Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces
    Slut

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica Mild Rengöringsservett - 50 stycken

    No reviews
    Ordinarie pris 81,69 kr
    Enhetspris1,63 kr vardera
    Visa detaljer
  • Himalaya Whitening Toothpaste with Activated Charcoal and Nigella - 75 ml Himalaya Whitening Toothpaste with Activated Charcoal and Nigella - 75 ml
    Slut

    Himalaya

    Himalaya Whitening tandkräm med aktivt kol och Nigella - 75 ml

    1 review
    Ordinarie pris 53,59 kr
    Enhetspris71,45 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Palmer's Coconut Oil Formula Moisturizing Body Oil with Coconut - 150 ml
    Slut

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Återfuktande kroppsolja med kokosnöt - 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 87,49 kr
    Enhetspris583,27 kr /l
    Visa detaljer
  • Pierpaoli Bioconte Thermal Protection Spray for Hair with Rose and Proteins - 100 ml
    10% rabatt

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Thermal Protection Spray för hår med ros och proteiner - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 61,87 kr Ordinarie pris 68,89 kr
    Enhetspris618,70 kr /l
    Visa detaljer
  • Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml
    16% rabatt

    Celimax

    Celimax Hydrophilic Cleansing Oil med Jojoba - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 145,84 kr Ordinarie pris 172,69 kr
    Enhetspris1 458,40 kr /l
    Visa detaljer
  • Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 delar

    1 review
    Ordinarie pris 245,29 kr
    Enhetspris8,18 kr vardera
    Visa detaljer
  • Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Slut

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Ordinarie pris 108,49 kr
    Enhetspris216,98 kr /100ml
    Visa detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Fuktkräm - 75 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris311,32 kr /100ml
    Visa detaljer
  • La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot Renande schampo med ingefära och äpple - 300ml

    1 review
    Ordinarie pris 144,69 kr
    Enhetspris48,23 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g
    Slut

    Palmer's

    Palmer's Kakaosmör Formula för graviditetsvård av magen - 125 g

    No reviews
    Ordinarie pris 108,49 kr
    Enhetspris867,92 kr /kg
    Visa detaljer
  • Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces

    Medicube

    Medicube Deep Vita C-kuddar - 70 stycken

    1 review
    Ordinarie pris 303,59 kr
    Enhetspris4,34 kr vardera
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Ceramide Night Mask - 120 ml Pyunkang Yul Ceramide Night Mask - 120 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Ceramide Night Mask - 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,19 kr
    Enhetspris1 459,92 kr /l
    Visa detaljer
  • Pyunkang Yul Intensive Ceramide Lotion for Face and Body - 500 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Intensiv Ceramide Lotion för ansikte och kropp - 500 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 233,49 kr
    Enhetspris466,98 kr /l
    Visa detaljer
  • As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-mjällolja - 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 147,19 kr
    Enhetspris1 226,58 kr /l
    Visa detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella reseset

    No reviews
    Ordinarie pris 318,89 kr
    Enhetspris
    Visa detaljer
  • RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Tvål av bränd tjära - 110 g

    No reviews
    Ordinarie pris 54,79 kr
    Enhetspris498,09 kr /kg
    Visa detaljer
  • The Face Shop Rice Water Bright Rich Facial Cleansing Oil - 150 ml

    The Face Shop

    The Face Shop Risvatten Bright Rich Ansiktsrengöringsolja - 150 ml

    1 review
    Ordinarie pris 128,49 kr
    Enhetspris856,60 kr /l
    Visa detaljer
  • Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml

    Some by Mi

    Some by Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 172,69 kr
    Enhetspris1 439,08 kr /l
    Visa detaljer
  • Round Lab Soybean Nourishing Cream - 80 ml
    15% rabatt

    Round Lab

    Round Lab Soybean Nourishing Cream - 80 ml

    No reviews
    Försäljningspris 188,01 kr Ordinarie pris 221,89 kr
    Enhetspris23,50 kr /10ml
    Visa detaljer
  • Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces
    30% rabatt

    Numbuzin

    Numbuzin No.5+ Brightening Pads med vitaminer och niacinamid - 70 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 179,80 kr Ordinarie pris 256,89 kr
    Enhetspris2,57 kr vardera
    Visa detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 177,49 kr
    Enhetspris3 549,80 kr /l
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    No reviews
    Ordinarie pris 128,49 kr
    Enhetspris1 168,09 kr /100g
    Visa detaljer
  • TIAM Snail & Azulene Water Essence - 180 ml TIAM Snail & Azulene Water Essence - 180 ml
    Slut

    TIA'M

    TIAM snigel- och azulenvattenessens - 180 ml

    1 review
    Ordinarie pris 116,69 kr
    Enhetspris64,83 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g
    20% rabatt

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g

    No reviews
    Försäljningspris 213,64 kr Ordinarie pris 267,39 kr
    Enhetspris4 272,80 kr /kg
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 33 / 108
  • 1
  • …
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • …
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg