Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Ordinarie pris 490,59 kr
    Enhetspris700,84 kr /100g
    Visa detaljer
  • APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml
    Slut

    APLB

    APLB Gentle Facial Gel med Glutathione och Niacinamide - 80 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 152,89 kr
    Enhetspris191,11 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Skoczylas Cucumber Soap with Lemongrass and Lavender - 100 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas gurktvål med citrongräs och lavendel - 100 g

    No reviews
    Ordinarie pris 78,19 kr
    Enhetspris781,90 kr /kg
    Visa detaljer
  • Some By Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml Some By Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml
    15% rabatt

    Some by Mi

    Some by Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml

    No reviews
    Försäljningspris 138,87 kr Ordinarie pris 163,39 kr
    Enhetspris1 157,25 kr /l
    Visa detaljer
  • La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo med ginseng – 300 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 149,49 kr
    Enhetspris49,83 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml

    Anua

    Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 140,09 kr
    Enhetspris1 167,42 kr /l
    Visa detaljer
  • Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 94,59 kr
    Enhetspris378,36 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream - 60 ml Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream - 60 ml
    Slut

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream - 60 ml

    1 review
    Ordinarie pris 465,99 kr
    Enhetspris776,65 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Calming Low pH Soothing Face Foam - 150 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Calming Low pH Soothing Face Foam - 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris77,79 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml

    Medicube

    Medicube Pore One Day Serum - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 210,19 kr
    Enhetspris7 006,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Svalkande salva för hästar - 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 101,59 kr
    Enhetspris406,36 kr /l
    Visa detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml
    5% rabatt

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml

    1 review
    Försäljningspris 185,67 kr Ordinarie pris 196,19 kr
    Enhetspris1 856,70 kr /l
    Visa detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Green Tea - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med grönt te - 20 g

    1 review
    Ordinarie pris 15,09 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Avocado - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med avokado - 20 g

    No reviews
    Ordinarie pris 23,29 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml
    25% rabatt

    Round Lab

    Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml

    No reviews
    Försäljningspris 152,97 kr Ordinarie pris 204,39 kr
    Enhetspris509,90 kr /l
    Visa detaljer
  • Round Lab Mugwort Calming Toner - 300 ml
    20% rabatt

    Round Lab

    Round Lab Mugwort lugnande ansiktsvatten - 300 ml

    No reviews
    Försäljningspris 149,41 kr Ordinarie pris 186,79 kr
    Enhetspris498,03 kr /l
    Visa detaljer
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g
    Slut

    Mary&May

    Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g

    No reviews
    Ordinarie pris 247,59 kr
    Enhetspris2 250,82 kr /kg
    Visa detaljer
  • Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Toner - 30 ml
    Slut

    Mary&May

    Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA ansiktsvatten - 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 37,29 kr
    Enhetspris124,30 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml

    Jumiso

    Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide ansiktskräm - 100 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 256,89 kr
    Enhetspris256,89 kr /100ml
    Visa detaljer
  • I'm From Rice Cream - 50 g

    I'm From

    I'm From Rice Cream - 50 g

    No reviews
    Ordinarie pris 310,69 kr
    Enhetspris6 213,80 kr /kg
    Visa detaljer
  • Etude Zero Sebum Drying Powder - 4 g
    Slut

    Etude

    Etude Zero Sebum torkande pulver - 4 g

    No reviews
    Ordinarie pris 79,39 kr
    Enhetspris198,48 kr /10g
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 pieces
    Slut

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 235,79 kr
    Enhetspris47,16 kr vardera
    Visa detaljer
  • The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml

    The Face Shop

    The Face Shop Rice Ceramide återfuktande ansiktsvatten - 150 ml

    2 reviews
    Ordinarie pris 157,69 kr
    Enhetspris1 051,27 kr /l
    Visa detaljer
  • COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml
    Slut

    COSRX

    COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 156,49 kr
    Enhetspris1 043,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 46 / 108
  • 1
  • …
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg