Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport
  3. Kolhydrater
  4. Energigels

Energigels

(39 produkter)
  • Carbo
  • Energigeler
  • Isotoniska drycker
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • vitaminer, mineraler, probiotika och hudvård inför hösten




    Se nu
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, blandade smaker – 7 x 60 ml

    1 review
    Ordinarie pris 121,59 kr
    Enhetspris17,37 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Fruktsallad - 60 ml x 10 st

    2 reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 st

    No reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 st

    1 review
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 st

    No reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Tropisk frukt - 60 ml x 10 st

    No reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Fruktsallad - 60 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 17,79 kr
    Enhetspris593,00 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 st

    No reviews
    Ordinarie pris 154,89 kr
    Enhetspris15,49 kr vardera
    Visa detaljer
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Slut

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots Tuggummi, Hallon - 60 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,69 kr
    Enhetspris39,48 kr /100g
    Visa detaljer
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel med elektrolyter, Hallon - 60 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 22,59 kr
    Enhetspris376,50 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 22,59 kr
    Enhetspris753,00 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    1 review
    Ordinarie pris 17,79 kr
    Enhetspris59,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Rosa grapefrukt - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 18,79 kr
    Enhetspris626,33 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Slut

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Tropisk frukt - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 17,79 kr
    Enhetspris593,00 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 17,79 kr
    Enhetspris593,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Slut

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passionsfrukt - 41 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,59 kr
    Enhetspris5,75 kr /10g
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ananas - 10 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 164,39 kr
    Enhetspris16,44 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Svartvinbär - 10 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 164,39 kr
    Enhetspris16,44 kr vardera
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Svartvinbär - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 16,69 kr
    Enhetspris278,17 kr /l
    Visa detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Blueberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Blåbär - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 26,19 kr
    Enhetspris436,50 kr /l
    Visa detaljer
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanilj - 41 g

    No reviews
    Ordinarie pris 28,49 kr
    Enhetspris6,95 kr /10g
    Visa detaljer
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropiska frukter - 36 g

    1 review
    Ordinarie pris 23,69 kr
    Enhetspris65,81 kr /100g
    Visa detaljer
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Slut

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Grönt äpple - 41 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,69 kr
    Enhetspris5,78 kr /10g
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Nästa

Energy Gels: Omedelbar kraft för topprestationer

Medpaks Energy Gels är det hemliga vapnet för idrottare som vill ha en snabb och effektiv energikick. Dessa kompakta energikällor är ett utsökt och bekvämt sätt att bibehålla uthålligheten under intensiva fysiska aktiviteter.

Kraften i Energy Gels

Våra Energy Gels ger en kraftfull kombination av fördelar:

  • Snabb koffeinboost för omedelbar vakenhet
  • Högt kolhydratinnehåll för långvarig energi
  • Snabb absorption utan behov av vatten
  • Många olika smaker för alla smaker
  • Bekväm förpackning för konsumtion på språng

Vem ska använda Energy Gels?

Energy Gels är idealiska för:

  • Uthållighetsidrottare (löpare, cyklister, triathleter)
  • Högintensiv intervallträning (HIIT) entusiaster
  • Idrottare som tävlar i långvariga
  • Alla som behöver en snabb energikick under fysisk ansträngning

Vetenskapen bakom Energy Gels

Energy Gels är utformade för snabb absorption och effektiv energitillförsel:

  • Gelform kringgår omfattande matsmältning
  • Snabb absorption i mag-tarmkanalen
  • Högt kolhydratinnehåll för långvarig energifrisättning
  • Koffein ökar fokus och minskar upplevd ansträngning

Stort utbud av energigeléer

På Medpak, erbjuder vi en mängd olika energigeléer för att tillgodose dina specifika behov:

  • Koffeinförstärkta geler för extra stimulans
  • Vitamin- och mineralberikade formler för omfattande stöd
  • Elektrolytförstärkta geler för optimal hydrering
  • Taurininnehållande alternativ för förbättrad prestation

Att välja rätt energigel

Välj din perfekta energigel baserat på:

  • Smakpreferenser
  • Koffeininnehåll
  • Kolhydratprofil (glukos, maltodextrin)
  • Ytterligare näringsämnen (vitaminer, mineraler, elektrolyter)
  • Förpacknings- och konsumtionsmetod

Införliva energigeler i din träning

För optimala resultat:

  • Konsumera 15-20 minuter före intensiv aktivitet
  • Använd under långa träningspass eller tävlingar (var 45-60:e minut)
  • Kombinera med korrekt vätskeintag för bästa absorption
  • Experimentera med olika smaker och formuleringar under träningen

Energy Gels: Ett komplement, Inte en ersättning

Medan Energy Gels ger avgörande stöd under intensiva aktiviteter, kom ihåg:

  • De kompletterar, inte ersätter, en balanserad kost
  • Använd tillsammans med rätt näring och vätskeintag
  • Rådgör med en idrottsnutritionist för personlig rådgivning

Höj din prestation med Medpaks energigeler

Oavsett om du tar dig an ett maraton, tar dig igenom en utmanande cykelrutt, eller tävlar i ett triathlon, våra Energy Gels är utformade för att du ska kunna prestera på topp. För en komplett energilösning, kan du kombinera Energy Gels med våra kolhydrattillskott eller utforska våra isotoniska drycker för omfattande vätske- och energistöd.

Ge bränsle åt din passion och nå nya höjder med Medpaks förstklassiga Energy Gels. Handla nu och upplev skillnaden som omedelbar, effektiv energi kan göra i din idrottsliga resa.

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg