Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream med mjölkproteiner – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 41,99 kr
    Enhetspris419,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Shiseido Senka Perfect Whip Acne Care Gentle Facial Foam - 100 g
    Slut

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Acne Care Gentle Facial Foam – 100 g

    No reviews
    Ordinarie pris 81,59 kr
    Enhetspris815,90 kr /kg
    Visa detaljer
  • HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 232,19 kr
    Enhetspris773,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g
    Slut

    Vatika

    Vatika Argan Deep Hair Mask med arganolja – 500 g

    1 review
    Ordinarie pris 132,99 kr
    Enhetspris265,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g
    Slut

    Vatika

    Vatika Egg Protein hårinpackning med äggproteiner – 500 g

    1 review
    Ordinarie pris 137,69 kr
    Enhetspris275,38 kr /kg
    Visa detaljer
  • Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g
    Slut

    Vatika

    Vatika Tropical Coconut hårinpackning med tropisk kokosnöt - 500 g

    No reviews
    Ordinarie pris 122,49 kr
    Enhetspris244,98 kr /kg
    Visa detaljer
  • Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic with Annual Wormwood Extract - 500 ml

    Fraijour

    Fraijour Original Herb Wormwood Soothing Tonic med extrakt av ettårig malört – 500 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 158,69 kr
    Enhetspris317,38 kr /l
    Visa detaljer
  • Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces Oral-B Heads 3D White Electric Toothbrush Heads, White - 4 Pieces

    Oral-B

    Oral-B-borsthuvuden 3D White Elektriska tandborsthuvuden, Vita – 4 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 158,69 kr
    Enhetspris39,67 kr vardera
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2-Stage Hydrogel Mask - 1.5 g + 27 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2-Stage Hydrogel Mask - 1.5 g + 27 g
    25% rabatt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2-stegs hydrogelmask – 1,5 g + 27 g

    No reviews
    Försäljningspris 27,86 kr Ordinarie pris 37,19 kr
    Enhetspris97,75 kr /100g
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN VT Grinding Cleansing Balm Stick - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 279,99 kr
    Enhetspris559,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Needly Daily Toner Pad Exfoliating - 80 Pieces Needly Daily Toner Pad Exfoliating - 80 Pieces
    Slut

    Needly

    Needly Daily Toner Pad Exfoliating – 80 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 198,29 kr
    Enhetspris2,48 kr vardera
    Visa detaljer
  • Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml Aura Herbals Argentum200® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml
    15% rabatt

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 ® Tonic with Silver and Yarrow - 500 ml

    1 review
    Försäljningspris 71,14 kr Ordinarie pris 83,99 kr
    Enhetspris142,28 kr /l
    Visa detaljer
  • Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml
    25% rabatt

    Seapuri

    Seapuri Scalpy Bubble Anti-Dandruff and Hair Loss Tonic - 100 ml

    1 review
    Försäljningspris 245,06 kr Ordinarie pris 326,79 kr
    Enhetspris2 450,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g Kwailnara Body Lotion with Strawberry Milk - 560 g
    Slut

    Kwailnara

    Kwailnara Body Lotion with St RAW berry Milk - 560 g

    No reviews
    Ordinarie pris 145,79 kr
    Enhetspris260,34 kr /kg
    Visa detaljer
  • Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml Foligain Man Treatment Trioxidil 10% for Thinning Hair for Men - 59 ml
    Slut

    Foligain

    Foligain Man Treatment Trioxidil 10 % för tunnhåriga män – 59 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 434,19 kr
    Enhetspris735,92 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab Pine Calming Cica Cleanser – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 122,49 kr
    Enhetspris816,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml

    Celimax

    Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask – 25 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 26,79 kr
    Enhetspris107,16 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml
    5% rabatt

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 282,56 kr Ordinarie pris 297,49 kr
    Enhetspris565,12 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Green Relief Mild rengöringsgel med aminosyror – 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 139,99 kr
    Enhetspris1 399,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml Eqqualberry Purple PDRN Serum - 30 ml
    5% rabatt

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Purple PDRN Serum – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 221,72 kr Ordinarie pris 233,39 kr
    Enhetspris739,07 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml
    25% rabatt

    Abib

    Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml

    No reviews
    Försäljningspris 200,68 kr Ordinarie pris 268,39 kr
    Enhetspris267,57 kr /100ml
    Visa detaljer
  • A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA Cream - 50 ml A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA Cream - 50 ml
    Slut

    A'Pieu

    A'Pieu Madecassoside Tetrasome CICA Cream - 50 ml

    1 review
    Ordinarie pris 180,79 kr
    Enhetspris361,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g

    Medicube

    Medicube Age-R Glutathione Glow Serum - 30 g

    No reviews
    Ordinarie pris 243,79 kr
    Enhetspris812,63 kr /100g
    Visa detaljer
  • Queen Helene Cocoa Butter Lotion - 454 g

    Queen Helene

    Queen Helene Cocoa Butter Lotion – 454 g

    No reviews
    Ordinarie pris 81,59 kr
    Enhetspris179,71 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 55 / 108
  • 1
  • …
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg