Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Mamma & barn

Mamma & barn

(465 produkter)
  • Graviditet och moderskap
  • Matning av barn
  • Barns hälsa
  • Barnhygien
  • Barnnäring
  • Nappar
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml
    Slut

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 Junior, droppar 800 IE - 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 58,19 kr
    Enhetspris1 939,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Skoczylas Vitamin ADEK Junior Drops - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamin ADEK Junior Droppar - 30 ml

    5 reviews
    Ordinarie pris 159,49 kr
    Enhetspris531,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml
    Slut

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Children's DHA Xtra, bärsmak – 60 ml

    4 reviews
    Ordinarie pris 336,29 kr
    Enhetspris560,48 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail fruktremsor, äpple, päron och blåbär – 14 g

    No reviews
    Ordinarie pris 11,49 kr
    Enhetspris82,07 kr /100g
    Visa detaljer
  • Formeds Prenacaps Folate - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Folat - 60 kapslar

    2 reviews
    Ordinarie pris 232,89 kr
    Enhetspris3,88 kr vardera
    Visa detaljer
  • Helpa BIO Oat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Havregrynsgröt - 200 g

    1 review
    Ordinarie pris 61,29 kr
    Enhetspris306,45 kr /kg
    Visa detaljer
  • Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables

    Now Foods

    Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 tuggtabletter

    4 reviews
    Ordinarie pris 250,79 kr
    Enhetspris2,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Manna av gamla spannmål - 200 g

    No reviews
    Ordinarie pris 57,79 kr
    Enhetspris28,90 kr /100g
    Visa detaljer
  • Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g)
    Slut

    Helpa

    Helpa BIO Fruktsmakstavar - 20 g (10x2 g)

    3 reviews
    Ordinarie pris 71,69 kr
    Enhetspris7,17 kr vardera
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Fruit Rollsy, äpple-körsbär – 60 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 28,79 kr
    Enhetspris47,98 kr /100g
    Visa detaljer
  • Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA Kids tuggtabletter - 60 mjuka geler

    2 reviews
    Ordinarie pris 160,39 kr
    Enhetspris2,67 kr vardera
    Visa detaljer
  • Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Dinkelgröt med kikärtor - 200 g

    No reviews
    Ordinarie pris 60,09 kr
    Enhetspris30,05 kr /100g
    Visa detaljer
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml
    15% rabatt

    ChildLife

    ChildLife Flytande kalcium med magnesium, Naturlig apelsinsmak - 473 ml

    3 reviews
    Försäljningspris 247,48 kr Ordinarie pris 291,19 kr
    Enhetspris523,21 kr /l
    Visa detaljer
  • Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Junior Omega-3 norsk torskleverolja 1200 mg - 250 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 115,59 kr
    Enhetspris462,36 kr /l
    Visa detaljer
  • Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 sugtabletter

    3 reviews
    Ordinarie pris 171,09 kr
    Enhetspris1,43 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml
    Slut

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Vitamin D3 400 IE för barn - 22,5 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 167,59 kr
    Enhetspris1 523,55 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Bob Snail Rollsy Fruit, Apple-Strawberry - 60 g Bob Snail Rollsy Fruit, Apple-Strawberry - 60 g Bob Snail Rollsy Fruit, Apple-Strawberry - 60 g Bob Snail Rollsy Fruit, Apple-Strawberry - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Rollsy fruktrullar, äpple-jordgubbe – 60 g

    3 reviews
    Ordinarie pris 28,79 kr
    Enhetspris47,98 kr /100g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Apple & Pear Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Pear Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Pear Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Pear Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Äppel- och päronsnacks i belgisk choklad, Sockerfri - 30 g

    No reviews
    Ordinarie pris 19,69 kr
    Enhetspris65,63 kr /100g
    Visa detaljer
  • Bob Snail Apple & Raspberry Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Apple & Raspberry Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Apple & Raspberry Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Apple & Raspberry Stripe with No Added Sugar - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple & Raspberry Stripe utan tillsatt socker - 14 g

    No reviews
    Ordinarie pris 9,19 kr
    Enhetspris65,64 kr /100g
    Visa detaljer
  • Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Prenatal DHA Smaklös formel - 180 softgel

    No reviews
    Ordinarie pris 656,09 kr
    Enhetspris3,64 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aliness PrenaCare® START for women - 60 Capsules Aliness PrenaCare® START for women - 60 Capsules Aliness PrenaCare® START for women - 60 Capsules Aliness PrenaCare® START for women - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness PrenaCare ® START för kvinnor - 60 kapslar

    1 review
    Ordinarie pris 167,59 kr
    Enhetspris2,79 kr vardera
    Visa detaljer
  • Skoczylas Lactrio, Probiotic Drops for Children and Adults - 10 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Lactrio, Probiotiska droppar för barn och vuxna - 10 ml

    3 reviews
    Ordinarie pris 86,19 kr
    Enhetspris8 619,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Baby, drops 400 IU - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 Baby, droppar 400 IE - 30 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 55,79 kr
    Enhetspris1 859,67 kr /l
    Visa detaljer
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple & Strawberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Strawberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Strawberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Strawberry - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail fruktremsor, äpple och jordgubbe – 14 g

    No reviews
    Ordinarie pris 9,19 kr
    Enhetspris6,56 kr /10g
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 2 / 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 20
  • Nästa
Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg