Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Sport
  3. Kreatin

Kreatin

(89 produkter)
  • Kreatinmalat
  • Kreatinmonohydrat
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatinmonohydratpulver – 300 g

    No reviews
    Ordinarie pris 146,79 kr
    Enhetspris489,30 kr /kg
    Visa detaljer
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatinmonohydratpulver, Apple - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 234,59 kr
    Enhetspris469,18 kr /kg
    Visa detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Slut

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat Cola-Citron – 369 g

    No reviews
    Ordinarie pris 158,09 kr
    Enhetspris428,43 kr /kg
    Visa detaljer
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Slut

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Skogsbär – 60 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 124,99 kr
    Enhetspris2,08 kr vardera
    Visa detaljer
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tabletter

    No reviews
    Ordinarie pris 67,79 kr
    Enhetspris5,65 kr vardera
    Visa detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Nyhet

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat, Cola – 369 g

    No reviews
    Ordinarie pris 162,79 kr
    Enhetspris441,17 kr /kg
    Visa detaljer
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Kreatinmonohydrat – 100 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 106,89 kr
    Enhetspris1,07 kr vardera
    Visa detaljer
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatinmonohydratpulver – 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 315,59 kr
    Enhetspris631,18 kr /kg
    Visa detaljer
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Slut

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g

    1 review
    Ordinarie pris 390,99 kr
    Enhetspris616,70 kr /kg
    Visa detaljer
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Slut
    Nyhet

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode Powder, ananas – 260 g

    No reviews
    Ordinarie pris 167,89 kr
    Enhetspris645,73 kr /kg
    Visa detaljer
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Slut
    Nyhet

    BestLab

    BestLab BestCreatine-pulver, citron – 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 267,89 kr
    Enhetspris535,78 kr /kg
    Visa detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat-gummibonbons med vattenmelonsmak – 120 gummibonbons

    No reviews
    Ordinarie pris 386,19 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Slut

    OstroVit

    OstroVit Kreatinmonohydrat 3300 mg – 120 kapslar

    No reviews
    Ordinarie pris 92,79 kr
    Enhetspris0,77 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat-gummibonbons Wild Berry Punch – 120 gummibonbons

    No reviews
    Ordinarie pris 386,19 kr
    Enhetspris3,22 kr vardera
    Visa detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat, Smaksatt – 30 påsar

    No reviews
    Ordinarie pris 199,69 kr
    Enhetspris6,66 kr vardera
    Visa detaljer
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Slut

    Vitaler's

    Vitaler's Shaker Starter Kit

    33 reviews
    Ordinarie pris 242,39 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Slut

    Vitaler's

    Vitaler's Intensivutbildningssats

    33 reviews
    Ordinarie pris 335,09 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nästa

Kreatin: Det ultimata tillskottet för muskeltillväxt och R Ecover y

På Medpak, erbjuder vi ett omfattande utbud av kreatintillskott som är utformade för att stödja muskelr Ecover y, förbättra prestanda, och främja muskeltillväxt. Våra högkvalitativa kreatinprodukter riktar sig till idrottare inom olika styrkediscipliner, och ger det viktiga stöd som behövs för optimala resultat.

Förstå kreatin: Din kropps kraftverk

Kreatin är en naturligt förekommande förening som är avgörande för energiproduktion och lagring i musklerna. Det spelar en viktig roll i:

  • regenerering och bildning av muskelceller
  • förbättra fysisk prestation och styrka
  • stödja proteinsyntes och muskelfiberuppbyggnad
  • ge snabb energi för högintensiva övningar

Kroppen producerar kreatin naturligt, tillskott kan avsevärt öka dess nivåer, vilket leder till förbättrad atletisk prestation och snabbare muskeltillväxt.

Olika former av kreatin: Skräddarsytt för dina behov

Vårt produktsortiment innehåller olika former av kreatin, var och en med unika fördelar:

1. Kreatinmonohydrat

Den mest undersökta och mest använda formen, känd för sin effektivitet när det gäller att öka muskelmassa och styrka. Våra Kreatinmonohydrat produkter erbjuder en ren, mycket absorberbar formel.

2. Kreatincitrat

Mycket lösligt och stabilt i sura miljöer, vilket gör det till ett utmärkt val för dem med känslig mage.

3. Kreatinmalat

Stöder minskning av fettvävnad samtidigt som muskelvolymen bevaras. Perfekt för idrottare som vill bibehålla muskelmassa.

4. Kreatinpyruvat

En effektiv hybrid som hjälper till med fettreducering och påskyndar r Ecover y, perfekt för idrottare som söker ett tillskott med dubbla effekter.

Optimal kreatinanvändning för maximala fördelar

För att få ut mesta möjliga av ditt kreatintillskott:

  • Dosering: Den typiska rekommendationen är 5-10 g per dag, uppdelat på två doser.
  • Tidpunkt: Konsumera runt din träningsperiod för optimal muskelförberedelse och r Ecover y.
  • Konsistens: Regelbunden användning, i kombination med intensiv styrketräning, leder till betydande tillväxt av muskelmassa.
  • Hydrering: Se till att du får i dig tillräckligt med vatten när du kompletterar med kreatin.

Att välja ditt perfekta kreatintillskott

Vi erbjuder kreatin i olika former för att passa dina preferenser:

Kreatinpulver

Vårt kreatinpulver finns i olika smaker och koncentrationer. Lätt att blanda och mångsidig i användning, det är perfekt för dem som föredrar anpassningsbara portioner.

Kreatinkapslar

För bekvämlighet och exakt dosering, erbjuder våra kreatinkapslar ett snabbt och enkelt tillskottsalternativ.

Förbättra din prestation med Medpaks kreatin

Oavsett om du är kroppsbyggare, styrkeidrottare, eller fitnessentusiast, kan vårt sortiment av kreatintillskott hjälpa dig att uppnå dina prestations- och muskeluppbyggnadsmål. För ett heltäckande tillvägagångssätt för muskeltillväxt och r Ecover y, överväga att kombinera våra kreatinprodukter med våra Aminosyror kosttillskott .

Upplev kraften i vetenskapligt stödda kreatintillskott. Handla Medpaks premium kreatinsortiment Toda y och ta din atletiska prestation till nästa nivå!

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg