Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml
    Slut

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Mist - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 140,09 kr
    Enhetspris1 400,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces Some By Mi Micro Pin Spot Patch - 9 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi Micro Pin Spot Patch - 9 delar

    No reviews
    Ordinarie pris 108,49 kr
    Enhetspris12,05 kr vardera
    Visa detaljer
  • Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml Some By Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml

    Some by Mi

    Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris1 633,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil - 290 ml Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil - 290 ml
    Slut

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Olja för djuprengöring - 290 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 215,99 kr
    Enhetspris74,48 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam - 100 ml Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam - 100 ml
    15% rabatt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Lugnande rengöringsskum mot akne - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 99,16 kr Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris99,16 kr /100ml
    Visa detaljer
  • iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml iUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella Calming Gel Cream - 60 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,19 kr
    Enhetspris2 919,83 kr /l
    Visa detaljer
  • RareCraft Prestyler Navigator Hair Cream - 200 ml
    Slut

    RareCraft

    RareCraft Prestyler Navigator Hårkräm - 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 245,29 kr
    Enhetspris1 226,45 kr /l
    Visa detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Olive Extract - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med Olivextrakt - 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 15,09 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Blueberries - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med blåbär - 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml
    Slut
    15% rabatt

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml

    1 review
    Försäljningspris 205,36 kr Ordinarie pris 241,69 kr
    Enhetspris1 026,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml
    20% rabatt

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml

    2 reviews
    Försäljningspris 168,13 kr Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris5 604,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    Mary&May

    Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 161,09 kr
    Enhetspris1 342,42 kr /l
    Visa detaljer
  • Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 delar

    No reviews
    Ordinarie pris 151,79 kr
    Enhetspris1,81 kr vardera
    Visa detaljer
  • Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 30 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 30 ml

    Jumiso

    Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide ansiktskräm - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 105,09 kr
    Enhetspris350,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Enough Collagen 3 In 1 Cleansing & Massage Cream - 300 ml Enough Collagen 3 In 1 Cleansing & Massage Cream - 300 ml

    Enough

    Enough Collagen 3 In 1 Cleansing & Massage Cream - 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris54,46 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Toner - 300 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics ansiktsvatten - 300 ml

    1 review
    Ordinarie pris 280,19 kr
    Enhetspris933,97 kr /l
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Cica Reti-A Cream 0.05 - 30 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica Reti-A Cream 0.05 - 30 ml

    1 review
    Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris700,63 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Sanct Bernhard Basil Extract Hair Treatment - 100 ml Sanct Bernhard Basil Extract Hair Treatment - 100 ml

    Sanct Bernhard

    Sanct Bernhard Hårbehandling med basilikaextrakt - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris233,49 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml Laneige Water Sleeping Mask - 70 ml
    Slut

    Laneige

    Laneige Water Sleeping Mask – 70 ml

    1 review
    Ordinarie pris 296,59 kr
    Enhetspris4 237,00 kr /l
    Visa detaljer
  • L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml
    Slut

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Age Expert 70+ Anti-wrinkle Nourishing Day Cream - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 71,19 kr
    Enhetspris1 423,80 kr /l
    Visa detaljer
  • La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml

    La'dor

    La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 430 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 220,69 kr
    Enhetspris513,23 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream - 50 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 172,69 kr
    Enhetspris3 453,80 kr /l
    Visa detaljer
  • Ma:nyo Galactomy Clearskin Toner - 210 ml
    10% rabatt

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Clearskin Toner - 210 ml

    No reviews
    Försäljningspris 221,75 kr Ordinarie pris 246,39 kr
    Enhetspris1 055,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biologiskt nedbrytbara, ultratunna sanitetshanddukar - 14 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 32,49 kr
    Enhetspris2,32 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 49 / 108
  • 1
  • …
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg