Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum - 30 ml
    Nyhet

    Medicube

    Medicube PDRN Collagen Glow Jelly Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 197,29 kr
    Enhetspris657,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Nyhet

    Cell Fusion

    Cell Fusion C Dark Spot Toning Sunscreen SPF50+ PA++++ – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 268,59 kr
    Enhetspris537,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Vaseline Advanced Repair Regenerating Body Lotion - 600 ml
    Nyhet

    Vaseline

    Vaseline Advanced Repair Regenerating Body Lotion – 600 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 92,09 kr
    Enhetspris153,48 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul 1/3 Cotton Pad - 160 Pieces Pyunkang Yul 1/3 Cotton Pad - 160 Pieces Pyunkang Yul 1/3 Cotton Pad - 160 Pieces
    Nyhet

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul 1/3 bomullspads – 160 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 44,29 kr
    Enhetspris0,28 kr vardera
    Visa detaljer
  • Anthyllis Soothing Intimate Hygiene Liquid with Blueberry and Calendula Extract - 300 ml
    Slut
    Nyhet

    Pierpaoli

    Anthyllis lugnande intimtvätt med blåbärs- och ringblommaxtrakt – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 73,49 kr
    Enhetspris244,97 kr /l
    Visa detaljer
  • NIDA Overnight Lip Mask, Very Berry - 20 g NIDA Overnight Lip Mask, Very Berry - 20 g NIDA Overnight Lip Mask, Very Berry - 20 g
    Nyhet

    NIDA

    NIDA Overnight Lip Mask, Very Berry – 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 92,09 kr
    Enhetspris4 604,50 kr /kg
    Visa detaljer
  • Paese Selfglow Eyeshadow Palette - 9 Shades Paese Selfglow Eyeshadow Palette - 9 Shades Paese Selfglow Eyeshadow Palette - 9 Shades Paese Selfglow Eyeshadow Palette - 9 Shades Paese Selfglow Eyeshadow Palette - 9 Shades
    Slut

    Paese

    Paese Selfglow ögonskuggspalett – 9 nyanser

    No reviews
    Ordinarie pris 238,29 kr
    Enhetspris19 063,20 kr /kg
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Nutrient Cream - 100 ml
    Slut
    19% rabatt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Nutrient Cream - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 210,00 kr Ordinarie pris 260,00 kr
    Enhetspris210,00 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g Paese NUDElightful Moisturizing Lipstick, Shade 401 Raspberry Biscuit - 4.5 g
    6% rabatt

    Paese

    Paese NUDElightful fuktgivande läppstift, nyans 401 Raspberry Biscuit – 4,5 g

    No reviews
    Försäljningspris 95,75 kr Ordinarie pris 101,59 kr
    Enhetspris21 277,78 kr /kg
    Visa detaljer
  • Paese Smoothing Makeup Base - 30 ml Paese Smoothing Makeup Base - 30 ml Paese Smoothing Makeup Base - 30 ml
    5% rabatt

    Paese

    Paese Smoothing Makeup Base – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 100,35 kr Ordinarie pris 106,19 kr
    Enhetspris3 345,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Paese Cream Bronzer with Matte Finish, Shade 01 Velvet Tan - 8 g Paese Cream Bronzer with Matte Finish, Shade 01 Velvet Tan - 8 g Paese Cream Bronzer with Matte Finish, Shade 01 Velvet Tan - 8 g Paese Cream Bronzer with Matte Finish, Shade 01 Velvet Tan - 8 g
    6% rabatt

    Paese

    Paese Cream Bronzer med matt finish, nyans 01 Velvet Tan – 8 g

    No reviews
    Försäljningspris 137,72 kr Ordinarie pris 145,89 kr
    Enhetspris17 215,00 kr /kg
    Visa detaljer
  • Puries Spiral Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Spiral Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Spiral Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Spiral Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Spiral Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces

    Puries

    Puries spiralformade tandborsthuvuden för Oral-B – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 68,89 kr
    Enhetspris17,22 kr vardera
    Visa detaljer
  • Puries Kids Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Kids Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces

    Puries

    Puries Kids-borsthuvuden för Oral-B – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 66,59 kr
    Enhetspris16,65 kr vardera
    Visa detaljer
  • Puries Prime White Electric Toothbrush Heads for Seysso - 4 Pieces Puries Prime White Electric Toothbrush Heads for Seysso - 4 Pieces Puries Prime White Electric Toothbrush Heads for Seysso - 4 Pieces Puries Prime White Electric Toothbrush Heads for Seysso - 4 Pieces

    Puries

    Puries Prime White-borsthuvuden för Seysso – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 68,89 kr
    Enhetspris17,22 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Althea Aqua Blue Hydration Mask - 1 Piece Dr. Althea Aqua Blue Hydration Mask - 1 Piece
    Slut

    Dr. Althea

    Dr. Althea Aqua Blue Hydration Mask – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 30,39 kr
    Enhetspris30,39 kr vardera
    Visa detaljer
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 67,69 kr
    Enhetspris67,69 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Althea 345 Relief Cream Mask - 1 Sheet
    30% rabatt

    Dr. Althea

    Dr. Althea 345 Relief Cream Mask – 1 ark

    No reviews
    Försäljningspris 34,98 kr Ordinarie pris 50,19 kr
    Enhetspris34,98 kr vardera
    Visa detaljer
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Slut
    15% rabatt

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream med kolloidalt guld och snigelmucin – 50 g

    No reviews
    Försäljningspris 375,00 kr Ordinarie pris 441,00 kr
    Enhetspris750,00 kr /100g
    Visa detaljer
  • Beauty of Joseon Centella Asiatica Vita Serum - 10 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Centella Asiatica Vita Serum – 10 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 77,09 kr
    Enhetspris77,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 100 - 50 ml
    10% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 100 – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 436,73 kr Ordinarie pris 485,79 kr
    Enhetspris8 734,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Torriden DIVE-IN Low Molecule Hyaluronic Acid Multi Pad - 80 Sheets Torriden DIVE-IN Low Molecule Hyaluronic Acid Multi Pad - 80 Sheets Torriden DIVE-IN Low Molecule Hyaluronic Acid Multi Pad - 80 Sheets
    10% rabatt

    Torriden

    Torriden DIVE-IN Multi Pad med lågmolekylär hyaluronsyra – 80 ark

    No reviews
    Försäljningspris 166,99 kr Ordinarie pris 185,69 kr
    Enhetspris2,09 kr vardera
    Visa detaljer
  • Medicube Hyaluronic Ceramide Moisturizing Jelly Cream - 50 ml Medicube Hyaluronic Ceramide Moisturizing Jelly Cream - 50 ml Medicube Hyaluronic Ceramide Moisturizing Jelly Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube Hyaluronic Ceramide Moisturizing Jelly Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 189,09 kr
    Enhetspris3 781,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Centellian24 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream - 30 ml Centellian24 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream - 30 ml Centellian24 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream - 30 ml

    Centellian24

    Centellian24 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 335,19 kr
    Enhetspris11 173,00 kr /l
    Visa detaljer
  • Ongredients Skin Barrier Glow Serum - 50 ml Ongredients Skin Barrier Glow Serum - 50 ml Ongredients Skin Barrier Glow Serum - 50 ml
    30% rabatt

    Ongredients

    Ongredients Skin Barrier Glow Serum – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 233,46 kr Ordinarie pris 333,89 kr
    Enhetspris4 669,20 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 84 / 108
  • 1
  • …
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg