
    Ordinarie pris 176,19 kr
    Enhetspris652,56 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola – 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 23,19 kr
    Enhetspris38,65 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatinmonohydrat Xplode Powder, Citron - 500 g

    1 review
    Ordinarie pris 158,39 kr
    Enhetspris316,78 kr /kg
    Visa detaljer
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Milk Chocolate Cookie - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% vassleprotein Premium, mjölkchokladkaka - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 227,49 kr
    Enhetspris454,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • BeKeto MCT Oil Pure C8 + C10 - 100 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT-olja ren C8 + C10 - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 59,09 kr
    Enhetspris590,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with Beetroot, Kiwi-Granate Cooling - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med rödbeta, Kiwi-Granate Cooling - 20 dospåsar

    No reviews
    Ordinarie pris 80,99 kr
    Enhetspris4,05 kr vardera
    Visa detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med Maca, Vattenmelon - 20 dospåsar

    No reviews
    Ordinarie pris 80,99 kr
    Enhetspris4,05 kr vardera
    Visa detaljer
  • Trec Sleep-ER Lemon Mild - 225 g

    Trec Nutrition

    Trec Sleep-ER Lemon Mild - 225 g

    No reviews
    Ordinarie pris 242,89 kr
    Enhetspris1 079,51 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, White Chocolate - Raspberry - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Vit choklad - hallon - 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 382,19 kr
    Enhetspris545,99 kr /kg
    Visa detaljer
  • PowerBar Electrolytes with Caffeine, Pink Grapefruit - 10 Effervescent tablets
    Slut

    PowerBar

    PowerBar Elektrolyter med koffein, Rosa grapefrukt - 10 brustabletter

    1 review
    Ordinarie pris 59,49 kr
    Enhetspris5,95 kr vardera
    Visa detaljer
  • 6PAK Milky Shake Whey, Cookies Flavour - 700 g
    Slut

    6PAK

    6PAK Milky Shake Vassle, Kaksmak - 700 g

    No reviews
    Ordinarie pris 281,59 kr
    Enhetspris402,27 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g
    Slut

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic Cherry, pulver - 250 g

    No reviews
    Ordinarie pris 76,00 kr
    Enhetspris304,00 kr /kg
    Visa detaljer
  • BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Rent proteinisolat, Utan smakämnen - 800 g

    1 review
    Ordinarie pris 587,19 kr
    Enhetspris733,99 kr /kg
    Visa detaljer
  • Acitvlab Isodrink Zero, Electrolytes + Vitamins, Pineapple - 300 g

    Activlab

    Acitvlab Isodrink Zero, Elektrolyter + vitaminer, Ananas - 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 91,59 kr
    Enhetspris305,30 kr /kg
    Visa detaljer
  • Laborell L-Carnosine 1200 mg - 60 Capsules
    Slut

    Laborell

    Laborell L-karnitin 1200 mg – 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 170,19 kr
    Enhetspris2,84 kr vardera
    Visa detaljer
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Kreatin 3000 mg, Lemonade - 200 g

    1 review
    Ordinarie pris 99,99 kr
    Enhetspris499,95 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Koffein Kick 200 mg - 60 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 64,19 kr
    Enhetspris1,07 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nutrend Carbosnack Gel, Lemon - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Citron - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 14,19 kr
    Enhetspris28,38 kr /100g
    Visa detaljer
  • 7Nutrition HCL Creatine - 350 g

    7Nutrition

    7Nutrition HCL Creatine - 350 g

    1 review
    Ordinarie pris 235,69 kr
    Enhetspris673,40 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 11 / 29
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • …
  • 29
  • Nästa

Kosttillskott för sport och fitness för topprestationer

Förbättra dina idrottsprestationer med Medpaks omfattande sortiment av kosttillskott för sport och fitness. Oavsett om du är en professionell idrottsman eller en fitnessentusiast, är våra noggrant utvalda produkter utformade för att stödja kroppens ökade krav under intensiva fysiska aktiviteter.

Regelbunden motion och hård träning pressar våra kroppar till det yttersta. Även om rörelse är viktigt för den allmänna hälsan, kräver högintensiva träningspass som utmanar muskler, leder, och uthållighet specialiserat näringsstöd . Våra kosttillskott för sport och fitness går utöver grundläggande vitaminer och mineraler, och erbjuder riktade ingredienser för att förbättra prestationen, påskynda r Ecover y, och upprätthålla optimal ledhälsa.

Viktiga kosttillskott för idrottare

En väl avrundad kost för idrottare bör vara rik på antioxidanter för att bekämpa träningsinducerade fria radikaler. Vårt sortiment innehåller potenta antioxidanter som vitamin C, A, och E, som inte bara stöder kroppens övergripande funktioner utan också bidrar till en frisk, glödande hud. För dem som ägnar sig åt ansträngande aktiviteter som ökar stresshormonnivåerna, erbjuder vi naturliga växtbaserade kosttillskott som ökar energi och uthållighet under träning , såsom Ashwagandha (Indisk ginseng) .

Skräddarsydda produkter för styrke- och uthållighetsidrottare

Styrketräning och uthållighetsidrott ställer unika krav på kroppen. Det är därför vi erbjuder ett brett sortiment av protein, kolhydrat, och aminosyratillskott för att stödja intensiva träningsregimer . Våra proteinpulver fungerar som grunden för muskeltillväxt och reparation, lätt att blanda med vatten eller din favoritshake. För uthållighetsidrottare, erbjuder våra kolhydrattillskott en blandning av snabba och långsamt absorberande kolhydrater för att ge bränsle till långvarig prestanda.

Aminosyror, särskilt kreatin , spelar en avgörande roll för att bygga muskelmassa och förbättra muskelstyrka och uthållighet. Dessa kosttillskott är viktiga för idrottare som vill maximera sina träningsresultat och uppnå sina träningsmål.

Omfattande stöd för idrottslig framgång

Att komplettera din träningsrutin med våra sportnäringsprodukter är ett effektivt sätt att tillgodose kroppens ökade närings- och energibehov. Många av våra kosttillskott erbjuder mångfacetterade fördelar, som inte bara stöder muskeltillväxt utan också hjälper till med fettförbränning och övergripande förbättringar av kroppssammansättningen.

På Medpak, har vi åtagit oss att tillhandahålla högkvalitativa sport- och fitnesstillskott som tillgodoser de olika behoven hos idrottare och fitnessentusiaster. Utforska vårt sortiment Toda y och ta din prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg