Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Rea

Rea

(1266 produkter)
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 tabletter

    35 reviews
    Försäljningspris 33,10 kr Ordinarie pris 36,79 kr
    Enhetspris0,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% rabatt

    OstroVit

    Ostrovit Berberin 500 mg - 90 tabletter

    46 reviews
    Försäljningspris 70,63 kr Ordinarie pris 78,49 kr
    Enhetspris0,78 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 kapslar

    28 reviews
    Försäljningspris 64,96 kr Ordinarie pris 72,19 kr
    Enhetspris0,72 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Natriumbutyrat - 90 kapslar

    32 reviews
    Försäljningspris 85,66 kr Ordinarie pris 95,19 kr
    Enhetspris0,95 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit C-vitamin 1000 mg - 90 tabletter

    15 reviews
    Försäljningspris 43,00 kr Ordinarie pris 47,79 kr
    Enhetspris0,48 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Magnesiumcitrat 400 mg + B6 - 90 tabletter

    17 reviews
    Försäljningspris 48,22 kr Ordinarie pris 53,59 kr
    Enhetspris0,54 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 tabletter

    10 reviews
    Försäljningspris 41,74 kr Ordinarie pris 46,39 kr
    Enhetspris0,23 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Erytritol, naturell - 1000 g

    31 reviews
    Försäljningspris 106,09 kr Ordinarie pris 117,89 kr
    Enhetspris106,09 kr /kg
    Visa detaljer
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanine - 90 vegokapslar

    12 reviews
    Försäljningspris 70,63 kr Ordinarie pris 78,49 kr
    Enhetspris0,78 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 kapslar

    10 reviews
    Försäljningspris 101,77 kr Ordinarie pris 113,09 kr
    Enhetspris1,13 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Marint kollagen + hyaluronsyra och C-vitamin - 90 tabletter

    14 reviews
    Försäljningspris 70,99 kr Ordinarie pris 78,89 kr
    Enhetspris0,79 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Zinkpikolinat - 150 tabletter

    9 reviews
    Försäljningspris 51,46 kr Ordinarie pris 57,19 kr
    Enhetspris0,34 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 kapslar

    21 reviews
    Försäljningspris 137,14 kr Ordinarie pris 152,39 kr
    Enhetspris1,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Kalcium - 90 tabletter

    11 reviews
    Försäljningspris 69,64 kr Ordinarie pris 77,39 kr
    Enhetspris0,77 kr vardera
    Visa detaljer
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% rabatt

    Ostrovit

    Ostrovit Taurinpulver - 300 g

    6 reviews
    Försäljningspris 69,28 kr Ordinarie pris 76,99 kr
    Enhetspris230,93 kr /kg
    Visa detaljer
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% rabatt

    Bilovit

    Bilovit Anti-Mosquito eterisk olja – 10 ml

    8 reviews
    Försäljningspris 20,00 kr Ordinarie pris 26,79 kr
    Enhetspris20,00 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% rabatt

    Pharmovit

    Pharmovit Kollagen 12 000 Max - 30x30 ml

    15 reviews
    Försäljningspris 574,37 kr Ordinarie pris 638,19 kr
    Enhetspris19,15 kr vardera
    Visa detaljer
  • PharmoVit Beetroot 10% Nitrates - 90 Capsules
    10% rabatt

    Pharmovit

    Pharmovit Rödbeta 10% nitrat - 90 kapslar

    6 reviews
    Försäljningspris 107,62 kr Ordinarie pris 119,59 kr
    Enhetspris1,20 kr vardera
    Visa detaljer
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% rabatt

    Progress Labs

    Progress Labs Alfa liponsyra (ALA) 600 mg - 120 kapslar

    11 reviews
    Försäljningspris 284,64 kr Ordinarie pris 316,79 kr
    Enhetspris2,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% rabatt

    Pharmovit

    Pharmovit Kollagen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Försäljningspris 219,86 kr Ordinarie pris 244,29 kr
    Enhetspris439,72 kr /l
    Visa detaljer
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% rabatt

    Pharmovit

    Pharmovit Ledbrosk Muskler - 500 ml

    6 reviews
    Försäljningspris 225,44 kr Ordinarie pris 250,49 kr
    Enhetspris450,88 kr /l
    Visa detaljer
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% rabatt

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Rödbeta - 12 bitar

    2 reviews
    Försäljningspris 220,30 kr Ordinarie pris 231,89 kr
    Enhetspris18,36 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% rabatt

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balans - 450 g

    9 reviews
    Försäljningspris 332,53 kr Ordinarie pris 369,89 kr
    Enhetspris738,96 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 53
  • Nästa

Upptäck fantastiska erbjudanden på noggrant utvalda kosttillskott, vitaminer och hälsoprodukter i vår reakollektion. På Medpak tror vi att kvalitet inte behöver kosta skjortan. Därför erbjuder vi regelbundet särskilda rabatter på pålitliga produkter från internationellt erkända varumärken, vilket gör din väg till bättre hälsa mer tillgänglig.

Kvalitetsprodukter för välbefinnande till reducerade priser

Vår reasektion innehåller ett roterande utbud av kosttillskott och hälsoprodukter som uppfyller våra höga standarder för kvalitet och effektivitet. Från essentiella vitaminer och mineraler till specialiserade formler för energi, immunförsvar och allmänt välbefinnande hittar du produkter som stödjer dina hälsomål utan att belasta budgeten. Varje artikel i denna kollektion kommer från varumärken vi litar på, inklusive NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals och många fler.

Vad du hittar i vår reakollektion

Oavsett om du vill fylla på med vardagliga nödvändigheter eller prova något nytt, erbjuder vårt rabatterade sortiment utmärkta möjligheter. Bläddra bland vitaminer och kosttillskott som stödjer olika aspekter av hälsan, från immunfunktion till kognitiv prestanda. Du kan också upptäcka produkter för ben- och ledstöd, matsmältningshälsa eller naturlig energi. Utbudet växlar regelbundet, så det är värt att titta förbi ofta för att hitta nya erbjudanden.

Handla smart, håll dig frisk

Att ta hand om din hälsa borde inte kännas som en lyx. Vår reakollektion gör det enklare att få tillgång till de kosttillskott och hälsoprodukter du behöver till priser som passar dig. Med snabb leverans inom Europa och ett brett utbud av internationella varumärken levererar Medpak pålitliga hälsolösningar direkt till din dörr. Utforska vårt kompletta sortiment av hälsofokuserade kosttillskott och hitta det stöd din kropp förtjänar.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg