Gå till innehållet

Svårfunna märken samlade i en butik

Märken som är svåra att hitta i ditt land – samlade i en butik

Hjälp och kontakt
  • Sverige (SEK kr)
Medpak
Konto Vagn
  • Vitaminer och kosttillskott
    • Vitaminer och kosttillskott
    • Aminosyror

      Aminosyror

      Alla Aminosyror →
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnosin
      • L-Citrullin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
      • Alla Aminosyror →
    • Antioxidanter

      Antioxidanter

      Alla Antioxidanter →
      • Alfa-liponsyra
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein och zeaxantin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Örter

      Örter

      Alla Örter →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Kattklor (Uña de Gato)
      • Kurkumin och gurkmeja
      • Maskrosrot
      • Djävulsklo
      • Echinacea
      • Vitlök
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Såghämma
      • Rödklöver
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • Alla Örter →
    • Mineraler

      Mineraler

      Alla Mineraler →
      • Krom
      • Kalcium
      • Jod
      • Järn
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Kiseldioxid
      • Zink
      • Alla Mineraler →
    • Vitaminer

      Vitaminer

      Alla Vitaminer →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskolja och omega-fettsyror (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Gröna livsmedel och superfoods
    Alla Vitaminer och kosttillskott →
  • Hälsomål
    • Hälsomål
    • Hjärna och kognitiva funktioner
    • Skelett, leder och brosk
    • Hjärta och kärl
    • Detox och rening
    • Matsmältningssystemet
    • Energi
    • Ögon och syn
    • Hår, hud och naglar
    • Immunsystemet
    • Njurar och urinvägar
    • Andningsvägar
    • Sömn
    • Viktnedgång
    • Mäns hälsa
    • Kvinnors hälsa
    Alla Hälsomål →
  • Sport
    • Sport
    • Kolhydrater

      Kolhydrater

      Alla Kolhydrater →
      • Carbo
      • Energigeler
      • Isotoniska drycker
    • Kreatin

      Kreatin

      Alla Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alla Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanter
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alla Proteinpulver →
      • Växtprotein
      • Vassleproteinblandningar
      • Vassleproteinkoncentrat (WPC)
      • Vassleproteinisolat (WPI)
    • Viktökning

      Viktökning

      Alla Viktökning →
      • Gainers
    • Fettförbrännare
    • Återhämtning
    • Testosteronförstärkare
    Alla Sport →
  • Skönhet
    • Skönhet
    • Bad och dusch

      Bad och dusch

      Alla Bad och dusch →
      • Badtillbehör
      • Badbomber och salter
      • Kroppsskrubb
      • Duschgeler
      • Tvålar
    • Kroppskosmetika

      Kroppskosmetika

      Alla Kroppskosmetika →
      • Deodoranter och antiperspiranter
      • Lotioner, smör, krämer och kroppsoljer
    • Ansiktskosmetika

      Ansiktskosmetika

      Alla Ansiktskosmetika →
      • Ögonkrämer
      • Ansiktskrämer
      • Ansiktssyror, oljor och serum
      • Ansiktsrengöring
      • Hydrolater, dimma och toners
      • Masker och lera
    • Händer och fötter

      Händer och fötter

      Alla Händer och fötter →
      • Behandlingar för liktorn, förhårdnader och hallux
      • Fotvård
      • Handvård
    • Hårkosmetika

      Hårkosmetika

      Alla Hårkosmetika →
      • Balsam
      • Hårfärgning
      • Hårmasker
      • Håroljer, serum och sprayer
      • Schampon
    • Intimhygien

      Intimhygien

      Alla Intimhygien →
      • Geler och tvålar
      • Bindor, trosskydd, tamponger
    • Munvård

      Munvård

      Alla Munvård →
      • Munsköljmedel
      • Tandborstar
      • Tandkräm
      • Ersättningsborsthuvuden
    • Solskydd

      Solskydd

      Alla Solskydd →
      • Solkrämer, lotioner
    Alla Skönhet →
  • Smink
    • Smink
    • Ansiktssmink

      Ansiktssmink

      Alla Ansiktssmink →
      • BB- och CC-krämer
      • Foundations
      • Kuddefoundations
      • Annat ansiktssmink
    • Läppsmink

      Läppsmink

      Alla Läppsmink →
      • Läppstift
      • Läppfärger och läppglans
      • Läppvård
    • Ögonsmink

      Ögonsmink

      Alla Ögonsmink →
      • Mascara
    • Sminkverktyg och tillbehör
    Alla Smink →
  • Mamma och bebis
    • Mamma och bebis
    • Graviditet och moderskap

      Graviditet och moderskap

      Alla Graviditet och moderskap →
      • Graviditetsplanering och tester
      • Graviditetsvård
      • Hälsa under graviditeten
      • Amning
      • Hud- och kroppsvård
    • Matning av barn

      Matning av barn

      Alla Matning av barn →
      • Flasknappar
      • Nappflaskor
      • Muggar
      • Matningstillbehör
      • Matförvaring
    • Barns hälsa
    • Barnhygien
    • Barnnäring
    • Nappar
    Alla Mamma och bebis →
  • Hem
    • Hem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alla Aromaterapi →
      • Diffusorer och förnebulare
      • Eteriska oljeset
      • Individuella eteriska oljor
      • Doftoljor
      • Rökelsepinnar
    • Hörselskydd

      Hörselskydd

      Alla Hörselskydd →
      • Hörselkåpor
      • Öronpropptillbehör
      • Öronproppar
    • Hemvård och städning

      Hemvård och städning

      Alla Hemvård och städning →
      • Badrumsstädning
      • Eco Zone 🍃
      • Köksstädning
      • Tvättmedel
      • Universalrengöringsmedel
      • Luktneutraliserare
    • Skydd mot insekter och fästingar

      Skydd mot insekter och fästingar

      Alla Skydd mot insekter och fästingar →
      • Elektroniska fästingavvisare
      • Insektsmedel
    • Husdjur

      Husdjur

      Alla Husdjur →
      • Djurtillbehör
      • Djurmat och godsaker
      • Djurvård och hygien
      • Kosttillskott för djur
      • Fästing- och loppskydd
    • Bastuutrustning

      Bastuutrustning

      Alla Bastuutrustning →
      • Bastu eterisk olja
      • Bastuverktyg och utrustning
    • Vattenfiltrering och flaskor

      Vattenfiltrering och flaskor

      Alla Vattenfiltrering och flaskor →
      • Vattenflaskor
      • Vattenfilter
    Alla Hem →
  • Hälsa
    • Hälsa
    • Hälsokost & näring

      Hälsokost & näring

      Alla Hälsokost & näring →
      • Drycker & dryckesblandningar
      • Frukost & flingor
      • Kaffe & te
      • Matolja & vinäger
      • Hälsodrycker & juice
      • Hälsosamma mellanmål
      • Örter & kryddor
      • Sylt, honung & söta pålägg
      • Nötsmör
      • Pasta & nudlar
      • Såser & kryddor
      • Sportnäring
      • Sockeralternativ
      • Alla Hälsokost & näring →
    • Intimhälsa

      Intimhälsa

      Alla Intimhälsa →
      • Kondomer
      • Glidmedel & intimvård
      • Vuxenprodukter
    • Medicinsk utrustning & tester
    Alla Hälsa →
  • Varumärken
    • Varumärken
    • Våra varumärken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Toppvarumärken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nya varumärken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alla Varumärken →

    Märken

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Rea
  • Immunsäsongen
  1. Hem
  2. Skönhet

Skönhet

(2583 produkter)
  • Bad och dusch
  • Kroppskosmetika
  • Ansiktskosmetika
  • Händer och fötter
  • Hårkosmetika
  • Intimhygien
  • Munvård
  • Solskydd
  • Mest relevant
  • Bästsäljare
  • Alfabetiskt, A–Ö
  • Alfabetiskt, Ö–A
  • Pris, lågt till högt
  • Pris, högt till lågt
  • Datum, gammalt till nytt
  • Datum, nytt till gammalt
Visa som

  • G9 Skin White In Milk Capsule Serum - 50 ml G9 Skin White In Milk Capsule Serum - 50 ml
    Slut

    G9 SKIN

    G9 Skin White In Milk Capsule Serum – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 175,09 kr
    Enhetspris350,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 27C, Cool Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 27C, Cool Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 27C, Cool Beige - 18 g

    No reviews
    Ordinarie pris 234,49 kr
    Enhetspris1 302,72 kr /100g
    Visa detaljer
  • Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 461,09 kr
    Enhetspris922,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Coxir Ultra Hyaluronic Moisturising Face Emulsion - 100 ml Coxir Ultra Hyaluronic Moisturising Face Emulsion - 100 ml Coxir Ultra Hyaluronic Moisturising Face Emulsion - 100 ml
    15% rabatt

    Coxir

    Coxir Ultra Hyaluronic Moisturising Face Emulsion - 100 ml

    No reviews
    Försäljningspris 170,41 kr Ordinarie pris 200,79 kr
    Enhetspris1 704,10 kr /l
    Visa detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 21N, Ivory

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 21N, Ivory

    No reviews
    Ordinarie pris 172,59 kr
    Enhetspris3 835,33 kr /100g
    Visa detaljer
  • Coxir Ultra Hyaluronic Light Hydrophilic Oil with Hyaluronic Acid - 150 ml Coxir Ultra Hyaluronic Light Hydrophilic Oil with Hyaluronic Acid - 150 ml Coxir Ultra Hyaluronic Light Hydrophilic Oil with Hyaluronic Acid - 150 ml Coxir Ultra Hyaluronic Light Hydrophilic Oil with Hyaluronic Acid - 150 ml
    Slut

    Coxir

    Coxir Ultra Hyaluronic Light Hydrophilic Oil med hyaluronsyra – 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 188,99 kr
    Enhetspris1 259,93 kr /l
    Visa detaljer
  • Coxir Ultra Hyaluronic Moisturizing Ampoule with Hyaluronic Acid - 50 ml Coxir Ultra Hyaluronic Moisturizing Ampoule with Hyaluronic Acid - 50 ml Coxir Ultra Hyaluronic Moisturizing Ampoule with Hyaluronic Acid - 50 ml Coxir Ultra Hyaluronic Moisturizing Ampoule with Hyaluronic Acid - 50 ml
    15% rabatt

    Coxir

    Coxir Ultra Hyaluronic Moisturizing Ampoule med hyaluronsyra – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 172,66 kr Ordinarie pris 204,19 kr
    Enhetspris345,32 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml
    25% rabatt

    Kaine

    Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner med Kombucha – 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 157,55 kr Ordinarie pris 210,09 kr
    Enhetspris1 050,33 kr /l
    Visa detaljer
  • Needly Daily Toner - 250 ml Needly Daily Toner - 250 ml Needly Daily Toner - 250 ml

    Needly

    Needly Daily Toner – 250 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 221,69 kr
    Enhetspris886,76 kr /l
    Visa detaljer
  • Kaine Kombu Barrier Strengthening Ampoule with Kombucha - 30 ml Kaine Kombu Barrier Strengthening Ampoule with Kombucha - 30 ml Kaine Kombu Barrier Strengthening Ampoule with Kombucha - 30 ml

    Kaine

    Kaine Kombu Barrier Strengthening Ampoule med Kombucha – 30 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 256,79 kr
    Enhetspris855,97 kr /100ml
    Visa detaljer
  • K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml
    15% rabatt

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 143,74 kr Ordinarie pris 169,19 kr
    Enhetspris958,27 kr /l
    Visa detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 29N, Natural Beige

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 29N, Natural Beige

    No reviews
    Ordinarie pris 151,69 kr
    Enhetspris842,72 kr /100g
    Visa detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17W, French Vanilla
    15% rabatt

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17W, French Vanilla

    No reviews
    Försäljningspris 187,84 kr Ordinarie pris 221,69 kr
    Enhetspris1 043,56 kr /100g
    Visa detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 13N, Fair Ivory

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13N, Fair Ivory - 18 g

    No reviews
    Ordinarie pris 240,39 kr
    Enhetspris1 335,50 kr /100g
    Visa detaljer
  • Dr.Althea Natural Radiance Essence 85% - 30 ml Dr.Althea Natural Radiance Essence 85% - 30 ml Dr.Althea Natural Radiance Essence 85% - 30 ml
    15% rabatt

    Dr.Althea

    Dr.Althea Natural Radiance Essence 85% – 30 ml

    No reviews
    Försäljningspris 103,81 kr Ordinarie pris 122,49 kr
    Enhetspris346,03 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Herbloom Kombucha Plant Biome Serum - 50 ml Herbloom Kombucha Plant Biome Serum - 50 ml
    20% rabatt

    Herbloom

    Herbloom Kombucha Plant Biome Serum – 50 ml

    No reviews
    Försäljningspris 191,33 kr Ordinarie pris 239,19 kr
    Enhetspris382,66 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence - 11 ml
    Slut

    Torriden

    Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence – 11 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 92,09 kr
    Enhetspris837,18 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Mary&May Blackberry Complex Glow Washoff Pack - 125 g Mary&May Blackberry Complex Glow Washoff Pack - 125 g Mary&May Blackberry Complex Glow Washoff Pack - 125 g
    Slut

    Mary&May

    Mary&May Blackberry Complex Glow Washoff Pack – 125 g

    No reviews
    Ordinarie pris 195,99 kr
    Enhetspris1 567,92 kr /kg
    Visa detaljer
  • House of Hur Purifying Cleansing Balm - 50 ml House of Hur Purifying Cleansing Balm - 50 ml

    House Of Hur

    House of Hur Purifying Cleansing Balm – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 256,79 kr
    Enhetspris513,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil - 200 ml

    iUNIK

    IUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil – 200 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 215,79 kr
    Enhetspris1 078,95 kr /l
    Visa detaljer
  • Schwarzkopf got2b Glued Water Resistant Screaming Hold Gel - 150 ml
    5% rabatt

    Schwarzkopf

    Schwarzkopf got2b Glued Water Resistant Screaming Hold Gel - 150 ml

    No reviews
    Försäljningspris 80,51 kr Ordinarie pris 85,19 kr
    Enhetspris536,73 kr /l
    Visa detaljer
  • Schwarzkopf got2b Ultra Glued Extreme Hold Hair Styling Gel - 150 ml

    Schwarzkopf

    Schwarzkopf got2b Ultra Glued Extreme Hold Hair Styling Gel - 150 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 86,29 kr
    Enhetspris202,56 kr /kg
    Visa detaljer
  • VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 – 50 ml

    No reviews
    Ordinarie pris 326,79 kr
    Enhetspris653,58 kr /100ml
    Visa detaljer
  • Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask - 10 Pieces Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask - 10 Pieces Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask - 10 Pieces Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask - 10 Pieces Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask - 10 Pieces
    Slut
    25% rabatt

    Some by Mi

    Some by Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask – 10 stycken

    No reviews
    Försäljningspris 172,09 kr Ordinarie pris 229,49 kr
    Enhetspris17,21 kr vardera
    Visa detaljer
  • Föregående
  • Sida 106 / 108
  • 1
  • …
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • Nästa

Upptäck det perfekta sortimentet av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som får dig att se ut och må fantastiskt. Vårt sortiment av personlig vård och skönhetsprodukter innehåller ett brett utbud av produkter som tillgodoser alla aspekter av din egenvårdsrutin, från bad och hudvård till munhygien och intimvård.

Uppfriskande

Förbättra din egenvård med premiumprodukter för personlig vård och skönhet

På Medpak, erbjuder vi ett brett sortiment av förstklassiga produkter för personlig vård och skönhet som är utformade för att förbättra din dagliga rutin. Vårt noggrant utvalda sortiment tillgodoser alla aspekter av egenvård, och ser till att du ser ut och känner dig som bäst från topp till tå.

Lyxiga bad- och duschprodukter

Förvandla din badupplevelse med våra förstklassiga bad- och duschprodukter. Välj bland en mängd olika milda tvålar, uppfriskande kroppstvålar, och lugnande badsalt. Våra produkter innehåller milda ingredienser för att förhindra hudirritation och torrhet, och finns i en mängd olika dofter som passar ditt humör.

Vårdande kroppsvård

Håll din hud frisk och strålande med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Vårt sortiment omfattar:

  • Återfuktande lotioner och kroppsoljor
  • Exfolierande skrubb för slät hud
  • Riktade cellulitkrämer

Våra produkter innehåller ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och E-vitamin, och ger långvarig återfuktning och förbättrad hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Få en strålande hy med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet. Våra produkter är skräddarsydda för olika hudtyper och problem, inklusive:

  • Milda rengöringsmedel för alla hudtyper
  • Balanserande toners
  • Riktade serum för specifika hudproblem
  • Vårdande fuktighetskrämer

Oavsett om du har fet, torr, eller känslig hud, ger våra noggrant formulerade produkter effektiva resultat utan att kompromissa med hudens hälsa.

Specialiserad vård för händer och fötter

Ge dina extremiteter den uppmärksamhet de förtjänar med våra specialiserade hand- och fotvårdsprodukter . Vårt urval omfattar närande handkrämer, föryngrande fotskrubb, och effektiva förhårdnadsavlägsnare som håller dina händer och fötter mjuka och lena.

Innovativa hårvårdslösningar

Få ett friskt, vackert hår med vår innovativa hårvårdskollektion. I vårt sortiment ingår:

  • Vårdande schampo och balsam
  • Djupt vårdande hårinpackningar
  • Stylingprodukter för alla hårtyper

Våra expertutformade produkter främjar stark hårväxt, minskar friss, och förbättrar glansen för vackra, friska lockar.

Gentle Intimate Care

Upprätthåll optimal intimhälsa med vår diskreta och effektiva intimvårdskollektion. Våra produkter inkluderar pH-balanserade tvättar, mjuka våtservetter, och lugnande krämer, alla formulerade med milda ingredienser som aloe vera och kamomill för säker och grundlig rengöring.

Omfattande munvård

Uppnå utmärkt munhygien med vårt breda utbud av munvårdsprodukter. Vårt sortiment omfattar:

  • Tandkräm med naturliga ingredienser
  • Uppfriskande munvatten
  • Effektiv tandtråd

Våra produkter är formulerade med naturliga ingredienser som pepparmyntsolja och tea tree-olja, och har TiB akteriella egenskaper för en ren, frisk mun.

Varför välja Medpak för dina behov av personlig vård och skönhet?

På Medpak, är vi fast beslutna att förse dig med produkter av högsta kvalitet för personlig vård och skönhet. Vårt urval är:

  • Noggrant utvalt från betrodda varumärken
  • Formulerad med naturliga och organiska ingredienser där det är möjligt
  • Lämplig för olika hudtyper och problem
  • Noggrant testad för kvalitet och effektivitet

Utforska vårt omfattande Personal Care & Beauty collection och upptäck de perfekta produkterna för att förbättra din egenvårdsrutin. Från hudvårdsprodukter till hårvårdsinnovationer, Medpak har allt du behöver för att se ut och känna dig som bäst.

Förbättra din personliga vårdrutin med Medpaks förstklassiga urval. Din resa mot strålande hud, friskt hår, och allmänt välbefinnande börjar här!

Upplevelser för bad och dusch: Föryngra och vårda

Förhöj din bad- eller duschstund med vår premiumkollektion av bad- och duschprodukter. Vårt urval innehåller tvålar, body wash, och badsalt som är tillverkade med milda ingredienser för att förhindra irritation och torrhet. Välj bland ett brett utbud av dofter för att matcha ditt humör, oavsett om du söker den lugnande doften av lavendel eller en energigivande citrusarom.

Essential Body Care: Revitalisera och skydda din hud

Håll din hud frisk och välmående med vår omfattande kroppsvårdskollektion. Våra produkter inkluderar lotioner, oljor, exfolierande skrubbar, och cellulitkrämer, alla med ekologiska ingredienser som kokosolja, sheasmör, och vitamin E. Upplev varaktig återfuktning och förbättrad hudelasticitet, som gör din hud smidig och sammetslen.

Advanced Facial Skincare: Få en strålande, frisk hud

Få en strålande, frisk hud med vår avancerade hudvårdsserie för ansiktet, med rengöringsprodukter, toningsprodukter, serum, och fuktkrämer. Skräddarsydda för att passa olika hudtyper och problem, våra produkter tillgodoser fet, torr, eller känslig hud. Noggrant utvalda ingredienser garanterar skonsamma men effektiva resultat, så att du kan uppnå dina hudvårdsmål utan att äventyra din huds välbefinnande.

Händer & Fötter Skämmer bort: Visa dina extremiteter lite kärlek

Ge dina Visa mer

Medpak

Upptäck Medpak – din pålitliga destination för premium hälso- och wellnessprodukter sedan 2014. Vi erbjuder noggrant utvalda kosttillskott, fitnesstillbehör och kosmetika från Kraków, Polen till kunder i hela Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Sverige (SEK kr)

Information

  • Integritetspolicy
  • Returpolicy
  • Användarvillkor
  • Ångerrätt
  • Föreslå en produkt

Kundtjänst

  • Om oss
  • Betalningsinformation
  • Fraktinformation
  • Returer och byten
  • Impressum
  • Blogg
  • Vår grossistwebbplats
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

Mån–Fre: 08:00-16:00

Kontakta oss nu

© 2026 Medpak.
Accepterade betalningsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Välj alternativ

Artikeln har lagts till i din varukorg.

Visa varukorg