Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Gold & Snail Hydrogel Mask Pack - 5 delar

    1 review
    Ordinarie pris 128,49 kr
    Enhetspris25,70 kr vardera
    Visa detaljer
  • Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Slut

    Petitfee

    Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack - 5 delar

    No reviews
    Ordinarie pris 128,49 kr
    Enhetspris25,70 kr vardera
    Visa detaljer
  • Beauty of Joseon Ginseng Essence Water - 40 ml
    Slut

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Ginseng Essence Vatten - 40 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 84,09 kr
    Enhetspris2 102,25 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream SPF 50 PA++++ - 75 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul ATO Mild Solkräm SPF 50 PA++++ - 75 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,19 kr
    Enhetspris233,59 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Svalkande hästsalva med hampa - 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 117,89 kr
    Enhetspris471,56 kr /l
    Visa detaljer
  • Heimish Ever Glow Gloss Lip Tint, 05 Bashful Mauve - 3.2 g Heimish Ever Glow Gloss Lip Tint, 05 Bashful Mauve - 3.2 g Heimish Ever Glow Gloss Lip Tint, 05 Bashful Mauve - 3.2 g
    Nyhet

    Heimish

    Heimish Ever Glow Gloss Lip Tint, 05 Bashful Mauve – 3,2 g

    No reviews
    Ordinarie pris 82,79 kr
    Enhetspris2 587,19 kr /100g
    Visa detaljer
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Hair Fall Care Shampoo - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Hair Fall Care Shampoo - 450 ml
    Nyhet

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium EX schampo mot håravfall – 450 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 318,89 kr
    Enhetspris708,64 kr /l
    Visa detaljer
  • Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Spray - 250 ml Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Spray - 250 ml
    Nyhet

    Elizavecca

    Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Spray – 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 101,59 kr
    Enhetspris406,36 kr /l
    Visa detaljer
  • NIDA Salmon PDRN Peptide Serum - 50 ml NIDA Salmon PDRN Peptide Serum - 50 ml NIDA Salmon PDRN Peptide Serum - 50 ml NIDA Salmon PDRN Peptide Serum - 50 ml
    Slut
    Nyhet

    NIDA

    NIDA Salmon PDRN Peptide Serum – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 150,59 kr
    Enhetspris3 011,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces Puries Carbon Electric Toothbrush Heads for Oral-B - 4 Pieces

    Puries

    Puries Carbon-borsthuvuden för Oral-B – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 74,79 kr
    Enhetspris18,70 kr vardera
    Visa detaljer
  • Puries Sonic Bright Electric Toothbrush Heads for Sonicare - 4 Pieces Puries Sonic Bright Electric Toothbrush Heads for Sonicare - 4 Pieces Puries Sonic Bright Electric Toothbrush Heads for Sonicare - 4 Pieces Puries Sonic Bright Electric Toothbrush Heads for Sonicare - 4 Pieces Puries Sonic Bright Electric Toothbrush Heads for Sonicare - 4 Pieces

    Puries

    Puries Sonic Bright-borsthuvuden för Sonicare – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 68,89 kr
    Enhetspris17,22 kr vardera
    Visa detaljer
  • Dr. Althea Jelly Seal Dewy Mask - 1 Piece Dr. Althea Jelly Seal Dewy Mask - 1 Piece
    Slut

    Dr. Althea

    Dr. Althea Jelly Seal Dewy Mask – 1 styck

    No reviews
    Ordinarie pris 22,19 kr
    Enhetspris22,19 kr vardera
    Visa detaljer
  • NIDA Youthful Formula Ultimate Moisturizing Cream - 100 ml NIDA Youthful Formula Ultimate Moisturizing Cream - 100 ml
    Slut

    NIDA

    NIDA Youthful Formula Ultimate Moisturizing Cream – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 243,99 kr
    Enhetspris2 439,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Dr. Althea 345 Relief Cream Mask - 4 Sheets

    Dr. Althea

    Dr. Althea 345 Relief Cream Mask – 4 ark

    No reviews
    Ordinarie pris 133,09 kr
    Enhetspris33,27 kr vardera
    Visa detaljer
  • MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g

    MOEV

    MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask – 200 g

    No reviews
    Ordinarie pris 194,99 kr
    Enhetspris974,95 kr /kg
    Visa detaljer
  • Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.5 Vitamin Glutation Laserkräm mot mörka fläckar – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 275,59 kr
    Enhetspris551,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris326,78 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Anthyllis Anti-Dandruff Shampoo with Nettle & Sage - 300 ml
    Slut

    Pierpaoli

    Anthyllis mjällschampo med nässla och salvia – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 102,79 kr
    Enhetspris342,63 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum - 30 ml Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum - 30 ml Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum - 30 ml

    Purito Seoul

    Purito Seoul Azelainsyra 10 Kojic Tea Tree Serum – 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 225,29 kr
    Enhetspris750,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • COSRX Pure Fit Cica Cream Foam Cleanser - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Cream Foam Cleanser - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Cream Foam Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Pure Fit Cica Cream Foam Cleanser – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 178,59 kr
    Enhetspris1 190,60 kr /l
    Visa detaljer
  • BioFresh Rose of Bulgaria Gentle Face Scrub Rose & Pomegranate - 100 ml

    BioFresh

    BioFresh Rose of Bulgaria Mild ansiktsskrubb med ros och granatäpple – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 87,49 kr
    Enhetspris874,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito Seoul From Green Foaming Cleanser - 150 ml Purito Seoul From Green Foaming Cleanser - 150 ml Purito Seoul From Green Foaming Cleanser - 150 ml Purito Seoul From Green Foaming Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul From Green Foaming Cleanser – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 137,79 kr
    Enhetspris918,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml
    20% rabatt

    Anua

    Anua Zero-Cast Moisturizing Finish S UNS cremen SPF50 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 172,77 kr Ordinarie pris 215,99 kr
    Enhetspris3 455,40 kr /l
    Visa detaljer
  • Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum - 30 ml Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum - 30 ml Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 218,39 kr
    Enhetspris727,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 70 / 108
  • 1
  • …
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg